Jump to content

Избор на смартфон до 700лв


Recommended Posts

  • Отговори 68
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Хах, сигурно ама друг път...Само където китаеца е със същия процесор като ес5 и доста по-добра батерия , повечко рам...и други благинки.

 

 

Как стои въпроса с гаранционното обслужване на OnePlus One? Нещо е мътна информацията и още повече практиката .....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

12месеца гаранция пише в сайта. Няма VAT номер. Къде мога да намеря сертификатите за одобрение на комуникационно устройство за продажба в ЕС?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всички смартфони над 5 инча са ми смешни и неудобни Sony Xperia Z3 Compact - това е телефона, за който бих заменил дъртото HTC. Имам няколко приятеля с Z3 - страшно доволни, но е прекалено като тухла. Компакта е перфектен - различава се само с единия GB по-малко RAM и големината от батко си.  

Ето го на добра цена

Редактирано от Krisko_A6
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси на всички за отговорите, А5 и алфа изглеждат много приятно с тези размери ,но са с по малка резолюция и малки батерий, сонито също го разгледах, по голям размер на корпуса и е TFT според мен супер амоледа се вижда по-добре.LG G3 ще ми е сякаш малко по-голям в ръката, иначе много хубава резолюция има, Това LG G2 трябва да отида да го видя, доста добре за моите критерии а и е с 200лв по евтино, но пък камерата е по слаба.Престиджиото изглежда много красиво, не бях виждал такъв 5,5мл дебелина.Тва 1+1 не ми се видя конкурентно на С5, а и трябва да го чакам за доставка , може и да греша.Май отивам утре като се събудя да взема една с5-ца

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гаранцията по закон не може да е по-малко от 2 години.

 

Може, може..гаранцията може да е и 2 седмици.... правото на рекламация не може да е по-малко от две години.

 

Няколко души сочат по-горе един магазин...http://www.smartfonbg.com/obshti-usloviya

Бегайте с 200 от там, стига да не търсите само цена. Там нямате гаранция от официален сервиз. Пълни шменти капели са.

Редактирано от Pagemakerboy
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изглеждат много ментажни тези от алиекспреса, а и по-коментарите , хората се оплакват че не са савсем като оригиналните им стари.Предполагам има и добри но не знам кои са.Гледал съм ги, и не искам да платя за нов дисплей и да се окаже че качеството не е същото

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Братовчед ми си купи телефон от експресния Али (реплика на S5) за под 200 дойлера. Пълен ментак :) Абсолютно дърво, кофти изработка, микфорона му сдаде багажа след няма и месец :D хвърли го на момента.

Редактирано от petio_venkov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^ Човек, виж и Моторолата. Телефона получава своевременни ъпдейти (вече има  официален 5.1) и не е затормозен с лайнян UI.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

^ Човек, виж и Моторолата. Телефона получава своевременни ъпдейти (вече има  официален 5.1) и не е затормозен с лайнян UI.

Ако говориш за Nexus 6 супер е, но е 1100 лева

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Взех с5 и не се занимавам повече да гледам. значи ако си сменяте телефоните с по-нови вземайте поне през поколение за да има смисъл.Аз не намирам голяма разлика между с4 и с5, общо взето ако имаш с4 не си заслужава заради няколко подобрения да ръсиш пари за с5. С6 е друго нещо но на твърде висока цена все още  , а и трябва задължително според мен да е  64гб версия заради липсата не мемори карта.Мотото е голям туч и с малка батерия.Поздрави на всички.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Meizu Mx4 - 619 лв. от технополиса.

 

 

Неофициальных, кастомных, AOSP/AOKP, MIUI/FIUI, Baidu и т.п. разновидностей прошивок для нашего телефона нет и скорее всего не будет.

 

Ta, приключи за мен тоя Мейзу...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То и между SIII и SIV май няма много разлика 

Най-важните разлики и защо ъпгрейда С3-->С4 е много по-голям скок  и си заслужва, за разлика от С4--->С5:

- по-голям дисплей в по-малък корпус - по-удобен за работа с една ръка;

- FullHD резолюция при С4 и С5 - видимо по-добър дисплей, по-добър образ на телевизор при mirroring;

- 1 срещу 2Гб памет при С4 и С5 - по-нови версии на ОС и по-бърза работа на устройството;

- по-издържлива батерия - С4 и С5 работят над 50% по-дълго с едно зареждане;

- всички налични сензори при С4 и С5;

- много по-добра камера при С4 спрямо С3, разликата С4 - С5 не е видима веднага, но при ниска осветеност С5 е определно по-добър;

- много по-бърз процесор при С4 и С5 (при С4 има и версия с процесор Krait 400, какъвто е в С5);

- Андроид 4.4 и 5.0 (които са голям скок спрямо предните версии) при С4 и С5, С3 спира при 4.3.

 

 

За Meizu (и другите от типа на Xiaomi, One+one, huawei...) - мисля си - при наличие на афтърмаркет ромове (включително miui) за всички топмодели на LG, HTC, Samsung, Motorola с какво са по-добри китайските марки с cyanogenmod? 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

OnePlus One е светове пред примерно S5 по изработка, усещане и презентация. На тази цена, няма конкуренция. А реално, при каквато и да е цена е от топ изборите. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нали колегата каза, че си е купил 5-ца.

Кво още сравнявате китайци и "китайци"?

Що не си купувате бяла и черна техника Санг, Манг, Нео, Беко. ..и тем подобни със същите показатели, като марковите. ...ами ръсите една торба пари за една лепенка или лъскава еНблема. ...нищо, че и те са правени в Китай.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...