Jump to content

Audi A4 2.5 TDI QUATTRO 180hp


Recommended Posts

Митака80, не е коректно да в мнение за автомобил да напишеш само годините на експлоатация без изминалия пробег за периода, защото нищо не казваш реално.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 160
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

С тия гадни снимки нищо не може да ти се каже. Има хубави части в тва... Комплект рнс 1000лв, салон 800-1000, джанти 500-600 :D Като цяло ми се вижда висока цената за душегуб.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Харесва ми, на фона на скрапта по автокъщите тази е доволно с екстри и ако прибавиш 3000 за макс ремонти.......... получената сума те устройва.... купувай. Но ако взимаш на заем (лизинг) за да купиш душегуб си ....наивен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да кажем, че хубава кола си има и цена. Вземаш ВИН-а, проверяваш километрите (аз лично се съмнявам тази да е на толкова). Караш я в сервиз да я огледат, ако ти хареса отнасяш.

П.С. Тая А6-ца бая време се продава.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На тази цена е нормално да се продава дълго :) Между другото ако тръгна да продавам моята и аз ще я пусна на горе-долу такава цена,тъй като моято освен тези екстри има и мулти волан а и е напълно обслужена от-до преди 10к :) Човек ако си направи малко сметка това пълно обслужване е към 1500-1800 лв. Освен нова са сменени и проблемните кобилички комплект с всичко преди 15к.Нови дискове предни задни комплект с накладки Ате.Сменени гарнитури от-до.Подгряващи свещи.Филтър картерни газове.Нов 100А акумолатор с рециклирано динамо и стартер и още доста неща доказуеми с документи.А и профилактирано ГНП сменено авансаторно бутало,електроника и вс карантий вътре.Няма как да я дам за по-малко.Качва се човек и кара.Регистрирана с платени данъци,такси,застраховки и годишна Свинетка :)))) Така,че може и да си заслужава парите горепосочения автомобил :)

Sent from my HTC One mini 2 using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, това което сте вложили в колите си никога няма да се върне при продажба, мисля всеки го знае... Аз само тази година съм дал 2,5-3к за обслужвания и ремонти на кола, която не струва дори толкова... Нали се сещате, че по вашата логика да й искам 10 бона сиг... Както и да е - 12 годишен душегуб за 8,5-9к си е лудост, ще седи още доста тая кола на такава цена...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На тази цена е нормално да се продава дълго :) Между другото ако тръгна да продавам моята и аз ще я пусна на горе-долу такава цена,тъй като моято освен тези екстри има и мулти волан а и е напълно обслужена от-до преди 10к :) Човек ако си направи малко сметка това пълно обслужване е към 1500-1800 лв. Освен нова са сменени и проблемните кобилички комплект с всичко преди 15к.Нови дискове предни задни комплект с накладки Ате.Сменени гарнитури от-до.Подгряващи свещи.Филтър картерни газове.Нов 100А акумолатор с рециклирано динамо и стартер и още доста неща доказуеми с документи.А и профилактирано ГНП сменено авансаторно бутало,електроника и вс карантий вътре.Няма как да я дам за по-малко.Качва се човек и кара.Регистрирана с платени данъци,такси,застраховки и годишна Свинетка :)))) Така,че може и да си заслужава парите горепосочения автомобил :)

Sent from my HTC One mini 2 using Tapatalk

 

Колега, за пореден път я споменаваш тая твоята кола за продажба, май лека маркетинг кампания ни водиш :hilezh: :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Около толкова вървят душетата 2004, с добра визия и екстри. Хич да не е, пообикалях доста миналата година.

...обаче няма гаранция за състоянието срещу тия пари, разбира се, трябва и да се гледа/тества :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След някой друга седмица ще споделя и аз за едно BDH quattro 10.2003г.

За сега само в гаража, макар че след първите 300 км съм доволен от швейцарката.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е  да не прекаляваме все пак, по рождение е за немско и през 2012 влиза в Швейцария,

а миналата година у нас, но без номера. Последния сервизен запис е на 252к км 10.2012г.

:nixweiss:  Струва ми се реално 08.2015г.да е на 309к км.

 

Е го де е: http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11453820851056462&slink=chu7i0

Редактирано от KCV
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://audibg.com/forum/index.php?showtopic=134041&p=2463757

Вече с ТВ и тъмни стъкла, всичко друго сток от завода.

http://audibg.com/forum/index.php?showtopic=134041&p=2576172

След придобиването, за една година сменен 1 носач.

Колко да струва в този вид и на колко км?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Повечето юзъри ще бъдат крашнати от истината а именно 400-500 х реални километри и душегуби като нови на външен вид :hilezh:  После ще започнат за домашно да изчисляват по сложни формули тип топлофикация, адЖеба как душегуба ми е на 183 х реални  постигнато след нееднократни преизчисления коефициенти и приравнения :blush: 

Да дадете 10 х пари за това нещо си е ....сигурно има патологични термини :nixweiss:  При положени е,че вече и децата в детската градина знаят, за какво става въпрос......Нормално било да троши помпата добре ,нормално било да сменяш повдигачи и тарелки през 3-4 обслужвания нормално било да четеш молитва за валовете  всяка вечер и да не смееш на натиснеш на магистралата случайно да не ти се препотят конете...А когато го направиш да ти снася градски разход :unsure:  има си хубави дизели тоя не е един от тях....

Данчо като виден ентусиаст ако може де навре един АЕЛ в с5 може да стане кола ама иначе е за смели ентусиасти които не се страхуват и от ГТ :blush:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Защо загрози колата с фолио  :huh:

Щото не ми се купуват стъкла, заради забравено яке, чантичка, или инструмент за смяна на гнп и валове.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...и още нещо - след градушката и катастрофата с предния душегуб, установих още едно много хубаво предимство на фолиото.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Повечето юзъри ще бъдат крашнати от истината а именно 400-500 х реални километри и душегуби като нови на външен вид :hilezh: После ще започнат за домашно да изчисляват по сложни формули тип топлофикация, адЖеба как душегуба ми е на 183 х реални постигнато след нееднократни преизчисления коефициенти и приравнения :blush:

Да дадете 10 х пари за това нещо си е ....сигурно има патологични термини :nixweiss: При положени е,че вече и децата в детската градина знаят, за какво става въпрос......Нормално било да троши помпата добре ,нормално било да сменяш повдигачи и тарелки през 3-4 обслужвания нормално било да четеш молитва за валовете всяка вечер и да не смееш на натиснеш на магистралата случайно да не ти се препотят конете...А когато го направиш да ти снася градски разход :unsure: има си хубави дизели тоя не е един от тях....

Данчо като виден ентусиаст ако може де навре един АЕЛ в с5 може да стане кола ама иначе е за смели ентусиасти които не се страхуват и от ГТ :blush:

Не с лошо. Аз си го харесвам, но за човек не разбиращ от ремонти и не карал дизел....не го препоръчвам твърдо. Ще му съсипе животеца докато му открие и научи мъките...ако все още има нерви и желанше. Но май се получава обратното. Купува се евтин душегуб с надеждата че купувача е уцелил кьоравото....и наистина е така. Всички продаващи се душегуби са куци коне. Ogip е намерил може бе единствената бяла лястовица след неколко месечно търсене и тестване с компа. Но и за добра цена я е взел. Двойна в сравнение на тази дето закупих моята мъка. И аз бях от отбора на кьоравите, дето си мислеха, че ще онодят дявола във въздуха. Ама съм инат и съм карал дизелови камиони(то и душегуб си е камион) та му разбирам(или поне ми се иска да си мисля така) и не ме е страх да се уча по трудният начин. Редактирано от loshdancho
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И кво излиза накрая? Купувате си коли за да ги ремонтирате, а не да ги карате :D Интересно ми е дали няма маняк който да е напраскал коравия петак на мястото на шестака?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не знам дали има но аз мисля следващата да е бензин 3.2 ФСИ :) Нещо с тез дизели взе да ми писва.По-тиха кола ми се кара :)

Sent from my HTC One mini 2 using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Душегуба отдавна стана тотално безмислена покупка и има къде по качествениначини да си строшиш парите... Читав да си купиш е равносилно на тото милионерски експириънс, а и парите са някъде там..... Евтин да вземеш.......ехеххехеххе......е това вече е диагноза....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...