Jump to content

ПОДАРЯВАМ


Recommended Posts

ok :stupid:

Колега подписа ти не е ли доста голям!???!!

същалявам за забележката, но не се сдържах.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Подарявам чисто нова оригинална джанта (на има няма 20-25 години) от ... ВОЛГА!!!!

Каква е историята - с жената чистихме тяхната вила и се оказа, че дядо и е забутал една консервирана (боядисана) джанта от неговата Волга, продадена преди години.

....... да, джантата не е от Ауди, но все пак :bia:

ОБЯВАТА ЩЕ Е ВАЛИДНА ЕДИН МЕСЕЦ - ПОСЛЕ КОНТЕЙНЕРА :zustimm::bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет, колега!

Извини ме , ама как така в контейнера... све пак консервирана част от една легенда...

Ако ще е за контейнер работата, то все някой би и намерил подобаващо място...

Нямам Волга, макар че като по-малък ми беше мечта, а сега за добра Волга трябва да се бръкна надълбоко в джоба - там дето в момента има само молци :respekt:

та идеята ми беше че си открил съкровище, само точният ценител трябва да се появи навреме..

Поздрави!

:hilezh::D:P

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Иначе става и за барбекю!!!

А бе малка е за барбекю! Много сме ящни ;) .

А иначе както казах разчистваме и нямам място просто, та затова контейнера.

... иначе се изкефих като видях голяма петолъчка на гумата - един голям символ ;):hilezh::hilezh:

Актуалността на обявата остава 1 месец!

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Имам наличен таз 15-ка оригинален от Б4.Има леки драскотини.В средата на емблемата има мн малка дупка.Намерих си го,а е напълно здрав и съм го лъснал.Който го иска да заповяда до Младост да го вземе или някъде наблизо.Подаръка е са софиянци,защото с куриери не ми се занимава.Идеален е всички щипки за обръча са здрави

Айде на някой ако му трябва резервен или е загубил неговия да ми пише ЛС :steinigung:

Колега ,забелязах че обявата е от преди 3 месеца,но не видях някои да е писал нещо за таза,така че ако още по няква случаиност го има,пиши ми на Л.С.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега ,забелязах че обявата е от преди 3 месеца,но не видях някои да е писал нещо за таза,така че ако още по няква случаиност го има,пиши ми на Л.С.

замина отдавна

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

подарявам два амортесъора(задни за б3)закс са.Трябва да се напълнят защото са изпуснали.Подарявам също двата предни мигача(оранжеви са),нямат забележка, 4 оригинални амортесьора-два предни и два задни,табло без километраж(със часовник със стрелки) и със работещи уреди за бензина и водата,счупено ел.огледало-могат да му се ползват моторчетата,счупено обикновено огледало.Като се поразровя,ще видя какво още няма да ми трябва и ще пиша :steinigung: Хайде на авантата,колеги!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Подарявам 2бр. памети за преносим компютър по 1GB 667mhz, паметите са чисто нови.На който му трябват да сФирка на лични :steinigung:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Подарявам 2бр. памети за преносим компютър по 1GB 667mhz, паметите са чисто нови.На който му трябват да сФирка на лични :hilezh:

Аз ги искам

Ако все още са налични :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Подарявам две предни седалки за А6 Ц4, в добро сьстояние са, тапицерията е от тази на квадратчета.

Как да се свържа с теб? Имаш л.с.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз ги искам

Ако все още са налични :hilezh:

Едната замина, другата е за тебе,свържи се с мен на лични да се разбереме

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Подарявам две усилвателчета Нокиа за задните говорители на А6/100 С4 . Работеха до последно. Ако някой ги иска да пише на ЛС. От Плевен съм.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...