Jump to content

Питанки относно А4 Б6/Б7 - Vol. 3


dobri_sc

Recommended Posts

може ли за сега само този а когато тръгне да вие, другия? Какви лагери /марка/ ще ми препоръчате и като цена, ако някои знае.Как вървят цените на труд за смяната на един лагер.

Редактирано от savve
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 3,7k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Майстора ще си каже последен мнението. Но ме съмнява да не излезе ,че е каре.

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щом на десен завой вие значи е ляв лагер

Преди 2 седмици ги сменях и двата с 40% отстъпка на скф 192лв за два броя

Аз смених и двата щото не вярвам десния да се е въртял по малко от левия 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 35 минути, nikito_ko1 написа:

Щом на десен завой вие значи е ляв лагер

Преди 2 седмици ги сменях и двата с 40% отстъпка на скф 192лв за два броя

Аз смених и двата щото не вярвам десния да се е въртял по малко от левия 

Изобщо няма значение на къде завиваш,тръгналия лагер вие дори на по-малко натоварване.Също така не е нужно да се сменят и двата,нямат никаква връзка един с друг и здравия може да изкара още години .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 6 часа, bsdnikolov написа:

Зависи какви дневни светлини си задал. Ако са активни и габаритите при дневни, лампата свети. Ако не е на скандинавски режим, не свети. Тоест, лампата индикира активни габарити (не къси)!

Не ми светят габаритите с дневните светлини. Да за фарбичен DRL става дума.. , а преди да ми кажеш как да си активирам зелената лампичка, нямаше индикация за светещи габарити. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз през зимата задавам Скандинавски режим на дневните (с активни габарити), а през лятното часово време съм на режим Северна Америка (без габарити).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 2 часа, bsdnikolov написа:

Аз през зимата задавам Скандинавски режим на дневните (с активни габарити), а през лятното часово време съм на режим Северна Америка (без габарити).

Как става това? От кой канал на ваг ком?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, по повод коментирането в няколко мнения по-нагоре за звукова индикация за колан и т.н.Забелязах че и при мен я няма, светва лампичката за колан когато не съм го сложил, като въведа ограничение за скорост и го превиша само светва на таблото без да пищи, как мога да активирам и звуковата сигнализация?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги на В6,можели да се активира звукова и визоална сигнализация за непоставен колан или тази екстра е само за В7?

Sent from my iPad using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На Б6 може да се направи да светва само при контакт, преди палене, за да ти напомни.

Гасне и не се включва при свален колан.

Няма звукова сигнализация за колан при Б6.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря колега.

Sent from my iPad using Tapatalk

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес ми направи впечатление на B7-цата, че дори и да не е пусната задната чистачка пуснати са ли са предните работи и тя. В същото време тях ги спирам и само нея мога да я пусна. Къде да търся проблема, понеже не е нормално според мен?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, ceckoguide написа:

Днес ми направи впечатление на B7-цата, че дори и да не е пусната задната чистачка пуснати са ли са предните работи и тя. В същото време тях ги спирам и само нея мога да я пусна. Къде да търся проблема, понеже не е нормално според мен?

Кога работи задната чистачка постоянно или само, като включиш на задна?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здрасти колега.На Б6-цата работи когато бутнеш лостчето за чистачките напред.Когато го натиснеш още малко и задържиш ,тогава работи и пръскалката.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@flober9106 Задната работи постоянно ако са пуснати предните, демек не мога да пусна само предните.Иначе спра ли ги тях спира и тя, пусна ли само задната си работи само тя, но пусна ли предните тръгва и задната.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте

Някой може ли да напише параметрите на оригиналните/не са босе/ говорители във вратите на Б6

Инчове/ватове и колко ома са

Моите повечето пърпорят и мисля да ги сменя всичките-тук също няма да са излишни съветите Ви ква марка да сложа и от къде

Ако някой е правил това и има снимки на фланците ако превил такива нека ги сподели

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 5.02.2017 г. at 23:28, Kume81 написа:

Здравейте ,колеги .Може ли някой да сподели как да си изкарам зелената светлинна индикация за къси светлини на таблото при Б7?Благодаря!

Изпратено от моят Lenovo X2-EU с помощта на Tapatalk

При мен също не свети на таблото зелената индикация, независимо дали съм на дневни светлини или на къси. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На моята Б7-ца активирах дневни светлини (халогенен фар) на 51%. В този случай светят и габаритите винаги когато дам на контакт. Преди и след активацията на дневните  - зеления символ за вкл. габарити си светеше на самия бутон за фарове. Със сигурност зеленият символ е за включени габарити, а не къси светлини. Много съм доволен от автоматичните дневни светлини. Преди доста често ги забравях през деня.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А с ксенонови или със стандартни фарове ли си колега?

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, предните калници за Б6 еднакви ли са за седан и комби? Че трябва да си търся нов след като с наближаването на 14-ти ми целунаха колата така любовно.

 

Зад левия преден калник освен казанчето за чистачки, което също се счупи какво друго има по принцип, което може да се е повредило от удара. Знам че интеркулера е някъде там.

Колата се движи без проблем,  калника е огънат точно под фара и в влязъл 5-10см навътре и също се е приближил към гумата, но без да пречи на движението. Бронята стои огъната заедно с него но е здрава, без дори пукната боя мисля.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...