Jump to content

A6 4f Retrofits / насаждане на екстри


N1995

Recommended Posts

Няма логика, тая емблема в лицето ли те удря? Сигурен ли си че не се отделя от самата възглавница, залепена ли е, как е захваната за плата?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не се сваля, понадигнах плата около нея и се вижда, че продължава надолу. http://prikachi.com/images/962/8990962l.jpg
Според мен като гръмне си остава на мястото, бега излиза покрай нея като поничка. На снимката с гръмналия без така ми изглежда.
 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тръгнах да монтирам блутут модул, обаче зад жабката нещо е много пренаселено, къде ще е най добре да прихвана модула? Дали за модула на въздушното окачване или под модула на MMI, единственото което ме притеснява за модула на въздушното е че за да си сменя поленовите ще трябва да свалям жабката и модула на блутута....

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Здравейте колеги,

Някой сменял ли е старата монохромна навигация с цветна. Виждам че трябва да се смени и пластмасата около нея.

Има ли ресурси за подобна модификация някъде в интернет?

Благодаря предварително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...
На 12/12/2016 at 16:55, chefoukr написа:

c9445154873c229c2c2cfe49a0f0ba5e.jpg

Тя разликата е по краищата хич няма да се занимавам като разбера точно кво съм купил отива за продан.

Здрасти колега, разгада ли какво си купил.Аз от вчера съм с фейс и ми се иска да сложа такъв дифузьор? Нов ли го купува и ако да колко струва.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моята и тя е фейслифт.И тая добавка е за фейслифт само че за S и Sline броня.Иначе тая я взех от ebay за 120лв някъде употребявана.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колегата N1995 май беше писал какво е нужно за да се отваря сам капака на багажника, но не мога да намеря поста. Някой може ли да съдейства, че моя само се отключва.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има две "неща" в основата - пружини с пластмасови пъпки на горе, които реално дават тласъка за отваряне и амортисьорите са различни - това е. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря и на двамата. Ще ги проуча тези неща и ще вземам. Аз попаднах на една тема за Ц5, там е различно май, с по 2 пружини и амортесьори, и този т.н. тласкач.

 

 

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако искаш кажи, ще ти ги снимам ама са едни като пъпки на пружина отдолу. Не гледай за ц5 темата, друга е хавата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги и моя се отваря сам! Ама преди време спря или стига до половината или само се открехва или пък се отваря до горе (рядко вече)

Та амортесьорите ли трабва да сменя ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 2 часа, N1995 написа:

Ако искаш кажи, ще ти ги снимам ама са едни като пъпки на пружина отдолу. Не гледай за ц5 темата, друга е хавата.

Да, ако може снимки би било супер. Номера на амортесьора може ли също? Направо да ги взема от Порше.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И ако посадя такива тампони и мутресьори при отваряне от дистанционното ще се отвори капака напълно ли?

Имаш ли парт номера на тия части?

Sent from my SM-N910C using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Монтирах 3 точковите пръскалки, има няколко неточности в темата за монтажа. Монтират се само подложките с номера 4F0..., монтират се така че надписа да е от вътрешната страна на капака, а не от външната както е на снимките. При мен не се наложи настройка, пръскат чудесно. При монтаж с надписите навън надигат пръскалката и тя пръска много надолу.

 

И един въпрос - някой може ли да види дали това е последната версия на блутута?0d7b3fdd4e98b1dd4e1092a004602644.jpg

Sent from my iPhone using Tapatalk

Редактирано от Manniakk
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Само мен ли ме дразни колко голяма е отвора за ауспуха в дифузьора и колко е малък самия накрайник. Някой слагал ли по-големи "кюнци" и ако да може ли снимки? 

 

@pe6koo Лесно ли махна логото на ауди от волана? 

 

Супер изглежда така тапициран.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Все още търся трилъчев бег. Ако бега е като моя, емблемата и рамката да остават на възглавницата май е по-трудно. Иначе на тази тапицираната капачка става с нагряване отзад или рязане. След това се слага емблемата и се стапят крачетата, за да хванат контра.

Аз съм с други кюнци, които пълнят отворите, но не съм сигурен дали ми харесват повече
9035236B.jpg

Редактирано от pe6koo
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мислех да боядисвам емблемата и рамката, но май ще се пробва с пласти дип.

 

Иначе лично на мен ми харесва накрайника, стига да не се удря в дифузьора и да не тропа, но при нашите коли май гърнетата не се лашкат много. Това на ТДИ без ЕГР и ДПФ дали ще си личи пушилката ако са прави кюнците? Също така как са заварени след като изходящата тръба от гърнето е доста по-малка? Не остава ли фуга между кюнеца и изходящата тръба?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не се удря и не тропа. Фабрично съм без дпф, но с катализатори и не ми пуши колата.

Добре са ги направили, незнам дали ще се оринтираш по снимките
9035819r.jpg9035829P.jpg

Редактирано от pe6koo
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

До сега мерих и поръчах 2 накрайника. За начало ще са китайски (по 20лв бр) и след това ще реша дали да купувам АБТ или да върна стоковите.

Изходната тръба от гърнето е ф55мм и е доста дълга. Оригиналните извити накрайници са заварени на 3 места. Идеята е да одрежа въпросните заварки (само са капнати), за да мога в последствие да върна оригиналните накрайници ако нещо не ми хареса или пуши много.

Понеже противно на градските приказки съм бил потърпевш на пожар от дизел искам да използвам ножовка за заварките. Някой има ли представа дали има специални ножовки за наръждавейка понеже днес пробвах със стандартните и не се получава?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...