Jump to content

Избор на смартфон до 700лв


Recommended Posts

Май и аз ще се мятам на една петица, ама много различни цени по тия онлайн магазини и се чудя от къде да го поръчам.

 

http://www.pazaruvaj.com/mobilni-telefoni-gsm-c3277/samsung/g900f-galaxy-s5-i9600-16gb-p220321364/

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 68
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Доста се заглеждах в S6, но чакаме първо дете с приятелката и бюджета ми за всички лични покупки беше свит драстично :hilezh: . Като се сетя че и жилищен кредит ще се тегли и B3-ойката ще трябва да сменя с някаква по-семейна кола, определено над 1000 лева за телефон няма как да дам. Ще разгледам отзивите за тези онлайн магазини, че при тия с по-висок рейтинг и цените са по-високи и ще пиша от къде съм поръчал и дали са ме прецакали.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@robo не съм вярвал че ще го кажа но китайците правят доста прилични за парите си телефони, след няколко xiaomi-та и one+one (тоя преживя двудневен терор :hilezh:) минали през офиса смело го твърдя, да не кажа че са и по-добри от такива на същите пари от известните марки.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 да не кажа че са и по-добри от такива на същите пари от известните марки.

Убеден съм, че в повечето случаи е така. Но се оказва, че обикновено  е достатъчно малко доплащане, за да се получи изпипан телефон от известна марка.

Е при 5+ инча цените на марковите телефони рязко скачат, но според статистиката от тази година ще има достатъчно предлагане и при " известните марки" и големият екран няма да се такъв лукс.

Аз дълго се колебах, дали да сменя С4-ката с Ми4 и проучвах известни китайски модели. Ами все нещо има, което да ме спре.

А и накрая минах на по-удобен размер с по-издържлива батерия.

Още нещо интересно - оказва се, че няма китайски телефон, с добри параметри и екран под 5", каквито са примерно Самсунг Алфа или Сони Zx мини.

Редактирано от robobug
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз за информация да пиша, че в крайна сметка се оказах с galaxy A7 с една сим карта. Поръчах S5 но нямаше налични и ми предложиха този. Аз без да проверя характеристиите, викам "давай". После обаче установих, че в някои отношение е по-назад от s5, но пък е с метален корпус и доста тънък. Батерията не се маха (дано не се налага hard reset :hilezh: ) и не може да работи под вода.

 

samsung_galaxy_a7_draft_2.jpg

23512-Samsung-Introduces-Galaxy-A7-2.jpg

 

CPU: Quad-core 1.8 Cortex-A15 GHz & quad-core 1.3 Cortex-A7

Ram: 2 gb и т.н.

Display: 5.5", 1080 x 1920 pixels

Камерата е по-слаба от на galaxy s5 и видеоклиповете са до 1080 x 1920 pixels, 30 fps. но за сега май ми е достатъчно. И сензора на е като на S5 но на нормална светлина снимките са идеални.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За колегата който питаше за читав онлайн магазин - http://telefon4e.com/

 

2 пъти съм пазарувал от там и съм оставал доволен и като цена и като обслужване.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всички тия магазини си имат начини да осигуряват по-ниската цена, а сервизите им нямат нищо общо с официалния. Из нета могат да се прочетат интересни неща, а също е добре да се внимава дали ще получи човек телефон за европейския пазар.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Повечето производители не са ли с международна гаранция тип епъл?

 

Аз си взех мин.година Мото Г от Теско (UK, по Gabco) , заключен, за 100 паунда. 240 лева. :hilezh:

 

Отключих си го от ибей с ключе за 2 долара и бачкаше 2 месеца и угасна и не искаше да се пусне.

 

Писах си с някаква кака от съпорта в сайта на моторола, каза ми че има Моторола сервиз в бг, но не ремонтират тоя модел, щото нямали части, затова трябвало да им го пратя в УК. Пратих им го, 8 лева беше по пощата и ми го върнаха след месец по ДХЛ за тяхна сметка ( :hilezh: ) уж ремонтиран, ама пак спря :hilezh:

 

Toгава издирих номера на бг сервиза (Омниаком), уцели се някакъв печен пич и ми взеха телефона, придвижиха го до офиц. сервиз в Атина и ми върнаха нов след 2 седмици, пак за тяхна сметка.

 

Тва се случи август, сега е юни и да чукам на дърво, немам повече проблеми. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти си некъв карък мойто мото г както и на жената и на един френд от Теско работи безпроблемно вече повече година и нещо :hilezh: 

BTW заслужава ли си тоя ъпдейт на 5 ,за които реве постоянно че ме мързи да чета в нета :lupe:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Aз поне душегуб съм немал :hilezh:

 

Ъпдейтвай смело. Определено става по-бърз телефона и има повече свободна рам.

 

Ъпдейта е малко бавен, прехвърля ти всички приложения под нов runtime environment. По раличен начин рабоят, разкарали са жава вируалните глупости.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси значи като се прибера ще го ъпна :zustimm:

btw тва с душегуба определено е удар под кръста...     редовно се събуждам отварям асансиора и душегуба стои на паркомястото  за такива неща хората ходят на психоаналитици :hilezh:

Редактирано от optimist
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...