Jump to content

Лайсни на решетката???


Recommended Posts

Колеги от форума... бих искал да ви помоля да изкажете своето мнение за решетката на моето ауди която вчера моднах...

Бих се радвал да разберя какво мислят хората като я видят... дали е грозно или пак хубаво...

мерси :wall:

ПС:Искам да се извиня на Модераторите за предишната тема която пуснах... но нещо стана и пуснах 2 теми без да искам...

post-6696-1175462634_thumb.jpg

post-6696-1175462634_thumb.jpg

Редактирано от breed
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Първоначално не ми хареса.Но като се вгледах си промених мнението.Добре е станало :wall:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Решетката е хубава, но просто не се вписва в цялостната визия на колата. Ако имаше и други хромирани елементи по купето щеше да стои по- добре, а така много се набива на очи и няма хармония.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не.. не и пак не. Изглежда ми недовършено.... на кола с такава форма и завършеност много трудно се прави нещо хубаво.

Но сигурно просто си падам по черни решетки, особенно пчелна пита (Ауди Ес и/или ЕрЕс) или като рицарска ризница(Бентли).

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Опитай да я допълниш с такива лайсни и отстрани и виж как ще е тогава

aunm7.th.jpg

няма ли малко претрупано да стане?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да Ви кажа честно, виждал съм такова Ауди 90 с такива лайсни и беше готино, само дето нямаше на решетката отред

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

продават се колега, 1,50 лева им беше метъра май(или поне тука при нас) а колегата може да е използвал и по високо качествени материали :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

продават се колега, 1,50 лева им беше метъра май(или поне тука при нас) а колегата може да е използвал и по високо качествени материали :hilezh:

:hilezh: Е сега вече може да ме наречете пълна лимонада! :hilezh: Аз дадах 70лв. за такива лайсни за моята решетка! Остава само да се надявам, че са по-добро качество.. :bia:

Ама карай…. Поне стана уникално красиво! :bia:

Редактирано от corso
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега за нищо не съжалявай.тея лайстни за които ти говоря ги е виждал всеки.с тях са облепени де що има коли,облепени фарове лайстни и т.н. но се лющят лесно и не са изработени от доброкачествен материал.при първия дъжд и са аут(поне така си мисля).а тея от 70 лв надали са толкова "качествени" като горе споменатите :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колега за нищо не съжалявай.тея лайстни за които ти говоря ги е виждал всеки.с тях са облепени де що има коли,облепени фарове лайстни и т.н. но се лющят лесно и не са изработени от доброкачествен материал.при първия дъжд и са аут(поне така си мисля).а тея от 70 лв надали са толкова "качествени" като горе споменатите :hilezh:

Ахааа, определено, тези дето си ги сложих, трябва бая зор или поне нож или отвертка за да ги излющиш, а и веднъж залепени, нема махане :bia::(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...

продават се колега, 1,50 лева им беше метъра май(или поне тука при нас) а колегата може да е използвал и по високо качествени материали :hilezh:

би ли дал малко по-подбробна информация за тези лайсни?модели,качество,начин за поставяне,откъде може да се намерят на сносни цени и т.н.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Визията на всяка кола, според мен, започва от решетката. Поне първото нещо, в което се заглеждам е именно това. При Ауди е точно това, което ми хареса най-много и би трябвало да си остане непроменено. Ауди 80 е началото на нещо ново и стилно и такива промени отнемат важна черта от чара му. То не бива да подражава на никоя друга, защото е класика в жанра, а за времето си е било просто неповторимо. :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:unsure::hilezh::hilezh:

Дизайнерите на АУДИ да не са по- аматьори от нас?

Да разбирасе! Това са стари модели автомобили (б5), нормално е човек когато го пипне да стане с по-добра визия. Просто в конкретния случай, човека е направил грешка според мен, а както виждам и според колеги!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:hilezh::flehan::unsure:

Дизайнерите на АУДИ да не са по- аматьори от нас?

''ВЪПРОС НА ВКУС'' казало кучето и си облизало гъза

аз също имам такива лайсни на а3-ката и и стоят перфектно според мен.

Редактирано от aa3
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 years later...

Колеги,може ли да ми даде информация от каде да си намеря такива лайсни,обаче не от тези,които се продават на метър,а хромирани си.В сайт има обаче са 180лв. ебати много ми се вижда.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...