Jump to content

Покупка на А6 Ц5 2.7 битурбо


Recommended Posts

Здравейте колеги мисля да закупя горе описания автомобил спрял съм се на 4ри автомобила моля за съдействие и какво да гледам при огледа мисля в неделя да ги огледам 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Вземи си VCDS задължително.

Другите неща ей сега капацитетите ще ти ги изредят.

Ако пък пуснеш линкове към обяви със сминки... Ехаааа!

 

Но да се ходи на оглед на какъвто и да е мотобил за покупка, без софтуер за диагностика, хеле пък ВАГов...

Дис ис нот сириъс енимор!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове


Има форумна за продан от тая седмица :) Изглежда доста по-жива от обявите ;)

Редактирано от petrishki
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, MAPTO7007 написа:

Мен първата като,че ли най-ме грабва спрямо останалите ...

по принцип и аз на нея съм се спрял 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първата изглежда най-добре, но няма снимки на салона, който вероятно е зле, ако се съди по пасажерската седалка. Другите са сбирщайн и като цяло на всичките им искат твърде много пари, мое мнение. На този двигател турбините до колкото знам са от "кашкавал", иначе като всеки друг V6 бензин на Ауди, гледай да не е в масло и да върви. Подробности за мотора не знам. А като купе, гледай да няма ръжда, да не тропа, да има лъскави дискове отзад и суха рейка. Всеки един от проблемите, които може да има тоя модел, могат да те изкарат извън кожата, еле па да са повече от един на куп. Искам да кажа, че трябва да си подготвен психически, физически и финансово, защото модела е на години и километри вече. А спрямо показаното от теб, нито една не вдъхва доверие.

Редактирано от sweetlioo
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, petrishki написа:


Има форумна за продан от тая седмица :) Изглежда доста по-жива от обявите ;)

Пфф Оги...12к за ц5 преди фейс-а и то не С-модел...

Бих помогнал за б8 или амг, ако и вземеш близки пари до исканите... :)

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Той си е написал - ако не й вземе, ще се разсърди на потенциалните купувачи и няма да я продава. Ако пък й вземе, един от вариантите му е да си купи заводски, стоков осмак ;)

Редактирано от 150hp
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 3.03.2017 г. at 14:00, sweetlioo написа:

На този двигател турбините до колкото знам са от "кашкавал"

Само едната е от кашкавал,другата е от сирене :flehan:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 2 часа, manchorov написа:

Само едната е от кашкавал,другата е от сирене :flehan:

Такива са турбините,от Бергардер.Но като е кисело и високо гроздето такива глупости ще чуеш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първата изглежда добре, втората също, но не ми допадат тея уреди посредата. Отделно изглежда, че подгрева е допълнително слаган, не че е проблем, но може и заводско да стане. Колата на Оги(НЕРВАКА) е много готина. Автомата като чудо не е мъртвец и мотора се държи много  културно. Силно препоръчвам да я погледнеш, Оги е пич и може да стигнете до някакъв консенсус.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 3.03.2017 г. at 14:20, MAPTO7007 написа:

Купих първата колеги за мое щастие или не :):) за сега се държи много добре освен един сакатлък запали се изолацията която е между тръбите и купето едни алуминиеви , едни алуминиеви панели с някаква вата,че тази вата се запали но след малко асбест и за сега всичко е наред .Какво е правило момчето премахнати 2рите сонди махнати 2ри катализатори и още някакви работи но сега не се сещам,салона е адски запазен карал съм нова кола (правя сравнение ) таблото копчета на таблото на вратите са като нови имам съмнения че някой е купувал нови защото колата мирише на ново страхотно впечатление ми направи резервната гума и тя е на същата джанта като на колата със заводските баланси и гумата е същата година която е колата :) , а коланите са под всякаква критика абе много съмнителна кола иначе за вървенето няма да говоря уникално от 1ва до 6та надявам се да е като предната , продадох я с яд (смисъл яд ме е че се налагаше да се разделя с нея ) исках 4х4 и по голям двигател , горенето мисля че може да се вярва на компа показа за 450 км от 8,8 до 9,3. Надявам се да и навъртя мнооого км без аварии :dance: :dance: :flehan:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 2 минути, zlobil написа:

2.7Т гори 8.8 точно никога..... градското колко е 12 ? :hilezh:

писах ако може да се вярва на компа иначе и сложих 100 лв на излизане от софия и сега е на 1вата бяла черта 

преди 24 минути, manchorov написа:

Честито

Благодаря колега

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • VBI locked this topic
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...