Jump to content

Въпрос относно покупка на б6 1.8т


Recommended Posts

Какво сте я харесала тоя кола не знам... Аз като видя такава китайска мултимедия и откачам!

Нее знам, такъв тип тунеК не подхожда на Ауди (основно предната броня), не е Хонда Сивик/Тойота Супра или т.н. Ако средствата бяха наляти в С-кови елементи и джанти щеше да е в пъти по-добре. Лично мнение :)

 

Тая иска 1 оригинално CD и боя на джантите (по желание) и ще е доста по-прилична...

http://www.cars.bg/c1716621

Редактирано от aRobben
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 86
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Публикувано (Редактирано)
Преди 4 часа, aRobben написа:

Цитиране на предходно мнение! 

 

Прав си затва с с-частите.

Но като визия не е толкова лоша..особено вътре. Иначе тая синята я гледах тя ми беше другия вариант,  както и една черна със жестоки кюнци. Други варианти не намирам в нета.

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 3 часа, aRobben написа:

E нали си от Пловдив, ходи ли да я видиш?

 

 

ами по принцип съм от Силистра, но живея в Пловдив и сега не съм в Плд. Иначе я имам като вариант с още една черна 2003 г. с адски грамадни кюнци.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В тая кола са наляти поне 4к за вдигане на мощността, плащаш данък за 170кс а се возиш в 200+. Ако не бара масло, турбото не е разлуфтено, няма вибрации от маховик/съединител ми изглежда добре. Ако се появят проблеми най-много да разпиташ къде са правени тунингите при мотора и да се наложи пак те да го барнат, но 200+ каквото и да вземеш си в друга лига.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)
Преди 18 часа, olmo написа:

Цитиране на предходно мнение! 

ми проблема е че е барната от човек, който едва ли се интересува вече от нея..Смисъл стария собственик си я прави лично той, не някой майстор

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)
На 26.07.2016 г. at 10:40, aRobben написа:

Какво сте я харесала тоя кола не знам... Аз като видя такава китайска мултимедия и откачам!

Нее знам, такъв тип тунеК не подхожда на Ауди (основно предната броня), не е Хонда Сивик/Тойота Супра или т.н. Ако средствата бяха наляти в С-кови елементи и джанти щеше да е в пъти по-добре. Лично мнение :)

 

Тая иска 1 оригинално CD и боя на джантите (по желание) и ще е доста по-прилична...

http://www.cars.bg/c1716621   

Прав си затва с с-части. Но като визия не е толкова лоша..особено вътре. Иначе тая синята я гледах тя ми беше другия вариант,  както и една черна със жестоки кюнци. Други варианти не намирам в нета.

На 26.07.2016 г. at 14:02, aRobben написа:

E нали си от Пловдив, ходи ли да я видиш?

 

 

Ами аз по принцип съм от Силистра, но живея в Пловдив и сега не съм тук, иначе ми остава като вариант. 

 

На 23.07.2016 г. at 16:33, Чукчук написа:

не се знае колега..Турбината явно ше да е същата холсет..Биели не са пипани, мотора не е отварян. Тоя съединител ми е съмнителен обаче..Евентуално ако се прецака нещо не знам кви пари ще ми искат за нов..Макар че аз не карам агресивно естествено няма да я режа на 7к оборта със всяко тръгване..но все пак..

 

На 23.07.2016 г. at 16:33, Чукчук написа:

не се знае колега..Турбината явно ше да е същата холсет..Биели не са пипани, мотора не е отварян. Тоя съединител ми е съмнителен обаче..Евентуално ако се прецака нещо не знам кви пари ще ми искат за нов..Макар че аз не карам агресивно естествено няма да я режа на 7к оборта със всяко тръгване..но все пак..

Абе хора гледах я колата и..Искам да питам. Отдолу тече малко масло и той ми каза че било от турбината, резнал някъв маркуч за да се "обновява" малслото и да изтича малко по малко. Другото, че скоростите влизат трудно и не знам дали е нормално. А тва че търбото надува на 4000 оборота не знам дали е нормално.. Когато обръща на газ свети чек енджина нормално ли е тва? Кажете мнението си.

Редактирано от Чукчук
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Quote

резнал някъв маркуч за да се "обновява" малслото и да изтича малко по малко


Това някой може ли да го обясни, май не съм достатъчно грамотен технически. Защото е правена ли или е нещо шано?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щом е такова положението, не се занимавай с тая кола.Как така ще резне маслена магистрала да изтича масло, нали ще блокира двигателя и ще се разлети турбината, ако остане без такова....по-скоро е рязал нещо по картерната вентилация.А и не мисля, че ти трябва ежедневка вървяща над 4000 оборота.... представям си кВа мъка ще е при градско каране.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Съгласен съм и аз. Тая кола не е за твойте нужди. Правена е да се гази яко във високите, което за ежедневка е гадно. Мойта ме дразни, че тръгва от 2500-3000, пък представям си, ако чак след 4000 тръгва какъв ужас е. По-добре си потърси стокова кола в максимално добро състояние и не се занимавай с тая кола. Скоростите си влизат супер лесно по-принцип. Никакви масла не трябва да текът от никъде! То и затова явно цената е такава. Щото е смачкане от ръчки. Смятай щом върви от 4000, значи какъв зор е видял мотора.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега самият факт, че е правена, значи е и доста газена, само това би трябвало да те откаже от тази кола. Вземи си нещо, което е абсолютно стоково, провери го и си карай безгрижно. В България всичко се прави през пръсти и нищо не може да издържи колкото оригиналното, майсторите не са читави, частите са ментета, аз лично в малкото случаи когато закарам колата на сервиз, след това си дооправям нещата няколко дни . То са счупени щипки, незавити болтове, нестегнати скоби и т.н. Сменят едно чупят десет, после слагат капаците от горе да не се вижда и карай, то може и така.

Редактирано от mili 75
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

10 hours ago, Чукчук said:

Отдолу тече малко масло и той ми каза че било от турбината, резнал някъв маркуч за да се "обновява" малслото и да изтича малко по малко.

 

 

Това директно трябва да отиде във фън темата.......

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искам да питам също, тоя мотор на б7-те 2.0tfsi читав ли е и възможно ли е да се сложи ги. Че четох преди време че филма е голям с газта? 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чук, виж тая форумната е перфе, според мен:

ПП: Той колегата даже е писал в темата...

Редактирано от aRobben
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://m.mobile.bg/details/11465228107895449 

 

http://m.mobile.bg/details/11466615059070808

 

Решено е..една от тия ще е. Ходих да гледам синята. Добре запазена джанти 17ки музика е сложил супер. Тая от Сливен ше я погледна и нея. Вие кво ще кажете?

 

По: едно фр пита как да си укаси мигачите че да светят постоянно и като цъкне мигача да почне да мига :-? 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Приятел кара Б7 и си е кодирал като запали да светят габарити, мигачи на някакъв % и фаровете за мъгла. Няма проблеми с куките, спират го и го пускат защото ключът седи на 0. Като пусне късите всичко е нормално. Ако това ти беше питането....

По темата мога да кажа, че мн ме дразнят задните ръчки на прозорците, все едно е Мерива или нова Дачия....

На petrishki колата какво не й харесвате? Знае се какво и има и няма, регистрирана, газ, сменени доста неща и най-ценното е quattro-то, на мен ми допада.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

Без да обидя колегата и да ме извини че не му отговорих,  но не искам такъв цвят, волан и лост. Търся синя или черна със трилъчевия волан и топка на лоста. Малко съм капризен. 

Пп:колега няква идея как го е направил тва с кодирането имаш ли? 

 

Преди 20 часа, Fitil4o написа:

Чуки, какъв ти е бюджета?

Около 9к

Редактирано от Чукчук
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 29/07/2016 at 16:34, kosio85 написа:

Цитиране на предходно мнение! 

Аз имам там уговорка с човека ...

 

 

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Успех значи. Колата изглежда много добре ;) Изчакай я да загрее хубаво и се ослушвай за тракане на веригата. Звука е като на дизел малко :)

Редактирано от kosio85
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 3 часа, Чукчук написа:

.....Търся синя или черна със трилъчевия волан и топка на лоста. Малко съм капризен. 

:razz: .... Добре е да погледнеш списъка с екстрите при Б6 ...... Топка и такъв волан са дребни и евтини неща .....

Отивай да гледаш тая http://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?topmenu=1&act=4&adv=11462993715920424&slink=enfz8v

Колегата royce няма да може да влезе в нея и ще се откаже ....

Редактирано от МММ1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...