Jump to content

Всякакви въпроси за А6 4F - Част 12


gild

Recommended Posts

Преди 17 часа, ivo.petkov написа:

:) аз как да разбера нов ли е стар ли е хаха :) Някой  колега от Варна  ще препоръча  ли място :)

Долу на Гарата, посока към крайезерния, след офисите на енергопро има техн. прегледи. Там минавах с моята 4Ф няколко години и не съм имал проблеми никога.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благоадаря  Zhelyaz  :)   а за дисковете  май толкова  гледах комплекта в ауди :)  може и да греша .

 

 

Редактирано от ivo.petkov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

2 hours ago, Manniakk said:

@N1995 какво стана с твоя блог, ще го възстановяваш ли?

 

Нещо не ми се занимава и го спрях. Сещам се на два месеца влизам и 100 коментара за отговор, а нямам време и за това го разкарах. Отделно, че смених колата и по новата няма потенциал за интересни ретрофити.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оф леко почвам да съжалявам, че го утрепах ама не бях в Бг и просто го оставих да изтече. Хостинг си имам ако измислим някъв домейн просто ще го насочим и ще ви дам ако ви се занимава по един админ акаунт да качвате материали и тн. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

321мм Power Disk на АТЕ го карах 2 чифта накладки (айляшката), после N1995 ги доизкара не знам колко още и не мръднаха. Сега 347мм същите дискове ги върта на 3-ти комплект накладки и също няма и помен от кривене, а всички знае по наща магистрала колко често се налага да скачаш на спирачките :) По последни спомени комплект предни и задни дискове (задните не са Power DIsk) + накладки (не помня отпред с керамика или без) беше около 900лв.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 31 минути, Manniakk написа:

a6retrofits и a6-retrofit са свободни :)

Аз също съм навит ако трябва да си делнем сумата за хостинга. Направо да се плати за цяла година.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 3 часа, OvivO написа:

Колко излизат два оригинални предни диска  OEM, че и моите скоро са за смяна, а неоригиналните нали често ги криви.

Гледам в ауди 4+  цената е 738 комплект дискове + накладки  .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Работя в Hosting компания, пишете за помощ ако имате нужда.

Какво се е случило със стария домейн?

Карал съм 3 коли със стандартни дискове на АТЕ и проблеми не е имало. Малко е форумна легенда това с кривите дискове.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги.

Изчетох тази тема:

ама пак не ми стана много ясно.

Извинявам се, че въпроса ще прозвучи тъпо, но флашването на кутията реално е ъпдейтване на фърмуера или бъркам?

В смисъл не се бута въртящия момент?  За предавателните числа знам, ако не се лъжа де, че ги управлява мозъка (мехатроника)?

Разбрах, че "изглажда" леки "приритвания" при смяна на предавки и леко клатене на оборотомера на 3-та и 4-та ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И се променя поведението на скоростната кутия @royce , почва да работи "по-мазно", превключва по-бързо и неусетно. Така че ако не си я ъпдейтвал е хубаво да го направиш. Аз лично маслото не съм сменял след ъпдейта на скоростната кутия.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Утре ще ми сменят цялото предно окачвани и ще направят реглаж на око колкото колата да се движи. С чисто нови гуми 18ки съм и ме притеснява, че най-близкото място за 3D реглаж е на 20-25 км магистрала. Според вас мога ли сам да си отида или да викам пътна помощ от сервиза до стенда (100евро)?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@N1995 @VBI Ясно. Благодаря ви.

Явно ще трябва да се чуя с Желяз и да скокна по някое време до Варна.

@VBI Вальо, Маслото на моята е сменяно преди 12k км, но дали е адаптирана после ... не знам ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 11 минути, zafirovp написа:

......най-близкото място за 3D реглаж е на 20-25 км магистрала. Според вас мога ли сам да си отида или да викам пътна помощ от сервиза до стенда (100евро)?

, ти сериОЗно ли?!?:lol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...