Jump to content

Предупреждаване за патрули с присветване с фарове...


PAV

Recommended Posts

Гласувах са ДА ;) понеже и на мен ми е писнало от рекетъори в униформи, които наистина в повечето случаи се крият като мишки и само гледат да вземат пари или ако не се сетиш да ти напишат "скромен" АКТ за стотина лева и петнайсетина точици като ти вземат...... става страшно :);)B):hilezh: . Яд ме е ,че вмвсто да ни помагат по пътищата в повечето случаи си играем на надцакване... за съжаление. ;)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 285
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

ако карате нормално и колите ви са изрядни (ама наистина изрядни) няма да ви рекетират - немога да разбера защо прдължавате да помагате на разни малоумници дето карат с 200 и като ударят (или недаиси боже убият) някои и веднага почвате да псувате и да викате тъпънар , къде беше полицията и други от тоя род. сами сме си виновни българите че сме на тва дередже. Евреина - БМВ-то наистина е гадна кола ;) много гадно гледа с ангелските очички ;) много ми е гадно че имам БМВ еи сега ша си изгриза ноктите от яд B) и ша ида да си продам грозното БМВ :P (голям си евреин - за кво говорим пък ти си тръгнал да се заяждаш че бмв-то ми било скапано ;) (а между другото тука вие ме отказахте от А6 2.5тди за тва си зех 525тдс ;) )) " ненам кои са изказа неподготвен " :hilezh:

PS: Audi -то си не сам го продал щото още си го уважам и съм го подарил на баща ми.

PРS: може и да си евреин (бира ли трябва да ти отворя - незнам ;) ) ама земи се научи да пишеш на български не на шльокавица.

Редактирано от Spacepl
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Що се палиш толкова?Ше земеш да прегориш :hilezh:

Не става въпрос за тия които карат пияни или с двеста!

Става въпрос за това как ограничението в града е 50,а на най-широките булеварди има знаци 40(караш с 60 и айдее)!За извънградски път,където е 90 и изведнъж чисто нов знак 50 без причина и 30 метра след него две куки се чешат по топките и се чудат в коя кръчма да хапнат,като смъкнат некой лев!Или спиране без нарушение за проверка и се почва едно оглеждане и разпитване,докато накрая все се намери нещо!

Аз също съм напълно изряден и нема за кво да ме барнат(ма дали само не си мисля така,а!?!)

Ти като си изряден,я си провери срока на годност на аналгина в аптечката(предполага се,че имаш),щото ако е изтекъл,мое ти напишат акт!Нали се сещаш кво имам предвид... :unsure:

П.С. Всичко естествено си има и изключения...(които в тоя случай се надявам,че не потвърждават правилото...)

П.С.2. Не се ядосвай чак толкова,че имаш БМВ-всеки прави грешки... :unsure:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е аиде сега "Без причина" - причина винаги има - дали някакъв малък път, дали капанче с две масички, или просто отбивка за почивка (знаеш ли как се излиза от такава отбивка зад завой на път на които сички карат с по 130-150 и 6 месечната ми дъщеря и жена ми са на задната седалка ???) аспирина ми е нов щото аптечката ми е нова щото си купих колата наскоро и си я оборудвах както трябва да бъде, и съм проверил ко има в аптечката щото има такива без оная глупост за обдишването :hilezh: не се паля толкова ама оня евреин дето си е напраил ник само заради моя пост (явно го е срам от тва дето го говори) да плюе нещо от което явно и понятие си нема :unsure: между другото и аз много съм се заяждал с тях неща от сорта на "От къде идвате ?" и аз "От там - и соча с пръст от къде идвам" ама като е редовно сичко и няма нарушение што да не се поебавам с тях" :unsure::wall::bia: :bia:

Редактирано от Spacepl
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

е аиде сега "Без причина" - причина винаги има

Имам права от юни 1982 г. и до октомври 2005 г също вярвах в това. Обаче тогава едно нагло ченгенце от тия с моторите БМВ ми написа измислен акт за минаване на червено, а виновник за ситуацията беше шофьор от градския транспорт. Трябваше да му видиш наглия поглед на тоя гад и как с нервен тон каза "Щом съм решил ще ти напиша акт!! Какво ме интересува от колко време си водач". Е заради такива идиоти ще присветквам винаги, освен на малоумниците с лъскавите коли и бясната скорост.

Вече спечелих делото и на втора инстанция. :hilezh::unsure:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

идиоти има навсякъде, но най-много са концентирарани сред ушевите малоумници! по-голяма пасмина от тия НЕМА! затова винага присветквам, предупреждамав и гледав как да им ПРЕЧА на ушевите свине!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:rotcol: ВИНАГИ ПРИСВЕТВАм, това е единственото нещо в което нашето мизерно общество е СОЛИДАРНО - омразата към властта. Ако ще и с 300 да кара отсрещния ще му мигна само и само да им е гадно на ушевците да гледат как се задава СЛ65 с 40км/ч :bia::bia: Народа ги мрази защото тия шапкари още живеят в комунизма, защото демонстрират как изпитват страх от народа и водят борба със него чрез подмолни операции и действия. Конкретно при катаджиите пример е криенето в храстите, и като те спрат и ти пишат акт за някво безумие и ти каже - аз днеска трябва да напиша 50 акта иначе имам глоба ;) и накрая кво излиза, че вместо да направят така че да е безопасно по пътищата работата им е да седят някъде където няма никаква опасност от катастрофи ама па има некъв знак 30 и оп ;) ...

Накрая ше направят някво изказване за да се отчетат пред народа и да си измият ръцете - във връзка с ситуацията в страната с рязко повишения брой ПТП-та и големия брой смъртни случаи КАТ проведе мащабна акция дрън дрън дръ...и бяха отнети 1000 книжки (между които на един приятел задето има три акта за говорене по телефон и три пъти му дигат колата с паяк :unsure::angry::bia:;):bia: )

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ДА ЩЕ ПРЕСВЕТВАМ И НЯМА ДА СПИРАМ ДА ГО ПРАВЯ. ПИСНА МИ ОТ ПРОИЗВОЛА НА МИЛИЦИОНЕРИТЕ. ПРЕСЕН СЛУЧАЙ

ВЧЕРА СИ ЧАКАМ НАЙ-ЧИННО ЗА ДЕСЕН ЗАВОЙ НА КРЪСТОВИЩЕТО ПОД МОСТА НА НДК ТОЧНО КЪДЕТО Е КАБИНКАТА НА ПОЛИЦАИТЕ

НЯКАКЪВ ТАРИКАТ С МЕРЦЕДЕС СПРЯ ЗАЩОТО СВЕТНА ЧЕРВЕНО. ПОЛИЦАЯ БЕШЕ СЛЯЗЪЛ ДО КАБИНКАТА И ПУШЕШЕ. МЕРЦА СЕ ПОКАЗА МАЛКО И СЕ ИЗНИЗА НА ЧЕРВЕНО ПРЕД ОЧИТЕ НА "МИЛИЦИОНЕРА" ТОЙ ПРОДЪЛЖИ ДА СИ ПУШИ ЕДВА СЕ ОБЪРНА ДА ГО ВИДИ ПРИСВИ УСТНИ И СИ ПУШИ ДАЖЕ И ПО СТАНЦИЯТА НЕ ГО ПУСНА. ХОРАТА ВЪЗРОПТАХА И АЗ В ВДИН ГЛАС С ТЯХ НО ЕФЕКТ НИКАКЪВ. ДОКОГА С ТОВА ЗА ЕДНИ ДА МОЖЕ А ЗА ДРУГИ НЕ.ТОЯ КАКВОТО ИСКА СИ ПРАВИ А НИЕ ДАВАМЕ ЛИ ДАВАМЕ ПАРИЧКИ И ТОЧКИ НИ ВЗЕМАТ И ВСИЧКО.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Прав си колега. Напълно съм съгласен с теб. На всичкото отгоре като те видят че си от друг град и почват с номерата.

Ще си пресвяткам.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

разгледаи тук кво са спретнали хората

http://www.mvr.bg/NR/rdonlyres/5279C541-33...F521/0/ZDvP.pdf

и нема да имаш проблеми

Прочети първата страница от тая КЕНЕФНА АРТИЯ :hilezh: и ми кажи колко от тия неща са верни драги ми писарушка :angry: Оди да работиш некъде на чин в полза на обществото и не давай съвети, равнис мирно. :hilezh::bia::D .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

аве да са живи и здрави ве и те деца гледат :hilezh:

неможе сички да сме играчи требва и прее*ани да има. Между другото шофьор съм от 8 години от две и полвина имам книжка и за тези две и полвина нямам нито фиш нито акт (не че не е късно де), а иначе за пет и полвина години без книжка имам 3 акта за без книжка и един за неработещ фар :hilezh: никога не сам им бутал и нема и да им бутна едно време вие софианци като по отворени им бутахте а сега се сърдите (за първи път с един приятел софианец съм виждал как се дават пари на ченге и тои каза че в софия си е редовна практика , в село Плевен обаче не беше, сега масово ревете че ченгетата искат пари, еми ша искат кат знаат че давате аз ако знам че ша ми дадете и аз ша искам :hilezh: , и да ви кажа чесно много съм си доволен от плевенските куки писали са ми ама съм бил виновен , когато не съм бил виновен и са ме спирали рутинно са ме пускали винаги без нищо, за тва мисля че няма смисъл от пресветкването.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе че гледат гледат деца. И преятели имам полицаи ама има и много кофти хора сред тях. И в Москва ме тарашиха на Червения площад / ама тва е друга тема/. Мисълта ми е че са ми писали актове за такива глупости че ше те заболи корема от смях ако почна да разказвам. Не те убеждавам да почнеш да святкаш братле, но колкотно и да внимаваш и да си изряден все ше настъпиш някоя лента и си вътре. Важно е да се кара умната и тва е.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Между другото шофьор съм от 8 години от две и полвина имам книжка и за тези две и полвина нямам нито фиш нито акт (не че не е късно де), а иначе за пет и полвина години без книжка имам 3 акта за без книжка и един за неработещ фар :D

:angry::hilezh::angry::bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 months later...

Глупости, че светим не ами направо и любителско радио ще направим, шегата настрана дори в Щатите хората си светкат, но много рядко поради причината че тука рядко можеш да видиш някой да клечи в храсталака с радар в ръце.

Редактирано от trent
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Кадърният шофьор си е кадърен, ненормалникът си е ненормален. Нема да му светнеш, не му пука. Ще го спрат, глобят, и книжката да му вземат, после като си я вземе, пак ще си бъде ненормалник! По-добре му светни, да не помете другите коли спрени от патрула, вероятно с добри хора вътре.

И друго: това, че не пресветват някои не води до намаляване на нарушителите, а до увеличение на рушветите! (Ако има колеги полицаи - винаги има изключения :steinigung: )

СИЛНО ЗА ПРИСВЕТВАНЕТО! :lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...