Jump to content

Всякакви въпроси свързани с Audi А6 4G (C7)


Raino

Recommended Posts

На А8 седят много хубаво ама на А6 малко като подарени наистина :(

 

Супер за копчетата :)

Редактирано от N1995
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 2,9k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Преди 10 часа, Awake написа:

Съгласен съм с @Raino за конкретните джанти /но това е въпрос на вкус/. На мен лично, за 20" много ми харесват тези от S6:

 

2015-audi-s6.jpg?ver=1

 

Тези има ли ги 19-ки, много ме кефат, но доколкото знам са само 20-ки, а хич не ми се минава на по-ниска гума.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Леле, тази S6ца е потресаваща с този цвят и керамичните спирачки....

Аз съм с такива джанти и смятам, че те и роторите стоят най-добре на 4G. 

Пепи, няма ги в размер 19, има 18ки за А3, 20" на А5, A6, A7, A8 и 21" RS6, RS7

Редактирано от Raino
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тези се водят Segment и също стоят страхотно. И такива имах, особено на тъмна кола правят ефектен контраст.

2bee6e4bd33052f2.jpg

 

Редактирано от Raino
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://wheels.jpg

Сега съм с първите 18ки, само дето им взех нови летни гуми, ама ще ги продам. Може тях да ги засиля за зимни, а да взема тия най-вдясно S6 или ротора за летни. 

Редактирано от N1995
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моята А5-тица е излязла с такива от завода 19-ки, след това си взех и оригинални роторки от А5 пак 19-ки, мисля дали да не мина на 20-ки за другото лято, но надали ще успея да намеря на добра цена такива от А5.

Ако ще взимате роторки гледайте да са от А5, с по-малко ЕТ са (33 срещу 45 по спомен) и седят много по-добре на колата, освен, че я "раздуват" лъчите на самата джанта са по-извити и изглеждат много по-добре.

 

Иначе си регулирах пръскалките и в момента пръскат идеално, имаше още много нагоре да ходят, не знам защо се разпространяват слухове, че не ставали за B8.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз на @Raino клип му направих, добре, че каза хахахах че нали се беше запритеснил, че му скрива екрана. Моите не съм ги барал, както отворих найлоните така ги щракнах :D 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 8/21/2018 at 12:44, N1995 написа:

Точно за това говоря, сложихме сензорите по вратите, окабелихме всичко, забравихме само две антени в задните врати и ми седят на бюрото ама как да е. Отидох днес в Порше да ми параметризират модула, и....човека с достъп до системата бил в отпуск. Фейспалм, от една седмица и нещо имам запазен час, поне я прочетоха и там да си подготвят тъпотиите другата седмица да не ми губят времето. 

 

Какво стана с Порше, нагласихте ли безключовото, багажника...?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

On 8/27/2018 at 5:50 PM, peerless said:

Райно, ако е удобно, поръчай едни и за мен, и свирни да дойда да си ги взема :)

Поръчани :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,

моля Ви за мнение за следното:

Смятам да купя Ауди А6 3.0 TFSI 340 к.с. 2017 г.

Ще бъда благодарен да споделите плюсове и минуси за колата,

и не на последно място разход на гориво.

Предварително благодаря !

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мотора вече е с турбина, разход от 10 до 20 в зависимост от тежестта на десния крак и липсата на мозъчна дейност. Среден около 14-15 Ма ако имаш кинти за въпросния модел разхода би трябвало да е последният  ти проблем. Аз лично не виждам минуси във въпросната :nixweiss:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Много пъти съм се изумявал как човек е готов да извади 70-80 бона ( че дори и 50-60) за 300+ коня бензин и се чуди колко ще гори??? WTF ?? Колкото ще, толкова. Тоя мотор, докато караш със 150км/ч като настъпиш до дупка и имаш чувството, че ще излезне изпод капака и ще отлети в космоса. В този момент със сигурност гори над 30. Иначе, ако караш със 100-110 на магистрала гори ~7.5. Със 150 гори около 10. В града, ако караш като бабичка и не висиш по задръствания 12-13 в най-добрия случай. Не очаквай и някви чудеса от дизела. 

Колата е уникална. Ако имаш възможността - атака и квото ще да става!

Редактирано от Пламко
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...