Jump to content

Всякакви въпроси за А6 4F - Част 12


gild

Recommended Posts

На 14.07.2020 г. at 22:08, stanislav85 написа:


Добър ли е звука?

аз сложих usb кабел, но сега се чудя за какво ми е флшка след като имам сд карти :)

Мисля да направя още един опит с блутут ако си заслужава.

Да свири си екстра :),и най важното е че стои вързан към блутута на колата за разговори и блутута за музика :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Драскам това съобщение във връзка с търсенете на капачка за рамото на предната чистачка. Благодарско на @P_PETKOV за капачката. С него се бяхме разбрали да драсна парт номера тука, ако на някой му потрябва: 1J0 955 205 A.

 

Тия от Еконта ме убиха с доставката - 4.64лв за нещо голямо колкото палеца  ми:Д.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 15.07.2020 г. at 18:34, EHKOB написа:

Предложете някой който извършва ремонт на фарове, @OvivO ме насочи към car valeting, но бях силно разочарован, дори не отговарят на въпросите и се дъжрат ужасно арогантно и надменно. 

В сопот има един колега Стоян Гологанов прави ги веднъж заслужава си напиши му името в Фейсбука ще го намериш :) 

Разгледай му профила и виж как ги прави. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,


Тази индикация за какво е?
Светна като запалих двигателя. Преди време имаше проблем с кабелите на задна дясна машинка и ги оправиха и не е имало проблем. Пуснах я веднъж.926b57f6cd3f82814a092bd3ade9c0ae.jpg

Изпратено от моят SM-A600FN с помощта на Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги нов съм във форума - като спирам на светофар в последните метри оборотите падат малко под нормалните точно преди да спре - типтроник дизел съм  - не успях да намеря с търсачката

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой знае ли?
Гледам бронята отзад трака като я докосна.
Наврях се и снимах това:
78062a68fe1885150120b709cf57fa8a.jpg

Явно счупено - та преди да я карам в сервиза ...
се чудя:
Къде отива другия край?
Продава ли се като отделна част (ако някой знае номера ще съм благодарен)?
Лесно ли се сменя и как?


Sent using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Те ти етка. Сядаш и започваш да ровиш [emoji6]

Ооо благодаря


Sent using Tapatalk
[mention=418]Galin[/mention] това държача, за който се хваща дифузьора ли е?
[mention=108273]beast1122[/mention] подложка, кит за кожа и боя

Цялата задна броня отдолу е захваната с две такива .... едното ми е счупено .. явно като една а4 се спря в мен на светофара и майсторите са я оставили така като са правили.


Sent using Tapatalk
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 10 часа, Galin написа:

Къде отива другия край?
Лесно ли се сменя и как?
 


Счупеното е широка пластмаса и държи дифузьора на две места така, че се огледай за същото нещо и от другата страна - 4F9807329
Не отива по-нагоре от това кото виждаш да стърчи от ламарината - пластмасова... да кажем щипка. В нея е навит болт и тя се разтваря леко за да не излиза.

 

Достъпа до болтовете е отдолу или можеш да махнеш лъскавата лайстна в багажника и ще ги видиш.

Редактирано от stanislav85
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес си погледнах ЕГР кво е положението,че напоследък в жегите почна много често да набива P0401.Явно наистина е запушен кулера.Ако тръгна с газ за горене или някакъв препарат да го чистя на място и попадна на катализатора,проблем ли ще е?Другия вариянт е да смъкна тръбата към испускателия колектор но ми се вижда нереално.https://youtu.be/NvBtOpZrpjo

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Сега се усетих че мисля грешно.Вариянта който го мисля на място да чиста и промивам няма как да стане.Към дросела ще махна тръбата и в катализатора няма как да отиде но ще върне към цилиндрите което е по-лошо.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...