Jump to content

Смяна на Туарег 3.0ТДИ/240 к.с. с Кю7 3.0ТДИ/245 к.с.?


Recommended Posts

Имам такава възможност, колеги и се чудя струва ли си доплащането. Туарегът е края на 2009-та, а Кю-то края на 2010-та. То пък е с 55000 км. по-малък пробег (доказан!), но е малко по-леко оборудвано от Туарега. Той е с бавни и блокаж, което го прави повече джип, но пък е по-тесен вътре. Кю-то е с двоен С-лайн и е далеч по-красиво, но пък е твърде обемисто за града, където и ще се ползва предимно. Да, но пък е с 8 скорости и се води по-икономично. И не на последно място...си е Ауди!!! Е да де, ама струват ли тези предимства доплащане от 17 до 20К лв.? Яко съм озадачен и малко съвети и акъл няма да са ми излишни.

Предварително благодаря! :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Винаги ти е било Кю-то на сърце. Туарега е предната жипка бяха само залъгалка докато изпадне добра оферта. Не се чуди и взимай, нема 100 години да живеем.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има доста истина в думите ти. Само се чудя не са ли доста сходни като автомобили, за да си струва такова доплащане...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кеф цена няма ,аз лично сменихА4 B8 с S4 B8 с доплащане 50 :)Като продам B8-цата ще стане по малко .Ако те кефи Q-то и може да си го позволиш няма какво да го мислиш.Фейсовото Q си е доста по лъскаво и отделно вътре трябва да е с 3G навигация.На туарега трябва да си или с тая дето няма карти на Бг или с тази дразнещата с тъча.Мултимедията няма нищо общо на двете ,отделно визията и чуденето ти изчезва:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Твъъърде голямо е доплащането.

Посъбирай още парици, почакай още 2-3 годинки и си вземи новото Q7.

Не си заслужават 20к за една ск. кутия.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И мотора е по новия,би трябвало да е по икономичен ,на 245к.с. са премахнати досадните колектори които дават проблеми и са по 1000 лева бройката с моторчетата

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Знам какво е чувството да си купиш много сходна на мечтаната  кола и постоянно нещо да ти човърка мозъка, особено като я мернеш въпросната хубавица по пътя. 

Естествено, че Q-то е много по-яко от високия Голф, но според мен това доплащане не си заслужава. Ако бях на твое място, просто щях да си намеря фейсово Q на по-добра цена и да действам без да го мисля. 20к всъщност не само, че не си заслужават, ами са абсурдни.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ко се чудиш ми не си угодиш ,не мога да разбера

Живота е кратък и минава бързо,докато се начудим какво и как да направим.

А и повече щи отива Ку-то да мутрееш :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На Тони му се иска Ку и тва си е :hilezh:  Туарега е много лачен, екстри има бая, ти го боядисва ако не се лъжа целия и прочие. Ако и Ку-то е хубаво си струват 20к отгоре, що да не. Пари се изкарват все пак.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За жалост го изпуснах Кю-то, но е прав колегата дето писа, че такова доплащане си струва за поне 2012 г. мпс. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)
На Sunday, March 06, 2016 at 8:56, Ц Е Ц О написа:

Ко се чудиш ми не си угодиш ,не мога да разбера

Живота е кратък и минава бързо,докато се начудим какво и как да направим.

А и повече щи отива Ку-то да мутрееш :lol:

Хем не целя да мутрея, хем и да целях, баш с такъв параход не би ми се получило ;)

А и големият Голф е бая по-проходим от Кю-то, а мене това ми е важно. 

Всъщност що се заблуждавам, просто не е Ауди......, а мене пусто пъпът ми е хвърлен в Инголщадт явно 

Редактирано от daks
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тони,

Колата не е лоша като комплектация, но не мога преценя цената дали е подходяща.

Единствено съм на мнение, че светлият салон е капризен за поддръжка. С такова впечатление съм останал от няколко такива на приятели.

Автокъщата е относително стабилна, имам представа откъде купуват колите и като начало това е добре.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Според мен пък колата е доста базова откъм оборудване. С лайн са само емблемите, липсват екстри като босе музика, заден климатроник, памет на седалки, индикация за кола в мъртва зона, безключово... Прави ми впечатление и липсата на джойстик на големия бутон на мми. Т.е. колата е с ММИ 3Г бейсик . Дисплея е същия като на пре-фейса с ниска резолюция (480*240), а не новия - малко по-голям и 800*480.

За състояние и цена не бих могъл да коментирам.

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-добре е да се види на място и да се прецение по-конкретно.От 8 обзорни снимки малко е трудно да прецени човек какво му е състоянието на това Q7. 150 000км малко трудно за вярване. Екстрите не са много за такава машина и салона изглежда е добър, макар както каза колегата Александров е капризен.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

150х км са напълно възможни. Преди няма и месец купих Q 2008 на 180х доказуеми с история. Екстрите са малко кът, но не за всеки са определящи. Светлия салон е по труден за поддръжка, но пък е много приятен да се возиш в него.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Този е малко по-интересен http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=2&act=4&adv=21454344800590189&slink=czy59m за почти същите пари. 
Според мен ако един автомобил е от автокъща шанса за бартер е по-голям от колкото с частно лице.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...