Jump to content

Откраднати дистроници - да поплачем заедно


jeffw720

Recommended Posts

Нямам думи. Какво да кажа за кочината, в която живеем. Всичко беше допълнително обезопасено със стоманени въженца и т.н. и т.н. Няма спирка братче. Да им изсъхнат ръцете на гадните копелета, които си позволяват да пипат чуждо имущество. 

 

 

20170610_200834.jpg

20170610_200849.jpg

20170610_200855.jpg

20170610_200904.jpg

Редактирано от VBI
Заглавие.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 74
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

На мен ми стана лошо, не знам за Вас.

Съчувствам Ви, като знам, че и моят е допълнително укрепен, но явно и това не го спасява.

Имаше ли допълнителна аларма към дистроника?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Поне има следи от къртене, дано ги признаят от каското...

@asenovb не съм чувал да крадат при B8 дистроника, там е 1 и явно не представлява интерес, но да не те успокоява това :).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да, интересно ще е дали ще бъдат признати по каско с така откъртена броня.

Да се надяваме, че потърпевшия ще сподели какво е станало.

 

Въобще не съм спокоен за моят :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Снимките са от скоро и битката със застрахователите тече в момента. Ще споделя... 

Очевидно е, че няма как да се опази. Това е втори, но вече успешен опит. Преди това имаше посегателство, докато бях в едно заведение, колата беше паркирана буквално на 2 метра от мен. Бяха свалили само решетките и ги намерих под бронята. Явно нещо ги е изплашило. Този път обаче... вижда се на снимките. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

за съжаление каското най-вероятно ще признае смяна на бронята, защото от нея липсват парчета. А иначе целите липсващи детайли не обичат да ги плащат.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Явно вече си носят ножици за ламарина или диамантени въжета. Не виждам как иначе ще срежат такива въжета.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не мога да разбера ,защо  продъжлават да ги крадът ,след като няма кой да ги обучи на колите.Всичко е застрахователна  схема.На коя компания си застрахован,обзалагам се не си на Булинс???

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не всеки от който ги откраднат ги обявява за откраднати, което значи че има кой да ги обучи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 4.12.2019 г. at 11:26, Mustaka написа:

Явно вече си носят ножици за ламарина или диамантени въжета. Не виждам как иначе ще срежат такива въжета.

 

Акумулаторните инструменти са най-полезното нещо при всякакви кражби.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 4.12.2019 г. at 11:26, Mustaka написа:

Явно вече си носят ножици за ламарина или диамантени въжета. Не виждам как иначе ще срежат такива въжета.

 

Въжетата клъц-клъц:

 

714g-el1T4L._SL1500_-3.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Крадеца е искал дистрониците и затова си е играл да ги реже. Ако беше застрахователна схема щеше само да им удари по един чук в средата и готово.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@urumkata и за 2-те не позна, пипат им колите и имам кола застрахована там, но аз те питах нормално, а нещо не ми харесва тона ти, олаби малко.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@fifipaldi ,🙄🙄,за какъв тон говориш бе човек ,че нещо наистина не мога да те разбера????Нормално  ме пита  и мисля нормално  съм ти отговорил,така ли е?Я точно ми посочи къде има нещо което  те дразни в написаното от мен!!!! Аз съм достатъчно "олабил" ,повярвай ми колега  а такива като теб който се засилват  много из нета  са ми обсалютно безралични.Ти да не  си застрахователен агент на Булинс  ,че толкова си се трогнал от  написаното???

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само от интерес, какво ше стане като се включи алармата? Кой се притеснява/впечатлява от аларми посред бял ден? :gruebel:

Мога ли да питам къде е правено укрепването, защото на мен ми предстои, а мисля да ходя в Дунев?

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Точно това имах предвид, да разбера къде е правена!

 

Редактирано от VBI
Цитиране на предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Човекът ясно ви е написал че никакво укрепване няма да ви спаси,ако решат да ви ги вземат.Така че си правите излишни усилия.Проблемът е на ниво държава.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изключително нагли са. 

 

Но и тези, които купуват втора употреба крадени са виновни. Ако няма кой да им ги купи няма да ги крадат. Че няма да ги осъдят, няма, ама не е ясно кога ще си намерят майстора в лицето на някой невъздържан собственик.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...