Jump to content

Малка питанка относно А6 4F - част 7


sky

Recommended Posts

Мирише си от липсата на катализатор според мен, и тъй като автоджамбазите ги крадат, преди да продадат колата. 

 

То аз ти гарантирам че мирише от липсата на катализатор :) Джамбазите общо взето при тези коли нямат никаква сметка да махат катализаторите... имайки на предвид че вървят по около 100-тина кинта бройката. Проблема си е че колите ни си минават 10 годинки и катовете си сдават багажа и на който не му се дават няколко хилки да ги смени ги маха :) Има си афтърмаркет решения или да си направиш къстъм гърне, както направих с миналата ми кола. То си има филтърче, неръждавейка е и всичко точно. Разлика в миризмата нямаше, само дето пърдеше повече, ама щото беше бензинка. Тези които пък слагат гърне с ренде вътре или така нареченото резонаторно гърне пък не ги разбирам... по-добре права тръба :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1,1k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Ем явно са тежички наще... Мойте ги изтърбуших и не съм ги връщал.

Цитиране на предходно мнение!

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доколкото ми е известно да. Не съм сигурен дали са опънали тръба вътре. Общо взето тогава други неща ми бяха на главата и не обърнах много внимание какво точно са направили. Ще питам, но при всички случаи ще ги сменям с нещо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мисля че идеята е в чужбина като караш да не могат да видят че нямаш катализатори. Иначе ако не са опънали вътре права тръба и това да седи просто за ефекта, ще да е тъпо да :) Но както казах, най-вероятно ще отида пак при момчетата от extreme tunning да ми поднат 2 гърненца.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Натоварва се турбината на празен ход без да има нужда. Затова леко отварям геометрията на празния ход.

И разхода пада средно с 0,5л./100км.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Купи си катализатор втора употреба от 3.0тди от bbbooobbbiii и го сложи от долната страна и си решаваш проблема.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И на мен ми тракат супер грозно спирачните апарати. Срам ме е да карам по повета, когато има хора наоколо. Казаха ми, че имало някакви малки ламаринки, които се разширявали с времето и почвали да тракат. Сега какво е решение, нови апарати ли? Дали има ремонтни комплекти за тях?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това няма общо със скърцането. Тракането ти е отзад и е от съпортите. Скърцането на kazichene е отпред и сигурно е от лоши накладки, или дискове.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам от фейса от 3.0 тди заден десен двигател на ръчна с металната скоба около него на някой ако му трябва да свирка :D извода е, че не става на 2.0 тди заради разликата в апаратите...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://stelkite.com/Stelka-za-bagajnik-za-audi-%D0%B06-2004-2011-sedan

Какво ще кажете за това. Някой слагал ли е ?

Здрасти колега,

да, аз съм с такава близо 2год. вече. Стелката е ок, само дето е малко 'хлъзгава' понеже не е гума, а е някакъв вид пластмаса.

Ще трябва да имаш нещо с което да си фиксираш багажа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това няма общо със скърцането. Тракането ти е отзад и е от съпортите. Скърцането на kazichene е отпред и сигурно е от лоши накладки, или дискове.

Понеже много ми скърцат, значи са гадни така ли ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://stelkite.com/Stelka-za-bagajnik-za-audi-%D0%B06-2004-2011-sedan

Какво ще кажете за това. Някой слагал ли е ?

Аз съм купувал от тук само, че за В6. Много добра се оказа.

http://www.stelki.bg/category/80/gumeni-stelki-audi-a6.html

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...