Jump to content

Всякакви въпроси за А6 4F - Част 10


zafirovp

Recommended Posts

"Черен пиано лак" се нарича ефекта от черна боя с много ръце лак, които дават дълбочина на боята.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 1,9k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Преди 4 часа, Iliy@ написа:

 

Да и аз с тази надежда писах за да ми се помогне и стане по-ясно, ама като гледам тука всеки го ударя на това да се направи на интересен. Както и да е още от първия ми пост питам има ли разлика между двата модула или не? И по-конкретно в 42-пиновата букса? Но без резултат, никой не даде еднозначен отговор, схема или нещо показващо го, а вместо това се опитвате да ме храните, което още не мога да разбера защо е нужно? Обикновено човек като не знае отговора на нещо, а иска да помогне, не се опитва да си го изсмуче от пръстите, защото е безполезно. Казваш че не искам да ви послушам, а всъщност е точно обратното само, че още не сте ми дали отговор на казуса и питането? Ако ще си пишем в стил "кой е по-велик" забравете че сте прочели питането ми, ако можете да помогнете ще бъде чудесно.

 

 

Заеби човек страшно полезен коментар! Като гледам 10 часа са малко за да разбера това което ми трябва от постовете ти :)  Вижте колеги нека не го обръщаме на заяждане, още преди няколко коментара го написах, защото усещам на къде ви влече. Ако имате желание и можете да ми помогнете ще ви бъда много благодарен :) 

 

А сега по темата пак, изпратих снимки както ме помолихте има ли разлика в буксата или не? Май само при А8 2003г телефонния модул е със различна букса, но пак не съм сигурен? 

Със кое по-точно се направих на интересен?С това че споделих че според МЕН няма да има разлика,не си длъжен да ме послушаш!Аз лично ако бях купувам модула като помоля продавача да ми продаде буксата ако е налична,ако ли не ще намеря начин да се оправя,освен да питаш по форума са нужни и поне малко познания в електрониката,от мен да знаеш че когато има разминавания в захранващите кабели самата букса няма да може да се включи в модула!!!Опастноста да изгориш модула е само когато има разлика в захранването!Ако искаш да ти се помогне защото ТИ не можеш да се справсиш чисто и просто може да отидеш при някой колега (жичкаджия) да ти помогне вместо да търсиш конспирация тук в форума!!!Специално колегата N1995  е дал доста техническа информация в форума и е малко "смешно" да се държиш по този начин спрямо него :stupid:.Извинявай ако съм те засегнал.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1 hour ago, zhelyazA6 said:

"Черен пиано лак" се нарича ефекта от черна боя с много ръце лак, които дават дълбочина на боята.

Добре,аз мога ли да го направя този ефект,искам да си направя средната конзола като твоята ама айде като се видим тия дни ще ми споделиш:)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1 hour ago, sunshai said:

Със кое по-точно се направих на интересен?С това че споделих че според МЕН няма да има разлика,не си длъжен да ме послушаш!Аз лично ако бях купувам модула като помоля продавача да ми продаде буксата ако е налична,ако ли не ще намеря начин да се оправя,освен да питаш по форума са нужни и поне малко познания в електрониката,от мен да знаеш че когато има разминавания в захранващите кабели самата букса няма да може да се включи в модула!!!Опастноста да изгориш модула е само когато има разлика в захранването!Ако искаш да ти се помогне защото ТИ не можеш да се справсиш чисто и просто може да отидеш при някой колега (жичкаджия) да ти помогне вместо да търсиш конспирация тук в форума!!!Специално колегата N1995  е дал доста техническа информация в форума и е малко "смешно" да се държиш по този начин спрямо него :stupid:.Извинявай ако съм те засегнал.

 

Каква конспирация какви пет лева :stupid: попитах дали има разлика в буксите ти го обърна на война! Нали и да взема другата букса пак трябва да и редя пиновете и т.н. ? Постнах ти горе каква информация намерих (и пак ще го направя) относно пиновете и исках да си спестя време, ако някой знае и е минал по този път (все пак това е целта на форума мисля), а не съм подлагал на съмнение техническата информация дадена от когото и да е, просто тя е за друг случай! А колкото до моите умения не се притеснявай ще се оправя, просто беше излишно толкова писане и загубено време за нулева информация, Та има ли разлика или не в 42-пиновата букса пак не е ясно?

 

Hello,

 

I have done it !!! : DMy A8 and it works great, thanks  ;).

 

Required parts :

BlueTooth control unit = 4E0 862 335 - € 35.70, - (ebay ;))

Plug housing = 4E0 972 144 - 2,14, - € (Audi)

Bluetooth antenna = 8P0 035 503 E - 12.61, - € (Audi)

 

Control unit sits under the rug driver's side in a plastic box. Replace connector as follows:

36 to 1

 

37 to 2

 

33 to 14

 

41 to 12

 

42 to 11

And to conclude only code and connect mobile phone (pin to connect is 1234)

 

Have fun : P!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

8 hours ago, Ballantiness said:

Добре,аз мога ли да го направя този ефект,искам да си направя средната конзола като твоята ама айде като се видим тия дни ще ми споделиш:)

 

 

В този ред на мисли имам пиано лак ценърална конзола и пълен комплект лайсни оригинални които не сложих, че стана всичко черно и миндойде туу мъч в мойта. Аконискаш драсни лично.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте, от скоро съм горд (за сега) собственик на А6 4F 3.0д :), за момента съм изключително доволен от колата, като изключим, че не мога да подкарам круиза.

Вчера след посещение на сервиз, смених стоп машинката, която уж била проблема, но за жалост проблема остана. Ако някой е имал сходна драма или идея от где може да идва проблема, ще се радвам да сподели.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

6-ти канал в engine meas. blocks погледни. Като натискаш съединителя, ако имаш такъв, спирачката дали реагират правилно. Дали е активиран като гледаш в engine на главния екран дали имаш G00G.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

9 minutes ago, kpematop said:

6-ти канал в engine meas. blocks погледни. Като натискаш съединителя, ако имаш такъв, спирачката дали реагират правилно. Дали е активиран като гледаш в engine на главния екран дали имаш G00G.

 

Благодаря за бързия отговор, всичко там работи акуратно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 

Ретрофит не съм правил на нищо, уж си е завод :)

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 24.02.2017 г. at 7:47, N1995 написа:

Успях да сваля картите,има ли нещо специално при записването и мога ли да запиша само втория диск с България,диска освен че трябва да е двд друго има ли,мерси

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нищо специално няма, записваш само втория диск на скорост х1 или х2 макс за да може да го чете навигацията. После като го сложиш първия път ще му трябва около 1 минута да ъпдейтне навигацията и е готово.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На х4 ми беше най ниската,записах го,тръгна всичко,но няма новото околовръстно на София

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На старите го нямах,а бях за 2016г,а те тогава пуснаха изцяло северната дъга,но и сега като я прегледах не ми показа,после ще мина от там да вида какво излиза

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Липсва малка част от Северната дъга, което е нормално в предвид на това, че я пуснаха миналата година. Догодина ако има нови карти ще я сложат.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Картите 2017 използват карта, обновена септември 2016, септември - януари се обновяват POI и се пускат за печат дисковете, обложките и се разпространяват из представителствата. Северната дъга ще я видиш 2018 картите. Ако изобщо искарат защото тая навигация е толкова морално остаряла технология, че няма на къде. По стечение на обстоятелствата мога да карам всичко от ВАГ групата каквото докарат тука, и направо като си влезна в колата ми идва адски дървена, един тигуан нов вече цялото табло е дисплей, рисуват километражи, няма стрелки, няма нищо, навито е от гугъл и тн. и тн. ние още вадим скорост и обновяваме карти с двд в багажника хаха

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Екстра са си машините, дано продължат да се намират и карти за навигациите. Аз лично съм доволен от навигацията на колата, досега не ме е подвела в чужбина.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Откакто роумнига в ЕУ е пет лева на ден интернета гугъл мапс нон стоп, всяка година си правим трип до някъде, сега ще правим май месец Тоскана много по-добре е, инфо за трафик, катастрофи и кво ли не, а тая наща ме праща за велинград през пазарджик :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...