Jump to content

Всякакви въпроси свързани с Audi А6 4G (C7)


Raino

Recommended Posts

Преди 1 час, fifipaldi написа:

Дано е било сериозно питането де, че с този и по-горния въпрос не съм сигурен вече :).

Аз лично не го знаех, сори

 

Преди 1 час, N1995 написа:

А после как се връща в автоматичен?

Сега като поразчетох -  you press and hold the up shift paddle and it goes back into D again after a couple of seconds

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 2,9k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Ако не ги ползваш повечко време нали пак ще върне на Д, т.е. в един момент няма да знаеш какво да очакваш. На по-старите поколения даже връща на Д прекалено бързо, по-добре е да си пуснеш ръчния.

Между другото някой пробвал ли е на ръчен ако правиш нетипични неща дали се меси? Примерно 1500об на последна предавка с пълна газ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 6/25/2018 at 12:12, fifipaldi написа:

Като цяло перцата са си готина екстра и са добре измислени поне при S tronic-a, не знам при другите кутии дали е по същия начин.

Сега съм с типтроник, по мое наблюдение работи по същия начин, както и на с-троник

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:zustimm:.

преди 25 минути, didkoband написа:

Като задържиш дясното перо (+) за няколко секунди!

Това при мен лично не работи, затова описах другите варианти.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

On 6/25/2018 at 11:02 AM, fifipaldi said:

Аз също ги ползвам доста, дори и в града, не е ежедневно, но като ми е кеф си ги ръчкам.

@Raino, защо буташ лоста?

Защото тогава не ми минава кутията автоматично в режим D или S.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е ти ако ги ползваш тя нама да мине.

Отделно дори и да мине, нали при следващото натискане на някоя от лопатките пак ще мине на М :).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да де, но като мине на D, а аз примерно съм на 3000 оборота на 3-та автоматично минава на 5-та и цялостно се губи смисъла от ръчният режим. 

Бутам си лостчето на дясно и си карам, тя ако я понапънеш сама сменя, ако много намалиш пак сама смена, но пък спокойно можеш да я държиш в обороти.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@congo го беше изяснил вече, но все пак...

някой да лови телевизия с картина през вградения тунер? 

Аз разбрах, че в Германия мога да гледам ако съм там, но не и в БГ тв :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вградения в 4g от 2011 не е такъв сигурно или аз не съм разбрал. Аз ловя само звук, без картина

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако имаш проблем с тунера - сподели, иначе много хора си гледат без проблем телевизия в Бг не от 2011 ами от 2004 насам, че и по-рано. 

Редактирано от N1995
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изобщо не знаех, че в 4G се вграждат MPEG2 тунери, WTF. MPEG4 и  Eastern Europe (PAL D/K) кодинг и гледаш сутрешния блок, още на 4F работеше след цифровизацията. Иначе са по 3-400лв  в ибей, че и тук има. Като си продадеш твоя на някой излиза без пари.

 

https://www.olx.bg/ad/tv-tuner-dvb-t-mpeg4-za-audi-vw-4g0-919-129c-CID360-ID6vJrt.html#ad0288af72

Редактирано от N1995
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Антената ти е в прозореца, трябват ти две усилвателчета, които са в колоните и кабелак :) в to-do листа на ретрофити ми е :D 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...