Jump to content

Малка питанка относно А6 4F - част 7


sky

Recommended Posts

  • Отговори 1,1k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Модули във вратите, ако не си с ел седалки - ел седалки + нов кабел захранване + нови лайсни + бутони във вратите + (не съм сигурен) модул под шофиорската седалка за самото мемори charisma

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хахаха. Това го писах преди да питам. После сметнах че  е най-добре да питам. Професионално изкривяване. Ама намери и едно копче за чек де

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Модули във вратите, ако не си с ел седалки - ел седалки + нов кабел захранване + нови лайсни + бутони във вратите + (не съм сигурен) модул под шофиорската седалка за самото мемори charisma

С ел седалки има и кола донор май с памет, само модула ли дс прехвърля от вратата заедно с бутона?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Един модул под шофиорската седалка и модула във вратата роя дето контролира и огледалата. Ако имаш донор вади кабелите внимателно защото е чудо да ги намериш иначе. От бутоните до модула и после от модула вътре до колата не помня на 100% че отдавна сме их салон но през шлауха долу на вратата трябва да влезе в централ електрика кабелака

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой знае ли как се свалят корите на 5-тата врата на Avant? Днес натиснах лоста за миене на задното стъкло,пръска си и се изчисти,но после като отворих вратата отвсякъде течеше. Днес мислих да видя откъде е теча,почнах,но ме достраша да не счупя нещо...Някой да е извършвал тази операция?Само това  http://www.audizine.com/forum/showthread.php/351314-DIY-Avant-3rd-brake-light-%28high-mount-light%29-removal  намерих в нета,ама този е потрошил доста...

Редактирано от lavatrice
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Там е сухо,теча е явно от скоро.Явно тече някъде близо до самата чистачка,защото само в средата е мокро,в краищата към стоповете няма.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес махнах всичките рапидки(4 долу и 2 до триъгълника) и после половин час дърпане,но от долната част само 2 скоби излязоха.Горе около стъклото всичките излизат,но долната кора пречи да се извади тази около стъклото.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колегата johnny_ беше прав за моторчето,тече от него,не от връзката на маркучето,а от вътре. Няма как да се разбере откъде точно.Дали се лекува по български или само по германски,демек с ново?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@lavatrice - Сигурно си забелязал, че течността минава през оста на моторчето. Има един семеринг, който е единствената пречка водата да стигне до самото моторче(гениално). Един колега беше успял да смени само семеринга, по размер го беше извадил, но попринцип се изяжда оста и на мен лично ми се струва временно решение. За по старите модели има ремонтни комплекти, при 4ф няма. Моторчето е Валео и по спомен струва около 130-40лв с отстъпки.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вероятно е част от голямата конспирация - планирано остаряване, както и ключалките на вратите и много други...

Цитиране на предходно мнение!

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако ходиш извън БГ и минаваш през Словения има голям шанс да те накарат да си разлепиш предните стъкла на границата. Преди време едно дупе с една 7-ца с номер СА 777777 гледах как си сваляше там фолиото... За да мине границата.. Аз за това съм си сложил само 30% да не бие чак толкова на очи..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...