Jump to content

Audi b7 1.8 t quatrro покупка


Recommended Posts

Здравейте 

Може  ли да дадете мнение за този автомобил и някой ходил ло е да го гледа? 

https://m.mobile.bg/details/11507655359675883

Редактирано от Cekataa
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 99
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Колата е пълна със забележки.Ходих да я гледам преди няколко месеца преди да си взема мойта.Личи си че е доста карана колата.Доста неща има изтъркани и по климатроника и по копчета и всичко.Вънни забележки доста, увиснал таван.Мисла че беше с чип и вървеше повече от стандартна

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 10 часа, Marto7777 написа:

 

Сериозен ли си ? И гледа ли я наживо ?

 

Не съм я гледал на живо ... поста ми беше ирония ... но каквото плащаш - това получаваш адаш.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Попринцип да, но не винаги е така.Предишната  кола я зех много евтино в сравнение с другите,а проблеми не съм имал.Беше перфектна.Има и скъпи коли които не струват.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Цигания е, ама и парите й са толкова. Идеална е да я вземе някой - един таван, възстановяване на няколко копчета, разкарва "тунинга" и джантите, едно пастиране и боя на 2-3 елемента и ще се лапне веднага за 10-11к...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Доживях да видя Б7 1.8т за 8000лв.

Отвори немското мобиле и им виж цените, преди да се нашиеш с някой гюм.

Изпратено от моят LG-D802 с помощта на Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Обявата стои от доста време. Дори по снимките си личи, че е много занемарена колата.

Редактирано от Raino
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ем сигурно, който е решил да купува 1.8TQ му е минавало през акъла, че може би ще трябва да кандиса на ръчка...

 

Супер е коНбито.... Давам й максимум 5 дни преди да се продаде :razz:

Редактирано от aRobben
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чудна е колата, мисля че няма да изкара и 5 дни на пазара.Хората, които търсят такива знаят за какво иде реч.

Изпратено от моят LG-D802 с помощта на Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ама някой ходил ли е да я гледа или така, по снимки ...? Щот друг път много критичен преглед на всяка обява, луфтове между панели, светлосенки, че е от Плевен (също Враца и Северозапада ...) а пък там са все едни джамбази и др. подобни. А цената не е малка, предвид, че е нов внос и всичко започва оттук на горе за почти 12-годишна тийнеджърка ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ами не са се намесили спецовете, но на мен много ми харесва по снимките... Редки са на нашя пазар, най-готия салон (ай ся с алкантара е малко по-добре), подгревче, темпомат, външен S... Ако наистина са доказуеми тия километри и го е минала тоя тест... какво толкова може да й има, че да те откаже да я купиш, ако си тръгнал за такава кола?

Редактирано от aRobben
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Уа-ха-ха-ха ... Дръпнаха я вече :flehan:

Обзалагам се, че следващата обява за подобен автомобил ще започне поне от 15к. :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...