Jump to content

ПОДАРЯВАМ


Recommended Posts

Подарявам употребяван Hard Disk IBM Deskstar ATA/IDE стандарт 61,4,GB. Нямам представа дали работи, сменил съм го преди повече от 8..9 години на един от компютрите си.

 

035182234.jpg?r=0

 

035182236.jpg?r=0

 

035182239.jpg?r=0

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Подарявам моторчето за задната чистачка на Б6 авант, зъбното колело вътре което е пластмасово е изядено и стига до едно положение и спира, съответно не може да направи пълен полукръг а спира в някое положение. Ако някой иска да си го побългарява или ремонтира да свирка, аз направо го смених.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Запазен за колега.

 

Подарявам употребяван Hard Disk IBM Deskstar ATA/IDE стандарт 61,4,GB. Нямам представа дали работи, сменил съм го преди повече от 8..9 години на един от компютрите си.

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Подарявам моторчето за задната чистачка на Б6 авант, зъбното колело вътре което е пластмасово е изядено и стига до едно положение и спира, съответно не може да направи пълен полукръг а спира в някое положение. Ако някой иска да си го побългарява или ремонтира да свирка, аз направо го смених.

желаещ за моторчето колега ако още е свободно :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз получих кулера, ще си запиша телефона и при следваща визита по Пловдив ще звънна за по кафе/бира или квото дойде ;-)

Sent from Мобифоня powered by Мобиком

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Подарявам 2 гардероба с надстройка и един бюфет, доста са запазени всички мебели, трябва да се вземат възможно най-бързо .

Има и стари кухненски шкафове.

За контакт: 0878434350 

 

8053159v.jpg

8053160k.jpg

8053161l.jpg

8053162n.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Подарявам 2 бр. метални чистачки(НОВИ) - с дължина 30см . От руско Соц возило са.Предполагам Москвич.

 

1 бр. Универсално Огледало(ново)

Нещата вече са при мен, ще свършат идеална работа за една соц кола.

Благодаря много!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес замина хард-диска.  :dance:

 

 

Подарявам употребяван Hard Disk IBM Deskstar ATA/IDE стандарт 61,4,GB. Нямам представа дали работи, сменил съм го преди повече от 8..9 години на един от компютрите си.

 

 

 

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По стечение на обстоятелствата грамофона пак се подарява -

 

"http://web.saechsisc...na-pa-2030.html

 

направен на система - усилвател с колони. Т.е. задвижването на грамофона е махнато и тялото е срязано на макс. Колонките си свирят доста прилично - има си и високи и ниски (разбира се не може да се сравнява със субуфър)."

 

+

 

Подарявам микровълнова Самсунг CE2717N. Не й работи таймера (оперативно е отстранен). Всичко друго й работеше до последно.

 

 

 

Предложението важи само при лично получаване в гр. София.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги подарявам оригиналната аларма от ауди а4 б5, вървеше с колата, но не работеше, не знам дали работи изобщо, но ако някой има интерес, да пише лично. 

post-91110-0-30069300-1429982810_thumb.j

post-91110-0-78610400-1429982812_thumb.j

post-91110-0-27224000-1429982815_thumb.j

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Подарявам матрак за бебешко креватче /кошара/ Тед, двулицев ,лято/зима 120/60 купувал съм го нов преди няколко години, ползван е 1 година, като нов

0898658294 Емо, ако някой го иска трябва да дойде да го получи от мене, намира се в Нови Искър

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

2 броя гуми Фалкен летни 235/45R17,стар дот/нямам снимки за момента/.

Едната е лепена и е карана без проблем.

Намират се в Ямбол.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Подарявам

4бр. ContiPremiumContact 2 205/55/16- 91 -Летни
2бр.дълбочина на протектора 5мм 
2бр.дълбочина на протектора 4мм 

 

Старички са,но могат да закърпят положението.

 

 

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Подарявам матрак за бебешко креватче /кошара/ Тед, двулицев ,лято/зима 120/60 купувал съм го нов преди няколко години, ползван е 1 година, като нов

0898658294 Емо, ако някой го иска трябва да дойде да го получи от мене, намира се в Нови Искър

подарен

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...