Jump to content

Всякакви въпроси за А6 4F - Част 13


TURBO_RS

Recommended Posts

Преди 2 часа, nikolay80 написа:

И при мен го активирах,но не показва :( .В същото време през VCDS ми показва нивото в mm и явно датчика си го мери.Та не знам дали със смяна на датчика ще се реши проблема.По скоро другаде е проблема с това да не иска да го показва в MMI:nixweiss:

 

Toва до колкото съм ровил си е ограничение на софтуерно ниво ... т.е. трябва някой баят да се заиграе за да тръгне.

 

@gamzoff Уви аз нямам идея как може си оправиш MMI ... за това друг път недей да ровиш из зеленото меню.

Редактирано от P_PETKOV
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 2,5k
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Top Posters In This Topic

Posted Images

Колеги,  някой имал ли е проблем с вода в багажника при комби пееди фейслифт? По специално тече около батери мениджмънта и го изпържи...  Идеята ми е да елиминирам теча преди да взема нив модул. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

20 hours ago, kikson1979 said:

😁 Колеги,рамо за задна чистачка каква бихте препоръчали като марка?

Аз смених моето наскоро (покрай празниците Декември) и понеже нямаше много избор се спрях на 2ра ръка от колега от форума, който продава части. Изпрати ми една от олроуд за 30 кинта, която пасна перфектно и сега няма грижи. Гледах в авто.бим сайта, че имат няква за 17-19лв, но не знам дали щеше да бачка добре.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

4 hours ago, hardmos said:

Колеги,  някой имал ли е проблем с вода в багажника при комби пееди фейслифт? По специално тече около батери мениджмънта и го изпържи...  Идеята ми е да елиминирам теча преди да взема нив модул. 

Аз преди време сменях третия стоп и след това по-малко и понякога само влизаше вода, но седеше в самата врата и като я отворя един път се преместваше в отсега на стопа и бутона за затваряне на багажника понеже съм с електрически. Знам, че може да влиза също ако лепилото на стъклото е намаляло, но това се вижда с просто око като погледнеш стъклото. Ако сивее в някой ъгъл, значи може от там да минава. 3то място от където може да влиза е през задния стоп. Отваряш багажника и до стопа, който е на калника има една като пластмаса, зад която май има няква дупка и може от там също да минава.

Ей тука има малко инфо за водата в багажника - https://differentcarreview.com/2019/10/10/audi-a6-c6-4f-2004-2011/.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Честитка да ми е тогава една хубава подгряваща свещ😂 миналата зима коги сменях само една трябваше да сменя всичко, сега всяка година по една до края на филма.

Редактирано от VBI
Не цитирай предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Спомням си да точно ти ми беше казал да ги сменям всичките 😆😆😆 сега ще взема 5 нови и ще сменя всичките без тази дето смених миналата зима, ти ми каза ама а де кой да слуша.

Редактирано от VBI
Не цитирай предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А на коя редица е тази от десния фар пред мотора че миналата зима беше проблемната

Редактирано от VBI
Не цитирай предходно мнение!
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз за три години трите леви подгревни свещи смених.

1 в порше, 1 в дас ауто, и 1 в сервиза в който ходя обикновенно.

В Порше изрично ми казаха че не са консуматив и не се сменят на куп.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има и тук ама искат повече от ауди :nixweiss:

 

Иначе всичко става с кабел VAS 5054, Софтуер ODIS-S и акаунт с достъп до сървърите на ауди 😉

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Преди 2 часа, Vasil82 написа:

@P_PETKOV този акаунт как се създава има ли някакви изисквания 

Най малкото е платен. Повече подробности уви незнам, относно изисквания кой може да има и т.н.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...