Jump to content

A4 2.0TFSI - Конкретна обява


Recommended Posts

Здравейте съфорумци,

 

Братовчеда се е засилил към купуване на А4 2.0 TFSI (задължително седан) и е заинтересова от бройката.

 

Някой дали я е оглеждал?

Мнения?

 

Благодаря предварително!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лично за мен колата по снимки изглежда амортизирано-грохнала, не виждам какво го е привлякло в нея братовчеда ти освен, че е 2.0 T 4х4, цената ми се струва висока за това, което само по снимки виждам, а на живо ще е поне двойно по зле.........

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само като гледам волана на какво дередже е си представям, колко е въртяна по немските аутобани :). Изглежда външно като С-лайн (броните поне), но вътре няма, освен това не виждам емблемките по лайстните на вратите. Със сигурност е на бая повече километри.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само като прочетеш инфото на обявата и би трябвало много неща да ти станат ясни, след това като погледнеш снимките и накрая цената и лично аз повече не бих отворил тази обява, камо ли да ходя да я гледам на живо! 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Лично за мен колата по снимки изглежда амортизирано-грохнала, не виждам какво го е привлякло в нея братовчеда ти освен, че е 2.0 T 4х4, цената ми се струва висока за това, което само по снимки виждам, а на живо ще е поне двойно по зле.........

Аз ли съм сляп или ... ? Човекът, който продава колата поне се е постарал да направи хубави снимки, а това, че е връщан километража е ясно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отпред е с S-line броня,отзад багажника не е.

Тя без това не е писана да има S-line пакет/нито вътрешен,нито външен/.

Ейтва,че е с 2.0T мотор,quattro и ръчна кутия,не е лошо да се види.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе може и аз да съм извратен ама мисля че трябва поне да се види на живо

За волана гаранция няма 100% зависи къв потен бек го е връткал щото лично съм виждал на B8 150 000 реални в дори по-лошо състояние от тоя...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен колата ми изглежда доста добре, вярно, срещала се е с нещо отпред, но на тези години е нормално. Само цената е малко завишена.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бая малко - само 4 - 5 000 лева, хаха. Шегичка, аз моята а 4 тфси 200 коня куатро автомат, бях я пуснал да се продава за 2 - 3 месеца на 12 000 и за 3 месеца се обади точно 1 човек.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като нямаш пара - отиваш и гледаш Б7 2.0TDI. Има доволно много по 8-9-10-11 бона.

 

В крайна сметка, всеки сам си преценява каква цена да сложи на колата, както и всеки сам си преценява какво да гледа.

 

Колата изглежда добре, седан, quattro, ръчка, високо оборудване. Ако се отиде с пари в ръка, според мен без проблеми цената може да падне до 14-14500.

 

Ако се погледнат останалите коли в мобилето (седан,quattro,бензин) може да се види че това е най-добре изглеждащата от всички.

 

Това го казвам без да имам нещо общо с колата..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Като нямаш пара - отиваш и гледаш Б7 2.0TDI.

 

Това го казвам без да имам нещо общо с колата..

И аз така мисля,но като дойде някой разбирач и ти обясни това-онова,че цената била космическа и т.н.,а върви обяснявай.

Също нямам общо с колата от линка.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

От кола до кола 2 ра употреба има много разлика..не е като нова да сравнявате цени в различните представителства на Ауди.

Даден екземпляр може да е значително по скъп заради състоянието в което е! /Не визирах дадената /

Sent from my ST25i

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колата вероятно е имала удар отпред, има луфт на предния капак, гумите са тотални галоши, волана няма да го коментирам, врътката за фаровете е реставрирана, салона за мен е в най-гадния цвят и разбира се бензина е в лютеницата. Винаги съм се чудил на продавачите в горубляне как може да продаваш кола за 10+к лв и да не налееш поне 15 литра бензин да има бъдещия купувач да стигне до първата бензиностанция баси.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 5 weeks later...

Тая първата беше коментирана преди 2 месеца някъде и явно щом не е купена си е тоталка.
Тази втората според мен изглежда в пъти по-добре и си заслужава да отидеш да я видиш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тая кола има външен S-line пакет,quattro,bi-xenon,DRL и т.н.

Харна изглежда,много повече от другата за която се пита в темата.

Добре е да се види.

 

Не е модификация DTM,там парите са други.

Тук малко за сравнение-http://audibg.com/forum/index.php?showtopic=132469

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...