Jump to content

Всякакви въпроси за А6 4F - Част 11


petio_venkov

Recommended Posts

ако не се лъжа трябва да имаш и да ти е активиран interior ambient light packet. И там задаваш колко силно да свети, при мен на макс - не свети особено силно, но това му е и идеята - леко да ти свети в краката и копчетата на вратите посредством лед-пурите във вратите. Като се видим, ще го разгледаме :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 2,1k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Някой има ли А6 преди 2008 на под 300 000 потвърдени в системата на Ауди?

 

Моята я взех на 2 години на под 200000 к и се оказа че и тя е с връщан пробег. Иначе до ден днешен си е като нова, даже волана не е износен.

 

Пак повтарям - говоря за потвърден пробег, а не колата ми е запазена следователно е на реални км.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мойта беше на 115к потвърден пробег края 2015та, купих я лятото на 155к км, но не е А6, но пак е VAG-ина :)

Рядко, но изпадат коли обслужвани само в представителство.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Все по-често (за Италия съм сигурен на 100%) хората си търкалят колите и ги обслужват в гаражни сервизи и преди всяко влизане в оторизирания връщат километрите. Така в историята може да излиза на 100к, а реално да е на 400к :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ха ха аз пък познавям човек дето колата му по километраж е на 300+ а реално няма и 100к.км.Така че сякакви схеми има.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 56 минути, zafirovp написа:

Някой има ли А6 преди 2008 на под 300 000 потвърдени в системата на Ауди?

Моята, има грешка на алармата малко преди да я купя, която не може да се изтрие и се вижда на колко км е била.

 

Преди 2 часа, alexxk написа:

Здравейте, вчера ръчкайки пак забелязах следното меню "Background lighting", седеше ми изключено (на крайно ляво). Върти се, може да се настрой до максимум на плюс, но не иска да се запамети. Някакви идеи? :)

Е тука сме го говорили това нещо

Редактирано от Dan4ote
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моята я взех на 148к реални (проверени в Ауди представителство) 2013та есента. Сега е почти на 200к.

Произведена 04/2008, първа регистрация 06/2009...

Редактирано от trackersoft
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Миналата година я взех лятото ,като колата е произведена 04.2011 а регистрирана 05.2011.Върната обратно  в Ауди Болоня когато е била на 4г и половина.Километри 290 000 ;)Правете сметка за коли 2005-2006 на колко са. Купихме я от там директно.Обслужвана само в Ауди и пълна сервизна история проверена после тук в Ауди фактура по фактура.Сменили са гаранционно двигател и глава на 120 000км.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

2 hours ago, heveo1 said:

2005г. 3.0tdi купена на 119х.км. преди три години от първия собственик в германия, с пълна сервизна история от ауди. Вече е на 260х.км.

За три години си направил 140 000 :o

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

2 hours ago, ShoxXx said:

Имам на под 150 000

 

Предполагам е проверена в ауди, да не е от 2011 последните преди 4G.:) Как се регистрира кола със сменен мотор в КАТ?

Редактирано от zafirovp
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Номер на мотора го няма по документите като идеш в КАТ. Те си го четат и го пишат.

На запад моторът е част като всяка друга. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

8 hours ago, zafirovp said:

 

Предполагам е проверена в ауди, да не е от 2011 последните преди 4G.:) Как се регистрира кола със сменен мотор в КАТ?

 

Питаше има ли преди фейса, отговорих ти. Проверена в два оторизирани сервиза или официални представители на марката (как искаш му казвай). Това е към 2015. Аз от тогава 14 000 съм й направил. Ползва се като втора.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

4 hours ago, Dan4ote said:

Много хора се лъжат и като видят по-нова година са спокойни за километрите. Само че това не гарантира нищо за пробега.

Абсолютно вярно колега :)

Моята на 4години като я взех вече имаше 148к. което прави средно 35к км. годишно, явно магистрално каране.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

20 hours ago, nikolay80 said:

Миналата година я взех лятото ,като колата е произведена 04.2011 а регистрирана 05.2011.Върната обратно  в Ауди Болоня когато е била на 4г и половина.Километри 290 000 ;)Правете сметка за коли 2005-2006 на колко са. Купихме я от там директно.Обслужвана само в Ауди и пълна сервизна история проверена после тук в Ауди фактура по фактура.Сменили са гаранционно двигател и глава на 120 000км.

 

На 120к с сменен двигател ... ? Как забога са е карали тази кола...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 2 часа, Nikola_RS написа:

Здравейте ,колеги,тази АМИ ,дали ще стане за пре-фейса?

 

https://www.olx.bg/ad/multimediya-ot-audi-a6-4f-ID6TidN.html#3ddb0142ca

 

ще стане, сменяш екрана, кана и модулите в багажника изхвърляш и става, и още няколко други неща, ама едва ли ще минеш на MMI 3g :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте ,колеги,тази АМИ ,дали ще стане за пре-фейса?

 

https://www.olx.bg/ad/multimediya-ot-audi-a6-4f-ID6TidN.html#3ddb0142ca

Това е мми 3g.Незнам дали е възможен ретрофит само с тоя модул.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 2 часа, Manniakk написа:

 

ще стане, сменяш екрана, кана и модулите в багажника изхвърляш и става, и още няколко други неща, ама едва ли ще минеш на MMI 3g :)

Колега,и едно просто"няма да стане " щеше да е достатъчно" ,ама явно си поредния тинейджър който се прави на "оборотен " по форумите!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  Колеги, от къде мога да си сваля ъпдейт на ММI и карта на Европа, мисля  че съм с стара версия и имам само западна Европа.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...