Jump to content

Всякакви въпроси за А6 4F - Част 12


gild

Recommended Posts

не светва нищо, аз още не съм я хващал, но понякога ми е замирисвало странно, то в България никога не знаеш от къде е това странното :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нищо не светва.Държи по високи обороти на празен ход като регенерира и вентилаторите отпред работят.След като изгасиш перките остават да работят и то за 7-8мин поне ,явно докато свалят температурата на ДПФ-а.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мен един път ми светна лампата на ДПФ след като 2 дена работи на място по около 2часа на -10.Просто ходих да я размразявам и да чиста затрупания паркинг.Сама се регенерира след напън на 3та по булеварда.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

3 hours ago, nikolay80 said:

Нищо не светва.Държи по високи обороти на празен ход като регенерира и вентилаторите отпред работят.След като изгасиш перките остават да работят и то за 7-8мин поне ,явно докато свалят температурата на ДПФ-а.

Колега, би ли споделил как вентилаторите свалят температурата на дпф-а?

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 2години го боцнах китайчето.Бачка си още 5e0d0b91b297793b2949cf940cebfeff.jpg

Това от къде го поръча? С ММИ 2 ли си?

А относно за куатрото на колата гледах, че в талона пише M1 без "G"и на делта mechanic, което означава, че е само на предно или бъркам?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 7 часа, trackersoft написа:

Колега, би ли споделил как вентилаторите свалят температурата на дпф-а?

 

Те не свалят точно неговата температура.По скоро обдухват двигателния отсек и разкарват жегата,която отделя горещия ДПФ.Все пак той минава 600-700градуса при регенерация.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А с ятур или денсон ли бяха, ще стане ли? Защото чейнджъра нещо ми е прецакан. А как стоят нещата с двд в багажника? Може ли през него до се прави нещо? Благодаря.

Sent from my iPhone using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чейнджъра много често натрупва дисковете вътре както не трябва и почва да дава грешка и да блокира. Може да го свалиш, да го отвориш и да видиш ако има вътре 6 диска може да е блокирал. Вадиш ги внимателно, ако не знаеш как може и с начупване и после всичко тръгва.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всички коли ли с фабричен ксенон имат "кантарчета" и на задните носачи за регулиране на фаровете когато колата е натоварена?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте 

Как мога да си направя да се прибират автоматично огледалата при заключване на колата? със vcds

Колата е 4ф фейс 2010

Благодаря ви

Редактирано от fantamaniaka
редакция
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Въпрос към колегите със завиващи фарове:

Като запалите, фаровете ви само по височина ли се тестват или и на страни?

Мойте се тестват само по височина, а днес забелязах на колегата 4ф-ката ги тества и в двете посоки.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 2/17/2019 at 20:04, pe6koo написа:

Цитиране на предходно мнение!

Колегата вероятно има завиващи фарове, а ние нямаме :)

Редактирано от VBI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 16.02.2019 г. at 23:21, OvivO написа:

мисля, че ти трябва модул от А8, търси в нета и след това long coding

 

Явно наистина ще трябва защото след кодиране не се прибират, нито се активира функцията да пада дясното надолу при задна скорост.

за сваляне на огледалото пак ли този модул от а8  отговаря?

благодаря 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги моля за помищ, след смяна на акумулатора със нова, всеки ден я намирам ето в това положение, трия грешката за 10 минути става на 100% на следващия ден пак същата работа! ccf9757159f787b071aa88d30dccf1d7.jpg

RNE-L21 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 5 часа, fantamaniaka написа:

 

Явно наистина ще трябва защото след кодиране не се прибират, нито се активира функцията да пада дясното надолу при задна скорост.

за сваляне на огледалото пак ли този модул от а8  отговаря?

благодаря 

За свалянето на огледалото се кодира няма проблем.За да се сваля огледалото като включиш  задна,трябва и врътката  на вратата да е на положение "дясно огледало"

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1 hour ago, nikolay80 said:

За свалянето на огледалото се кодира няма проблем.За да се сваля огледалото като включиш  задна,трябва и врътката  на вратата да е на положение "дясно огледало"

@fantamaniaka: не знам за фейса, но на първите като моята - за да работи падането при задна, трябва да има и памет на седалките. 

 

@djuni_ibiza: ти оправи ли си греещите клеми под капака?

Редактирано от OvivO
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

След като смених кабела с греещата клема,спря да ми пада акумулатора т.е. имаше недозареждане,също така стартера върти малко по-бързо сега. 

Приятел със същата процедура на фейслифт,но оплакване за муден стартер му се оправи всичко :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нямам проблем със клемите, така и с зареждането отзад имам цели 14.63v нещо не заспива и ми точи яко, но какво е то как да разбера?! Да не забравя пе същия ден като смених акумулатора така и ъпдейтнах мми с свалени дискове от руски торент, и доста почовърках по зеленото меню, да не съм активирал някой модул което нямам или нещо подобно?!

RNE-L21 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Редактирано от djuni_ibiza
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...