Jump to content

Всякакви въпроси за А6 4F - Част 12


gild

Recommended Posts

На 10.04.2018 г. at 7:58, kazichene написа:

Оказа се някаква клапа, която се достига след разхлабване на скобата и махането на маркуча (ограденото на снимката). Има изронено зъбно колелце и за това се чува този неприятен звук. Знае ли някой дали тази част се предлага нова или трябва да се търси втора употреба? 

30176672_1786187094766954_1156584392_o.jpg

 

При смяна с нов дросел трябва ли адаптация или е plug&play?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги,поръчах въпросния модул за камера- http://bgcaraudio.com/prodykti_video-interfeisi_prodykt-1061.html

Утре монтирам и ще ви пиша как е,дано само да ми изкарва заедно с камерата и визуализацията за парктроника.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Камерата от тях ли я взе, или я имаше фабрично монтирана? Също се интересувам дали ще вади с картината и визуализацията на парктроника. Ако можеш метни една снимка от MMI

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

не вярвам да успее да извади и парктроника, понеже реално устройството ти е видео вход, дали има камера или тунер... не знае. Ама дано греша де

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 2 часа, OvivO написа:

@Nikola_RS: ще сме благодарни на снимки и видео :) и сам ли си го монтираш?

Ще ми го монтират в уторизиран сервиз от тях,камерата е пак от тях ,но е оригонална,която е цялата бленда над номера и дръжката за багажника,иначе според тях ще ми излиза и парктроника -устройството се връзвало направо към ММИ и казвало че има камера за заден ход-дано да е така,утре ако стане ще дам снимки.

Редактирано от Nikola_RS
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,обслужих двигателя 3,0тди 224кс водна помпа ,термостат, ремъци ,ролки, обтегачи и като си я взех леко придърпва от 1 към 2. като загре е изчезва и майстора ми каза че изтекло масло при свалянето на предницата и трябвало да се долее, някой да ме посъветва ?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Притеснява ме маслото което ще се доле е ,какво да е или направо да си го сменя - предлагат ми с машина 

 

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Скъсали са въпросната информация в багажника. Отлепили са стикера. Не мога на намеря кода на боята. Някой да съдейства..

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Седалките не се вдигат, най- много да ги откъртя. Убих се да търся.. Никъде нищо не пише. 

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 55 минути, RogerSanchez написа:

Скъсали са въпросната информация в багажника. Отлепили са стикера. Не мога на намеря кода на боята. Някой да съдейства..

със капачката на резервоара  и тест на компютър 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Гледай клипче как се вдигат, че е малко особено. Или не ги напъвай много, да не се покаже отдолу асфалт ;)

П.П. kainy май беше пускал наскоро доста подробен vin decoder и там мисля, че излизаше и кода на боята

Редактирано от OvivO
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пуснах нова в Технически раздел, като става въпрос за Quattro-то и по-точно за колите с торсен. Ще се радвам и ако хора от този подфорум дадат мнения по въпроса, понеже се засяга главно А6.

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@VBI: малко офф, предишните 11 теми с всякакви въпроси с цел ли сте ги подредили в началото на страницата, предполагам да - но едва ли хората ще си намират отговорите сами там, ако не използват търсачката :) малко пречат...поне на мен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Идеята е, че в тези теми (наред със спама в тях) се намира основната информация за модела и който го интересува нещо - по-лесно го намира. За останалите неща си има търсачка.

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Най-удобно, попринцип, е да се направи FAQ тема, в която да се линкнат всички основни полезни теми развивани из раздела. Понеже обаче форумът има таймер на едитването на постове за простолюдието :), то това трябва да се свърши от модератор. Или някой друг може да го свърши, но после трябва да тормози модератор всеки път като трябва да ъпдейтне нещо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 22 часа, RogerSanchez написа:

Скъсали са въпросната информация в багажника. Отлепили са стикера. Не мога на намеря кода на боята. Някой да съдейства..

Ако имаш сервизна книжка, има лепенка на нея.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Nikola_RS: не ни разказвай какво стана с монтажа днес :D 

хайде, че съм сложил едно устройство в кошницата на сайта и чакам отзиви :)

на мен камерата не ми е хипер важна, но screen mirroring от телефона на mmi екрана - ще е супер

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добро утро колеги , търся капачка за предната броня на теглича.Някоя батка ми я открадна на паркинга та търся да си купя, ако някой знае от къде нека пише благодаря предварително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...