Jump to content

Recommended Posts

По-горе май някой спомена, но линковете в темите все още не се отварят в нов таб/прозорец, а в същия, което е много неудобно. Може ли да се оправи?

Адрес на коментара
Преди 5 часа, wolverine написа:

 

  • ПП: Тъкмо си наредя отстрани блокчетата от блок мениджъра и хоп изчезват след някое друго презареждане <_<

Да де само че тънката подробност е в това, че тези Блокчета не си ги редиш за себе си, а за ВСИЧКИ останали ;) 

Това важи за всички модератори/админи така че няма да е лошо да се спрем над дадена конфигурация и да спрем с цъкането :)

Адрес на коментара
1 hour ago, Митака said:

По-горе май някой спомена, но линковете в темите все още не се отварят в нов таб/прозорец, а в същия, което е много неудобно. Може ли да се оправи?

Линковете към всичко различно от audibg.com се отварят в различен прозорец.

http://yahoo.com

Адрес на коментара
11 minutes ago, Audi_FeN_1 said:

А какво представлява репутацията и как се изчислява?

Бяхме забравили да я изключим :)

Адрес на коментара
преди 14 минути, Audi_FeN_1 написа:

А какво представлява репутацията и как се изчислява?

Някой като ти хареса поста - имаш плюсче.


 

Иначе сегашните стойности на репутацията е още от преди.

Просто сега е видна.

 

Вече не е видна - до преди 2 мин я имаше.

 

Редактирано от alexvan
Адрес на коментара

Има ли вариант от където мога да си избера нЕква тема подобна на старата щото на телефон изглежда отвратително а не откривам менюто за мобилни дивайси. :lupe:

Цветът на темата е няк’си прекалено еднообразен, доста по-трудно се виждат теми с нови мнения, да не говорим пък при скрол. 

 

ЕДИТ :  

Сега видях това, няма ли вариант за по-изчистена мобилна версия ?

 

9 hours ago, Wizi said:

 

Да, правилно ти се струва. Дизайнът се променя спрямо резолюцията на устройството, което е отворило платформата.

Редактирано от zlobil
Адрес на коментара

Като пиша пост, отдолу има само бутон "публикувай" - преди имаше още опции за "преглед" или "откажи" . Специално прегледа беше доста полезен. Аз ли недовиждам нещо?

Адрес на коментара

Здравейте, искам и аз да се оплача за нещо, а имено че постоянно ми изписва грешна парола и немога да си вляза в акаунта!! Какво се случва, ще има ли оправия?

Адрес на коментара
преди 3 минути, alexvan написа:

Има си го, но за момента в рамките на 24 часа може да повдигаш само една тема.
 

Аз не го виждам но дори и така да е старата версия беше по добра. Дано всичко си дойде на мястото че всичко е доста объркано в момента.

Адрес на коментара

на андроид устройства няма съобщения, няма личен профил,няма пълна версия, абе нищо няма, по добре върнете старата версия!!! а и тези снимки във формата на кръг.просто без коментар.

Адрес на коментара
преди 51 минути, HITMAN написа:

Линковете към всичко различно от audibg.com се отварят в различен прозорец.

http://yahoo.com

Явно проблема е само при теми и мнения пускани преди ъпгрейда

http://audibg.com/forum/index.php?/topic/167194-подбор-и-комплектовка-на-компоненти-на-ги-за-18t-aeb/

Адрес на коментара
преди 37 минути, chick+magnet написа:

Здравейте, искам и аз да се оплача за нещо, а имено че постоянно ми изписва грешна парола и немога да си вляза в акаунта!! Какво се случва, ще има ли оправия?

Влез с email за име и би трябвало да е окей. Има писано достатъчно в тази тема, има си дори отделна тема. Прочети малко.

преди 31 минути, alexvan написа:

Има си го, но за момента в рамките на 24 часа може да повдигаш само една тема.
 

Сега ще видя настройките...

преди 12 минути, Митака55555 написа:

на андроид устройства няма съобщения, няма личен профил,няма пълна версия, абе нищо няма....

Ай кай чесно! :) 

Адрес на коментара
преди 12 минути, Митака написа:

Явно проблема е само при теми и мнения пускани преди ъпгрейда

http://audibg.com/forum/index.php?/topic/167194-подбор-и-комплектовка-на-компоненти-на-ги-за-18t-aeb/

Към момента на това мнение имаме едва 28% конвертирани мнения от базата на форума. Може би действително става въпрос за мнения пускани след ъпдейта за това нека изчакаме и видим - според мен ще почне да функционира и за по-старите

Адрес на коментара

Доста разхищение на  екранно пространство...

Много неизползвана площ, едри шрифтове, но най-вече огромна редова разредка.

Получава се дезориентация от малкото видима полезна информация на голяма резолюция.

 

Адрес на коментара
11 hours ago, Митака said:

Явно проблема е само при теми и мнения пускани преди ъпгрейда

http://audibg.com/forum/index.php?/topic/167194-подбор-и-комплектовка-на-компоненти-на-ги-за-18t-aeb/

Още върви

Rebuilding posts

45.57%
Адрес на коментара
13 hours ago, ivailo_slavov said:

Като пиша пост, отдолу има само бутон "публикувай" - преди имаше още опции за "преглед" или "откажи" . Специално прегледа беше доста полезен. Аз ли недовиждам нещо?

Добавено

Адрес на коментара
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...