Jump to content

Всякакви въпроси за А6 4F - Част 11


petio_venkov

Recommended Posts

Слагаш зимна течност за чистачки ако все още не си.

 

Помпаш гумите на малко повече атмосфери.

 

Сваляш акумулатора или си купуваш зарядно което да го зарежда като падне волтажа (200 лв на Бош).

 

Сипи и хубаво гориво с добавки.

 

За 3 месеца нищо няма да и стане.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 2,1k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Разкачане на акумулатора, на първо време. Един колега се оплакваше от изкривяване на гуми (от голям престой). Виж, дали са добре напомпени.

П.П. Изпреварили са ме

Редактирано от petio_venkov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

12 hours ago, Dada1983 said:

Здравейте вече от месец имам А6 2007 3000 Тди S line  всичко е прекрасно с малки изключения ?. Първия ми въпрос е как се регулират фаровете че е късите и дългите светят в облаците ? 

Със ксенон ли си? Принципно се саморегулират посредтсвом моторчета и датчици. Дали не са ти много изгорели стъклата на фаровете? И затова да не светят добре? 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 11.11.2017 г. at 19:27, zafirovp написа:

Аз за 3.0 тди с пукнат блок/глава не съм чувал. виж тройника до масления филтър.

Човека говори за 2,4 бензин  :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

някой има ли снимка на вдигнат мокет на авант да видя къде е снадката на маркуча за задните пръскачки, интересува ме частта горе-долу под предната седалка... :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги някой случайно не е ли теглил ел схеми на А6 4F,изрових света и не мога да намеря...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изписа ми, че ми е слаба батерията на ключа и да я сменя. Смених я със същия номер, имах даже вкъщи. Обаче, имам проблеми от тогава. Не хваща дистанционното и други такива. Нямало го ключа. Изкривих пластинката, както бе писал @VBI, но без особен резултат. Диодчето свети на дистанционното, но сякаш по-слабо като задържа.

От Порше ли трябва да си купя батерия, за да ми е мирна главата? 

Редактирано от OvivO
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, стандартна батерийка CR2032 :D

не се излагайте, нищо специално няма.

един съвет: дръжте си резервна батерийка в купето (не в багажника). ако се на път някъде и ви падне батерийката, багажника няма отваряне (копчето за отваряне отвътре не работи ако колата не е отключена с дистанционното).

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами не се "излагах" и си сложих нормална батерийка, но имам проблем от тогава. Евентуално може да ѝ е слаб заряда...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, днес сложих модул за парктроника, който поддържа камера + визуализация, но когато стигнах до частта с кодирането, нищо не излезе. Преди това бях с 8 сензора само писукане, сега сложих новият модул, и когато влязох в Can Gateway, никъде нямаше Audi Parking System. В момента си работи, но само писука. Като вляза в CAR меню-то имам само "assistive parking system" или нещо от този сорт, което ми дава възможност да избирам тонове и сила на звука. Има ли нещо, което пропускам или бъркам? 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, Doncho Indzhov написа:

Колеги, днес сложих модул за парктроника, който поддържа камера + визуализация, но когато стигнах до частта с кодирането, нищо не излезе. Преди това бях с 8 сензора само писукане, сега сложих новият модул, и когато влязох в Can Gateway, никъде нямаше Audi Parking System. В момента си работи, но само писука. Като вляза в CAR меню-то имам само "assistive parking system" или нещо от този сорт, което ми дава възможност да избирам тонове и сила на звука. Има ли нещо, което пропускам или бъркам? 

Отваряш ВагКом и търсиш секция 76-Park Assist  кодиране и си ОК :)

 

Някой нещо за ЕЛ схеми за А6 4F??

 

Редактирано от sunshai
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@sunshai, това съм го направил. Втората цифра беше 0, направих я на 2. Няма резултат. Освен да я върна пак на 0 и после пак на 2.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 20 минути, Doncho Indzhov написа:

@sunshai, това съм го направил. Втората цифра беше 0, направих я на 2. Няма резултат. Освен да я върна пак на 0 и после пак на 2.

Ами аз като смених моя модул само промених кодировката и заспа :) но пак повтарям не влизаш в CAN GATEWAY а в PARK ASSIST!!!

 

преди 16 минути, mshbul написа:

От елсата не стават ли схемите?

Не ми работи...:wall:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Коя версия ти е?

Аз имам една от преди 4-5г.  с работещ крак.. Не съм я ъпдейтвал, защото за моята кола си има нещата.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...