Donich222

Съвет за покупка :Audi A6 allroad - C7 4G

Recommended Posts

6,7 сек 0-100, не ми изглежда спрело, особено сравнено с колите преди 15тина години :) 

Ааа нидей така тука са само масони всичко над 4 сек 0-100 и над 10сек 100-200 е спряло 🏎️

Благодаря за коментарите, най-верятно това ще е мотора.

Ами РЕВО твърдят, че с техния чип А4-ка с този мотор е по-бърза от стокова S4 с 3.0 турбо.

Разликата в теглото на А4 и А6 е минимална....като разликата се носи повече от екстрите, отколкото от купето.

Винаги съм бил фен на 4 цилиндровите мотори на Ауди (просто при 6 цилиндъра има и други хубави марки)....ама 50к за 4 цилиндъра....било и на 90к км :nixweiss:

https://m.mobile.bg/details/11619089412801200

Колеги,здравейте.

Този екземпляр има почти всички екстри, може да се ползва данъчен кредит, има N1, има доказуема сервизна история (а дано). Обаче тия 200 000км. малко ме спират. 

Дори и поддържана в сервиз на  Ауди. 

А и комплект гуми с джанти, което пак си е + и още други неща които са описани в обявата. 

210к не са малко, особено за 50к лева. Ако караш доста не е добре. Не пише и дали ремъците са сменени, май на 210 се сменят.

цената след възстановяване на ДДС ще стане 40к лв. Автоматът е ЗФ, не би следвало да има проблем, моторът вече не знам как е на 200+ хиляди. Но нов внос "офертите" едва ли има по-малко от 250-300к км, така че...

За мен това са много пари.   https://www.mobile.bg/11624029021354947  Тази е на половината километри и една година по нова.  Да, не е Олроуд, скоростната кутия е друга и двигателя не е с две турбини но все пак 50К за 200 хил. ми се струва неприемливо.

Има колега, много има. Обаче аз съм задал даден критерии на търсене. Знам какво търся и с какви екстри. 

Основното е  да Bitdi фейслифт. 

Edited by VBI
Не цитирай предходно мнение, ползвай бутона "@"

Какви екстри търсиш?

И аз моята я избирах да има всичко, което искам и да е на малко км.

Намерих, но на доста по висока цена.

@Schnura панорамен таван, 360 градуса камера, ACC, да паркира сама(след време може и жената да я кара), много ми харесват спортните седалки sline,keyless, печка... Колкото се може повече. То за тия пари малък апартамент, поне да е добре обзаведен. 

Да. Всичко това го търсих и аз, без панорамния таван.

И масаж и обдухване на седалките. И Бенг и Олуфсен музика.

Направо си е като обзаведен апартамент. Почти на същата цена.