Jump to content

Всякакви въпроси за А6 4F - Част 9


Mr.13

Recommended Posts

На econ работи, не съм пробвал на климатик. Ако е над 5 градуса (не помня на колко се показваше звездичката) не се включва ел. парното и чакаш доста по-дълго. 

Стрелката седина на 50 градуса, а духа много топло от ламелите, все едно е на 90 градуса. Пробвай да смениш distribution да духа към теб и усили вентилатора и ще видиш. От setup можеш да избереш през централните конзоли колко силно да духа.

Така

За да внесем максимална яснота.

Температура отвън по борд -1

Паля ,колата е на ЕКОН,пуснати са само централните духалки и силата на духане е на ръчен режим.

Духа на изход на духалките 42 градуса,а на 10см от тях е 32-34.

Ако това не е топло на студена кола,не знам кое е :)

Ице,май нямаш реотан баце :(

post-13635-0-72438800-1453444755_thumb.j

post-13635-0-26420500-1453444770_thumb.j

post-13635-0-11849200-1453444784_thumb.j

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 2k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Много ясно, че е. Той нямамше мрежа в багажника и ел. прибиране на огледалата. Та истински екстри ще има.

 

 

Шпек, свиня потна не са ли те баннали с 5329-я ник за престъпления спрямо Ауди марката и прекомерно съдържание на лой в мозъка бе :)

 

 

Ц Е Ц О, иам бе, духа и мойта топло ама цялата кола е студена а при печката отваряш, сядаш и вече ти е топличко на гъза. Печката си е печка, мега добрата екстра, лошото е, че се сещам се зимата да си сложа...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добро утро колеги ! Днес ми се случи нещо доста странно. Сядам паля си колата всичко е ОК, пускам си музиката и зверско като пращене на високи децибели от шофьорската врата ама супер силно дори и на най-намаленото стои еднакво силно. Като усиля се чува музиката с баса, но това не се маха. Гасих колата, палих я пак - същото.

Единственото, което направих е сутринта си сложих резервна гума отзаде и взех стъргалката си - намира се при отделението с бушони.

Някой случвало ли му се е нещо подобно - имам и клип ако желаете мога да кача.

Колата е с Босе музика ако има някакво значение  

Редактирано от noX
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Това е било - бях пребледнял :D Всичко е ОК колата се покара 5 км и го пуснах наново и всичко се оправи.


Благодаря на колегата N1995 за бързият отговор.
Приятен Петък на всички колеги ! 
 

 
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Шпек, свиня потна не са ли те баннали с 5329-я ник за престъпления спрямо Ауди марката и прекомерно съдържание на лой в мозъка бе :)

Ц Е Ц О, иам бе, духа и мойта топло ама цялата кола е студена а при печката отваряш, сядаш и вече ти е топличко на гъза. Печката си е печка, мега добрата екстра, лошото е, че се сещам се зимата да си сложа...

Я си представи да не духа изобщо или да духа студено?Идеално си е ,ама печката си е друга бира де
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Възможно ли е да са се разбутали настройките от зеленото меню по някакъв начин?

Някой може ли да разрови зеленото меню.Аз сега го тових има доста таймери ама макса им е 60 мин.Има и неща за отметки,но не ги пипам,че не разбирам и да не направя по-голяма каша.Ако може някой да разрови и да каже ако открие нещо,ще съм много благодарен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе нещо странно при мен, да видим дали на някой друг му се случва. Автоматичното затъмняване на огледалото ми се включва само. Спирам го вечер като загася колата, сутрин паля и то свети пак...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да не ти е слаб акумулатора? Батери регулатора пести ток по този начин.. И на мен ми се случи.

Не чисто нов сложих миналия ден.И аз мислих,че е от него ама не.Много ме дразни всеки път да пускам ръчно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И при мен е така. Предполагам че се пуска по default и така трябва да бъде

 

То не, че ми пречи, ама дали не точи акумулатора? Въпреки, че е едно диодче, а датчика за светлина който също работи перманентно за да знае дали да светне осветлението на лийвинг хоум, каминг хоум също не е кой знае какъв консуматор...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не свети перманентно диодчето на огледалото, ще угасне след известно време.

Не е лошо някой, който не си е бъзикал таймерите да направи една снимка на зеленото меню за да ги сравним. Тези 4Ф-ки са големи енергийни вампири :). Моята в момента в който я отключа почва да дърпа 6 ампера от акумулатора. Дори и да не е сложен ключа се пуска отзад навигацията и аудио системата, което е излишно.

Дали няма начин да се прекодират навигацията и аудио системата да тръгват само при поставен ключ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При мен беше така.Мушкам ключа и тръгва.Сега тръгва само като загася колата,изкарам ключа и го мушна веднага обратно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При мен не светва ММИ като отключа колата, просто отзад в багажника тръгва вентилаторчето на аудио системата и светват диодите и почва да се върти ДВД-то на навигацията. Това ми се вижда напълно излишно при положение, че може само да съм отворил багажника за да сложа нещо в него. Според мен би трябвало да тръгват тези неща само след като сложа контактния ключ. При вас как е?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Таймерите мисля са в адаптацията. По принцип до това води човъркането без да се разбира какво се прави.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Може и да помогне, но не съм убеден. То ъпдейта така или иначе е хубаво да го направиш, няма да навреди със сигурност.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При мен не светва ММИ като отключа колата, просто отзад в багажника тръгва вентилаторчето на аудио системата и светват диодите и почва да се върти ДВД-то на навигацията. Това ми се вижда напълно излишно при положение, че може само да съм отворил багажника за да сложа нещо в него. Според мен би трябвало да тръгват тези неща само след като сложа контактния ключ. При вас как е?

 

И при мен е така, но не виждам защо това да е проблем за акумулатора, ако е изряден. Има логика да развърта dvd-то. Мисля че съм вадил диска само с отваряне на багажника, без да отключвам колата. Когато сложиш ключа, навигацията тръгва веднага, без да мисли някакви секунди.

Сега ако таймера е 60 минути, може и да е проблем.

Редактирано от Dan4ote
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има 2 таймера в мми настройките.Първия го направих на 0 мин. И сега като мушна ключа тръгва навито.Втория може би е за ако стои колата на контакт след колко време са изключи мми.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И при мен е така, но не виждам защо това да е проблем за акумулатора, ако е изряден ...

Проблем е дотолкова доколкото много често се налага да отвориш само багажника или някоя врата да вземеш или оставиш нещо и всеки път ще дърпа по 6 ампера без причина. В студено време ако не си карал колата няколко дни, а само си я отварял за нещо ще няколко пъти ще си разредил акумулатора в някаква степен. И ако караш на къси разстояния има голяма вероятност някоя сутрин да не иска да запали. Затова си мисля, че това ранно пускане на навигацията и аудио системата е ненужно. Някакъв вариант е да се сменят крушките по плафоните в купето и на вратите с LED. Тогава консумацията ще падне почти на половина, но незнам дали компа на колата няма да отчита някакви грешки.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...