Jump to content

Съвет за покупка на телефон


Recommended Posts

4 hours ago, Dummkopf said:

Твоят бейслайн е твърде високо за разбиранията ми...

похвално, ще си купя шапка, да ти я свалям ако те видя някъде.

Offtopic: Старата шапка на ФитиЯ е стоевро.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 102
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

За момента тoп телефоните са S7, 7+, Huawei Mate 9 pro, Google Pixel...Всичките са с 5.5" и невероятни камери и ценови порядък 1200-1500лв. За човек, който минава от Андроид към ИОС, технологичния сблъсък е леко неприятен...особено ако не притежава и други Епъл устройства. Според мен S7 и А3 са добър избор без да се надвишава много бюджета...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Щот едни снимки и музика да тръгнеш да местиш и се почва , чек сега , коя програма ми трябва и т.н. ..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само да вметна че в момента в който вържеш айфонЯ към компютъра и директно ти излиза папка все 1 е включена флашка, копи-пейст вЕрвам ви е познато упражнение. 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В общия случай , ако изобщо го разпозне като устройство. Иначе Дропбокс или Айтюнс, но винаги е по-лесно и удобно с друго епълско устройство и нещата се случават сами...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Безспорн факт е че е по-приятно да имаш айфон и макбук. 

Ма не бих казал че съм срещал някви драми и с айфон - уиндолс. 

 

 

 

Общо взето в момента има толкО богато разнообразие на телефони че ако не държиш конкретно на ябълка или друг модел отиваш избираш това което ти харесва на външен вид в определеният ценови диапазон и си свиркаш, така или иначе андроидите от 200лв предлагат същото което и тия от 1200. 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 58 минути, zlobil написа:

 така или иначе андроидите от 200лв предлагат същото което и тия от 1200. 

 

Това го написа колкото да каеш нещо, нали? Така някак, компетентно?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм изключително доволен от S7 Edge. Super AMOLDE-a отново е несравним с конкуренцията. Както каза мечока, много е красив, снима много добре (като за телефон), дори прави прилични снимки на тъмно (напук на нокЯта на Фитиля):

 

20161215_211815.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

On 12/17/2016 at 9:23 PM, grizzly said:

Това го написа колкото да каеш нещо, нали? Така някак, компетентно?

 

освен разликите в изработката и материалите андроид усещането е едно и също 

 

 

 

ps : не е заяждане, тоя Pixel на Google мноо леВ ве ебати телефона :stupid:

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пф днеска минах през няколко техно магазина. Айфон... бе не искам. То хубаво ама не можах да си харесам нищо. Бях се наточил на лумиа 950хл, па то баси и хл-а де ми се губи в ръката. Тоя huawei p9 ми направи впечатление, но нямаха плюс версията.... Та и аз се чудя...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всичко друго но не и Лумиа (ше ме прощава Фитила). Ако не ти трябва супер конкретно WM за дадено приложение тоя телефон е пълна безмислица. 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 19 минути, TiL написа:

... Та и аз се чудя...

 

Около мене са все някакви "професори" на тема телефони. <_< Аз търся телефон за подарък и всички единодушно предлагат този http://www.citytel.bg/xiaomi-redmi-note-3-32gb-snapdragon

 Варианта с 32GB вградена памет и 3GB RAM. Прегледах няколко ревюта и класации и навсякъде го препоръчват. 

За мен съм харесал този http://www.citytel.bg/samsung-galaxy-s7-active

Но все още го няма при операторите да го разгледам на живо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

17 minutes ago, petio_venkov said:

Ти си можел и смислени неща да постваш :shocked:

 

Каквко безмислено и невярно съм написал ве андроид трол под прикритие. :stupid:

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бе и аз гледах 7 актив, но го няма още по нашенско. Гледах и кат с60... Обаче хем искам да е голям(над 5,5) хем да е и здрав(вчера си размазах тела на улицата...) и май такова животно няма. Тия ксиаомита не съм им фен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По разумно е сякаш да се изчака. Останаха броени месеци до появата на S8 и G6. Флагманът си е флагман ....Дано поне са с по големички батерии. 4000 mAh трябва вече да са минимум за смартфон с 5 и 5+ дисплей.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

3 hours ago, МММ1 said:

 

Около мене са все някакви "професори" на тема телефони. <_< Аз търся телефон за подарък и всички единодушно предлагат този http://www.citytel.bg/xiaomi-redmi-note-3-32gb-snapdragon

 Варианта с 32GB вградена памет и 3GB RAM. Прегледах няколко ревюта и класации и навсякъде го препоръчват. 

 

 

Ако четеше редовно щеше да видиш че от две седмици съм с подобен (RedMi 3s) и телефона си адски добър за парите си....

Редактирано от PESHO OT MARS
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

23 hours ago, zlobil said:

 

Всичко друго но не и Лумиа (ше ме прощава Фитила)

 

Искам да я разкарам със страшна сила ...

Няма 128 гиги пипон у ВИваком.Бавната памет на 32 гиги не я ща. СИчкото действия по телефона аксесва паметта. Ако паметта е бавна, телефона какъв е..?

Между другото, ако го вземеш Кеш телефона от Теленор, не е заключен(питах в магазин). Обаче остава кора с това, че не можеш да прекратиш договора с три наказателни такси а трябва да платиш за целият период деева.

23 hours ago, TiL said:

Бях се наточил на лумиа 950хл

Ко, ко рйечи...

Равносметка:

Първо и най важно- вече няма ибейски апп, спряха го от 30 септември! Ползвай си вика сайта.... убаво, а кой ше ме нотификира, некой циганин ли да наемем да идва да ме известява, че ми е дошло съобщение или съм получил контрооферта(на която контрооферта, не можех да давам аз контро оферта дори и когато бачкаше апа)

Тоя тапанар няма едни елементарни звукови профили. Не мога да му кажа от колко до колко да е тих - забравих да пусна вчера вечерта звука, сутринта алармата... познай закъснях за бач(ше пробвам с будилник от тея старите с двата звънеца отгоре, е га отида навреме на бач)

Вайберо- е така как си пишеш с някой и изведнъж почва да ти вика - Месидж нот сент- тряа рестартираш и се оправя(Вайбер бил виновен. Не съм чувал за такивапроблеми на Хемроид или пипон)

 

Тва е фрапантното,за което се сещам в момента. Изнервя жестоко

 

За чии кор ти е да си причиняваш подобно нещо? По добре няма става, при все мантрите натия у форума дет ми говорят глупости. Микрошит не мое напрай един ОС за телефон като ората

 

Наясно си и , че апликации няма никакви, нали. Тия,които ги има са с половинчата функция(справка Ибей апа,докато го имаше)

Редактирано от Fitil4o
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...