Jump to content

Избор на три автомобила за участие във VW fest 2015


audi200avant

Recommended Posts

Колега - не съм питал дали е ходила на драг.

Ти пишеш за коне и прочие.

А колата ти на феста освен визия - друго няма да демонстрира т.е нито скоростни отсечки нито драг нито нищо ... това се опитвах да кажа.

Пък и тази кола не е за драг,а за съвсем други дисциплини.

Браво за труда,времето и парите които наливаш в нея - нека само да те радва като всички бъдещи и предишни които си имал.

 

Просто изразих мнение по темата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 161
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

п.с. каква е причината да не искат да докарат с/рс моделите собствениците им?

 

 

Има ли смисъл да ти одговарям на въпроса колега.Два поста по-горе има точният отговор :)

 

п.с Пак ще помоля предложенията ми да бъдат изтрити.И двете коли няма да бъдат представители 100% говорил съм със собствениците.

Редактирано от bai Vaso
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:zustimm:

 

Не съм искал да обидя собственика и, но наистина е много далече от кола за изложение.

Черни точки има кой да ми даде- модераторите също биваме критикувани/мъмрени ако си позволяваме спам и/или тенденциозно отношение.

 

П.С. моята не става за показване- плаче за пастиране, предния капак направо си е за боя и нямам по- големи от 16- ки джанти :hilezh:

 

Колега по-добре не я мъчи тази А8-ца  2,8 с повече от 16-ки да не умре съвсем така и така си е умряла в кожата.Ще бъде достойна гледка на феста :D стига да се намират поне ел.стъкла и ще шашнеш публиката. 

Редактирано от bai Vaso
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всеки си има право на вкус, явно колегата не му допада идеята в моята кола. Търпя на критика ама от хора които са направили нещо по автомобилите си и са се доказали не само като клавиатурковци. Очаквам да кажеш кое е УЖАС-а в тая 4Ф-ка.

 

Ами не исках да ти пиша за да не се обидиш, не за друго. В 4F форума се сещам за няколко много по-добре изглеждащи автомобила направени много, като почнеш от тая на krasaveca, на baba и тн. Иначе нещата са доста, които не ме кефят в тая кола - халогенните фарове, решетката S6 в комбинация с обикновената броня, лепенките бързи и яростни отзад и отпред на половината стъкло, изгорялата крушка на номера, черния таван пунта мара на панорамен покрив, обикновения салон, странните джанти и тн. 

 

Все пак на това изложение ще я гледат вътре вънка хората и  ми се струва, че трябва всичко да му е топ на автомобила... На колегата ти от Варна Желяза повече върви за такова изложение: http://audibg.com/forum/index.php?showtopic=69203&page=8

 

Ей го и на красаваца дзвера: https://scontent-fra.xx.fbcdn.net/hphotos-xfp1/v/t1.0-9/11019003_846158275440929_49438652591273563_n.jpg?oh=34ddc66f6b798a17bf93acfacf56aff5&oe=5591F6D2

 

На предните страници има и на Николай Денков една много красива 4Фка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съгласен съм с някои от забележките и те ще претърпят промени, визирам фарове, броня, крушката свети вече, а лепенките ще се махнат, защото са сложени по други причини, но след пребоядисването ще липсват. Колкото до джантите странни са и на Никито (krasaveca) и съм му казал, че излгеждат блинг блинг, но всеки си харесва сам това което е направил. Виж за салона си прав обикновен си е. Както казах търпя на критика ама не ми скачай с това че колата е УЖАС, можеше да ползваш и други епитети ;). Нямам намерение да влизам в бъдещи спорове, успех с избора на автомобили, моя ужас ще продължава да се топа по улиците ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Просто начин на изразяване човек, не се сърди ;) Колата ти е готина  просто не мисля, че е за шоурум в това си състояние и няма да представи най-доброто на марката.

Редактирано от N1995
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега по-добре не я мъчи тази А8-ца  2,8 с повече от 16-ки да не умре съвсем така и така си е умряла в кожата.Ще бъде достойна гледка на феста :D стига да се намират поне ел.стъкла и ще шашнеш публиката. 

 Всичко и е ръчно, свалил съм и централното, за да не се мъчи умрялото 2.8 с излишен товар.

Ще взема да и отлея едни прагове от смола и ще и пръсна бели джаните, да я докарам на визия поне.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

........ целта е да се покажат добре реализирани или реставрирани проекти както правят vw клуба

 

И аз съм на това мнение. Хората които ходят по подобни събирания са технически грамотни и се интересуват основно от технически подобрения. Гледа се основно под капака а не с какви джанти е колата. Затова аз гласувам за автомобили по критерий - за най-много вложени пари в подобрения на техническите им характеристики.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бил ли си на едно такова мероприятие? По мисленето ти не. За какво е мощтна кола при условие че не можеш да я видиш в действие даже да я запалиш ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Явно няма да стане по цивилизования начин с дискусия.

Ще събера предложените до момента коли и ще се пуснат за гласуване- какво мислите?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До тук виждаш ли дори 1 да е ок или да не му поляха колата, че да кажеш 3 е малко? По принцип фауве клубът организира мероприятието и те са определили да са 3, шкода също са 3, сеат 1. С тази "приятелска" дискусия и 1 автомобил няма да отиде тази година. Хора с неземни кенефи обясняват на хора, вложили в колите си колко са тъпи и какви селски коли имат, БГ реалити. Хубаво се хвърлят предложения с рс-и и прочие, но както се видя Спас няма да закара неговия по обясними причини, същото стана със синия рс4, а Венци да закара неговия е почти невъзможно, според мен. До момента има ли 1 предложена кола, чийто собственик е ок да отиде и колата не е била оплюта какъв навес е? 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

май остана едно ТТ :lupe:   :nixweiss:

 

...което мен лично ме кефи! 

 

най-добре да се направи анкета, щото винаги ще се намери някой да нахрани дадена кола...

Редактирано от Jesus
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз съм на това мнение. Хората които ходят по подобни събирания са технически грамотни и се интересуват основно от технически подобрения. Гледа се основно под капака а не с какви джанти е колата. Затова аз гласувам за автомобили по критерий - за най-много вложени пари в подобрения на техническите им характеристики.

Или стара реставрирана кола, като на EMSI оранжевото Ауди.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Хората които ходят по подобни събирания са технически грамотни и се интересуват основно от технически подобрения. Гледа се основно под капака а не с какви джанти е колата. 

А ако капака е затворен какво гледат тия технически грамотни хора  :stupid:  :stupid:  :stupid: .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Или стара реставрирана кола, като на EMSI оранжевото Ауди.

 

Тази кола вече беше на предишно изложение и синята му беше след това, така че отпадат като вариант. :lupe:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

май остана едно ТТ :lupe:   :nixweiss:

 

...което мен лично ме кефи! 

 

най-добре да се направи анкета, щото винаги ще се намери някой да нахрани дадена кола...

ТТ-то и на мен ми допада доста  :zustimm:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Интересно че от 60000 общо регистрирани не може да се изберат 3 коли.Едва ли някой би си предложил доброволно колата при положение че го очакват безброй хули.Аз харесвам и ретрото и новата с8.Така че и аз не знам какво бих избрал.Всяка кола си има своето очарование и своите фенове.Затова е трудно да се изберат 3 коли само.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тази кола вече беше на предишно изложение и синята му беше след това, така че отпадат като вариант. :lupe:[/quote

Зная че са били, може да изскочи отнякъде друга реставрирана кола.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кое и е чак толкова лошото на роската на колата? Тавана бил пунта мара??? Ами ако човека го кефи комбинацията от цветове? А странните джанти восен, даже и да са реплика като ги видят хората на ей тая снимка

http://motrist.com/images/posts/1/063/1063_m.jpg

и почват да свършват в гащите....та дайте да не пишем глупости още повече неподкрепени със снимка на някаква кола...

Най доброто развитие за темата според мен е предложение със снимка. Като се съберат коли се пуска анкета и готово. Не ви ли кефи някое предложение не гласувате за него, а не обяснявате какъв продънен навес е то as simple as that!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това със сипването е доста тъпо ,всеки има различен вкус за нещата .Едни харесват ретро коли ,други по съвременни трети си падат по неоригинални детайли на колите им

Най- правилното е ,всички предложени коли да им се метнат по 2 снимки в една анкета.

Редактирано от gogotzanovsf
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бил ли си на едно такова мероприятие? По мисленето ти не. За какво е мощтна кола при условие че не можеш да я видиш в действие даже да я запалиш ?

На Ауди събор не, че ме е срам с таз кола и я имам отскоро. :icon_sad: Но на BMW почти не съм пропуснал. Около мен все са някакви фенове на тази марка.

А ако капака е затворен какво гледат тия технически грамотни хора  :stupid:  :stupid:  :stupid: .

 На мен това ми е интересно и това ще гледам .... Който има какво да покаже го показва.

 

По темата .... ако има гласуване освен снимките да се пише и някакво описание на автомобила. Доработено Audi S3 8L си е класика и би трябвало да е една от колите.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...