Jump to content

Мнение за 3.0 ТФСИ 300 hp


Recommended Posts

За 280к на моята вече бивша S4-ка нагар не е чистен, защото не е било нужно - няколко пъти е проверяван колектора, има малко нагар, но нищо фрапантно.

Редактирано от BECKO
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 94
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Да, стокова за нищо не става и не върви.

Моята я ъпгрейднъх до 515 к.с и тогава тръгна, някъде тук из форума има снимка от диното, потърси. Поддържа си стабилно 280-305 км/час.

Задължително и изхвърляш радиатора щото е смешен, въздушния филтър и сменяш чардджъра. От там насетне по твой вкус.

Тоз мотор за мен е може би най здравия на Ауди и най безпроблемния и носи на много тормоз.

Купувай смело.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не съм я гледал моята. Ама сигурно е затлачена на изхода, егт-то ми е високо. Веско, на С4-ката какви градуси даваше егт-то?


Sent from my iPhone using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тео Тео сменя само ролка и подобри охлаждането с Рево компоненти. Не е сменял чарджъра. Виждал съм колата сток как се отлепя, нека "не върви" този мотор.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

преди 44 минути, Mustaka написа:

Тео Тео сменя само ролка и подобри охлаждането с Рево компоненти. Не е сменял чарджъра. Виждал съм колата сток как се отлепя, нека "не върви" този мотор.

 

Мдааа ролка на чарджъра или чарджър все тая :flehan:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абе и аз се зачудих как се сменя тоя чарджър, ама викам си да не се излагам и си замълчах тактично...


Sent from my iPhone using Tapatalk

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте. Предстои ми покупка на А7 4Г с 3.0 ТФСИ. Моля, за по-подбробно разяснение относно скоростните кутии. Този двигател само в САЩ ли излиза с 8 степенната ZF скоростна кутия или го има и за Европа? С какви други кутии се предлага? Коя кутия всъщност е най-добре за този двигател? Понеже доста се различават цените в БГ и в Германия за тази кола, та според вас до каква цена е приемливо да се търси? Благодаря!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В Европа 3.0тфси са с троник кутии освен в А8 където е само 8 степенен типтроник. Тези за Северна Америка са с 8 степенен типтроник изключение прави S4 b8 където кутията е с троник и те така. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 1 час, Petkow написа:

Какво не й е в ред на тази кола, че е на такава цена?
https://mobile.bg/11576598390758810

Защо се заглеждаш в кола, която те съмнява? 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи е най-добре да е американската версия, за да е с по-здравата 8zf кутия? Малко ми се виждат 30 в сравнение с останалите, та за това питам за конкретната обява. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не казвам, че 30 са ми малко, а че е с 10 под средната цена за колата. И Ви питах, господа, според Вас колко е разумната цена за тази модификация на А7-цата и с коя скоростна кутия е най-добре да бъде колата. Благодаря за съдействието. Няма нужда от подигравателни изречения. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тук е така в 99% от темите, по-добра за какво относно кутията? Понеже ако е за извънградско и настъпване с ес троника ще имаш повече фън докато зф е по мазна като усещане образно казано... 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...