Jump to content

Recommended Posts

  • Отговори 257
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Аз нямам нищо против спамилнята - оправям си настроението с нея:respekt: На който не му изнася нека не влиза там. Както и що се отнася до мен не влизам в разделите:

- Ремонти и сервизи - има си официален вносител, да се оправя с ремонтите, тва да не е Лада та сам да си я правя

- Ауди 80/90/Купе/100/А6 - нямам такава кола, защо да влизам в тези раздели и да се интересувам какво пише за тези модели??????

- Автомобилни газови уредби - те такова нема си тура никога, за икономичните има дизел, но не пиша как газаджиите са тъпаци и ме дразнят

- тунинг - официалния вносител сам ми предлага да ми тунингова колата, що треа аз да се занимавам с тва?????

- консумативи, горива, масла - официалния вносител си ми сменя маслата, за горивото имам служебна карта, и там не пиша

Та по всичката тая логика що не ги закриете тези раздели след като например аз не ги чета и ме дразнят? По същата тая логика нека девиците не влизат в спамилнята и няма да има какво да ги дразни.

Всъщност спамилнята според мен е най-свежото място във форума. ТРЕА ДА СЕ ВЪРНЕ. Ако треа да се ограничи нека има например рестрикция като 1 или 2 или 3 месеца след регистрация да се вижда и да се влиза в нея.

П.С. На corso мачка пишока да му джвака:unsure: Сичките горивопроводи да му изгризе:dance:

Адрес на коментара
тва па що???????? Да не искаш да каеш че съм дърт ве:unsure:?

Форума без спамилня = чичовци :dance:

Дори чичовци - икономисти :respekt:

Адрес на коментара
Но за много хора не е приятно, всяка втора тема (извън 'Спамилня'-та) да бъде ос**ана и после свалена 'долу'... за да се довърши.

Това пък какво общо има. Оси....то се прави от хора, не от подфорум. Май ще трябва да пишем с болднат текст за да ни разбират какво искаме да кажем.

Нещо май доста куца аргументацията. Това че на някой не е приятно нещо или някой, принципно няма, ама никакво значение. Бъди сигурен че каквото и да се предложи, то няма да бъде възприето от всички. Защото това е форум с доста /вече/ хора в него.

А правилата трябва да се спазват, никой не спори за това.

Адрес на коментара

стана нещо кат "създадохме си Садам Хюсеин ама после ни излезна извън контрола дай да го отрепаме"

пак се повтарям - затварянето на спамилнята е най мързеливия и лесен подход

според мен имаше хиляди други начини да не излиза от контрол цялата таз история

Адрес на коментара
егати и решението

кат в детската градина - "наказани за един месец"

Второто "наказание" какво ще е? В ъгъла? С вдигнати ръце? Не зная кой от "властимащите" е взел това мъдро решение, но според мен е абсолютно детска постъпка.

Адрес на коментара
...:

...аргументирано...

Без да адвокатствам, ще кажа, че това не е нашият форум. Това е форум, където ние сме приети и по едно стечение на обстоятелствата, обединяващо е влечението ни към АУДИ. Същата обединяваща сила можеха да са дамски превръзки или употребявани презервативи. Там щяхме да разискваме съответните проблеми.

Щом сме приети тук, спазваме правилата на приелите ни. Те не са наши правила, а техни. Когато сме дошли, сме се съгласили да ги спазваме.

В крайна сметка, това е форум за АУДИ, не е говорилня по принцип. Ти си по-навътре с ИТ технологиите, знаеш че за говорене си има други места.

Както казах в темата за Спамилнята, аз не идвам тук, за да черпя информация, каквато би била идеята, а да си губя времето и от време на време, но много рядко имам полза.

Така че домакинът не е длъжен да ти се аргументира, защо не позволява да му се сере на главата в собственият му дом.

Гризли разказваше за някакъв руски форум. Ако не го мързи, нека го опише с няколко думи и колко потребители има там.

Та не е сигурно, че форума ще спечели или загуби, или още по-точно, времето ще покаже.

Редактирано от RossN
Адрес на коментара

Бате, невероятно много изкривяваш фактите. А те са следните:

1. Фалт е, че си от скоро тук и не си запознат с всички проблеми, които има в нашето малко (или не чак толкова малко) общество.

2. Факт е, че настоящите мерки се налагат заради едно трупано с години напрежение, създавано от няколко човека. Не резултат на последните няколко дни, те бяха просто последната капка!

3. Факт е, че колкото и свободна зона да е Интернет, тя се подчинява на някакви правила, вкл. законови. Форумът си има свои правила, създаденио от хората, които са ги създали и които го поддържат. Всеки, който не ги уважава и не ги спазва, е свободен да си намери друго място, където да се "забавлява". Интернет е огромен, има място за всички. Ние обаче се опитваме да създадем едно място, което отговаря на идеята на създателите на форума. Не чат рум, форум! Разликата е огромна, надявам се няма нужда да я обяснявам.

4. ФАКТ е, че мерките не са наложени, защото някой не одобрява езикът в Спамислнята. И аз съм писал там, и на мен от време на време (верно, много рядко, но се случва) ми е приятно това. Проблемът е, както каза колегата Viper, че теми в останалата част от форума се оспамват и после се местят долу. Това е неприятно за всички, особено за създателя на темата, който е очаквал нещо от нея. Коментирах проблема с някои от модераторите, забелязах, че продължават да местят темите долу. А не това е начина. Нали?

5. Факт е, че някои хора станаха АДСКИ нагли. Те демонстрират явно незачитане на правилата. А това дразни много хора. Няколко пъти чух коментари от рода на "Ебете се, аз си парвя нов ник и вие го духате. Нищо не можете да ми направите, има анонимни проксита и т.н." Е, къде отиваш ти??? Има начини за всичко!

6. Факт е, и няколко пъти съм го казвал, че стойностните хора не влизат в подобни дебати. Те нито имат времето, нито нервите да се занимават с глупости. И някаква малка шепа хора остават с впечатлението, че всички мислят като тях. А това далеч не е така! Резултатът е, че стойностните хора си отиват, а тук остават... няма да кажа какви. Мога да дам десетки примери на невероятни хора, които все по-рядко или изобщо вече не пишат тук. Четат веднъж на 2 месеца, и повече не им се влиза.

111. Много още факти мога да спомена, но не искам. Няма и смисъл. Писали сме си и сме си ги говорили наживо тия неща десетки пъти. С добра дума не можем да се разберем.

И накрая - отново искам да ви поздравя с подписа на Баджо: "Свободата не е за прости хора! Да си свободен, означава сам да си налагаш ограничения!" Това във връзка с демократичността на форума, която винаги е била на МНОГО високо ниво. Виждаме до какво води :respekt:

според мен имаше хиляди други начини да не излиза от контрол цялата таз история

Айде да не са хиляди, но 3-4 би ли споменал? Защото група хора търсят "начин" за справяне със ситуацията от сума време. Безрезултатно. Като няма диалог, никакви човешки мерки не помагат!

Редактирано от tsvet40
Адрес на коментара
тва па що???????? Да не искаш да каеш че съм дърт ве:respekt:?

Кротко, Вуйче, защото има адски чувствителни хора. Ще вземе да стане некой сакатлък с кръвното на някой. А и ще се каже че поредната сериозна тема е налазена. Виж кои са в темата в момента. Нема никой от сериозните, с лабилната психика.

Адрес на коментара
Без да адвокатствам, ще кажа, че това не е нашият форум. Това е форум, където ние сме приети и по едно стечение на обстоятелствата, обединяващо е влечението ни към АУДИ. Същата обединяваща сила можеха да са дамски превръзки или употребявани презервативи. Там щяхме да разискваме съответните проблеми.

Щом сме приети тук, спазваме правилата на приелите ни. Те не са наши правила, а техни. Когато сме дошли, сме се съгласили да ги спазваме.

В крайна сметка, това е форум за АУДИ, не е говорилня по принцип. Ти си по-навътре с ИТ технологиите, знаеш че за говорене си има други места.

Както казах в темата за Спамилнята, аз не идвам тук, за да черпя информация, каквато би била идеята, а да си губя времето и от време на време, но много рядко имам полза.

Така че домакинът не е длъжен да ти се аргументира, защо не позволява да му се сере на главата в собственият му дом.

Гризли разказваше за някакъв руски форум. Ако не го мързи, нека го опише с няколко думи и колко потребители има там.

Та не е сигурно, че форума ще спечели или загуби, или още по-точно, времето ще покаже.

Напълно подкрепям

Адрес на коментара
3-4 би ли споменал?

- модераторите трият излишния спам извън спамилнята

- официално се помолват с човешки тон потребителите да избягват излишния спам извън спамилнята - ВСИЧКИ сме уж НОРМАЛНИ хора без умствени увреждания и мисля че при човешко отправена молба няма да има проблем (може и да греша)

- хора които "толкова много" са извън контрол им се спира достъпа до форума от IP-то

- в спамилнята също се слага "модератор" дет да не допуска "тотален боклук"

сигурно има още начини не съм много в час

Адрес на коментара

Едно чисто, подредено и стерилно, без душа, без емоция:respekt: Спахте ли добре днес:unsure:? А на коя страна;)? А изтръпна ли ви:dance:? Страната де;)

Да ме фанеш за .....пицата:)

Ма верно мноу нежни и чувствителни души има тука:) Поднасям им ..........:):):) ....извиненията си вееееее:)

П.С. Къде е spam team?

Адрес на коментара
Кротко, Вуйче, защото има адски чувствителни хора. Ще вземе да стане некой сакатлък с кръвното на някой. А и ще се каже че поредната сериозна тема е налазена. Виж кои са в темата в момента. Нема никой от сериозните, с лабилната психика.

Ами аз съм много чуствителен! :unsure: Тука само ме обиждат! ;)

6. Факт е, и няколко пъти съм го казвал, че стойностните хора не влизат в подобни дебати. Те нито имат времето, нито нервите да се занимават с глупости. И някаква малка шепа хора остават с впечатлението, че всички мислят като тях. А това далеч не е така! Резултатът е, че стойностните хора си отиват, а тук остават... няма да кажа какви. Мога да дам десетки примери на невероятни хора, които все по-рядко или изобщо вече не пишат тук. Четат веднъж на 2 месеца, и повече не им се влиза.

Това например си е чиста обида! Не съм бил стойностен! :respekt: Последния път, когато си проверявах цената на пазара ми беше доста висока.... :dance:

Ето! Спамилнята я няма, а обидите продължават! Аз... аз... съм обиден... хлип...хлип... тука се държат лошо с мен... ДА СЕ ЗАКРИЕ ЦЕЛИЯ ФОРУМ!!! ВЕДНАГА!!!

Редактирано от corso
Адрес на коментара

Тука като сме само гости защо не се изказват домакините? Само 2 мнения има досега, явно темата не е особено важна.

Адрес на коментара
затова има модератори

трият спам

заключват тема като тръгне да се осира

таз реакция като проява на безсилие изглежда

Мисля, че всеки тук на доброволни начала модерира и едва ли има време да преглежда всичко пуснато. Нужен е самоконтрол от страна на участниците, за да вървят нещата по гладко.

И тук съм сугласен. Като се усират системно теми извън спамилнята, си има мерки. Предупреждения, банове, филтри и т.н.

Хм, преди няколко дни пуснах предложение за оспамване на теми в техническите форуми да има бан и веднага от СПАМ ТИЙМ ми отговориха: "ти па къф си, че не се сещам", "искаш ли да ти намеря два поста и да почиваш" и т.н. Очевидно правилата им пречат. И не на последно място това пак иска време от страна на модераторите.

Аз нямам нищо против спамилнята - оправям си настроението с нея:respekt: На който не му изнася нека не влиза там. Както и що се отнася до мен не влизам в разделите:

- Ремонти и сервизи - има си официален вносител, да се оправя с ремонтите, тва да не е Лада та сам да си я правя

- Ауди 80/90/Купе/100/А6 - нямам такава кола, защо да влизам в тези раздели и да се интересувам какво пише за тези модели??????

- Автомобилни газови уредби - те такова нема си тура никога, за икономичните има дизел, но не пиша как газаджиите са тъпаци и ме дразнят

- тунинг - официалния вносител сам ми предлага да ми тунингова колата, що треа аз да се занимавам с тва?????

- консумативи, горива, масла - официалния вносител си ми сменя маслата, за горивото имам служебна карта, и там не пиша

Та по всичката тая логика що не ги закриете тези раздели след като например аз не ги чета и ме дразнят? По същата тая логика нека девиците не влизат в спамилнята и няма да има какво да ги дразни.

Всъщност спамилнята според мен е най-свежото място във форума. ТРЕА ДА СЕ ВЪРНЕ. Ако треа да се ограничи нека има например рестрикция като 1 или 2 или 3 месеца след регистрация да се вижда и да се влиза в нея.

П.С. На corso мачка пишока да му джвака:unsure: Сичките горивопроводи да му изгризе:dance:

Ами форума е свързан с любовта ни към марката Ауди и мисля, че всички теми свързани с нея са ОК. Виж спамилнята какво общо има с Ауди не се сещам. Въпреки това, тя не ми пречеше, т.к. не съм влизал там и не ме е интересувала, но съгласи се, че тя е по-скоро жест към хората, за да се разтоварват и ако този жест не се оценява ....

Редактирано от nikidd
Адрес на коментара
Без да адвокатствам, ще кажа, че това не е нашият форум. Това е форум, където ние сме приети и по едно стечение на обстоятелствата, обединяващо е влечението ни към АУДИ. Същата обединяваща сила можеха да са дамски превръзки или употребявани презервативи. Там щяхме да разискваме съответните проблеми.

Щом сме приети тук, спазваме правилата на приелите ни. Те не са наши правила, а техни. Когато сме дошли, сме се съгласили да ги спазваме.

В крайна сметка, това е форум за АУДИ, не е говорилня по принцип. Ти си по-навътре с ИТ технологиите, знаеш че за говорене си има други места.

Както казах в темата за Спамилнята, аз не идвам тук, за да черпя информация, каквато би била идеята, а да си губя времето и от време на време, но много рядко имам полза.

Така че домакинът не е длъжен да ти се аргументира, защо не позволява да му се сере на главата в собственият му дом.

Гризли разказваше за някакъв руски форум. Ако не го мързи, нека го опише с няколко думи и колко потребители има там.

Та не е сигурно, че форума ще спечели или загуби, или още по-точно, времето ще покаже.

Ето за това става дума. Имате ли си на идея, как се модерира такъв форум. При това абсолютно всичко - достъп до информация, подредба, отношение между потребителите[/b] е ПЕРФЕКТНО!

Адрес на коментара

Аз лично никога не съм бил против темите за забавление от сорта на "Хранилката", когато тя беше в "Извън темата", дори съм писал там и съм се смял с глас. Никога не съм бил против хора като Иво (corso), Стани (stani76), Десо (Audi_90), Иво (A3_1.8T) и др., винаги съм бил обаче против откровената простотия, която беше обхванала много голяма част от форума. Малко ли е тая гняс да я гледаме постоянно навън, че и мястото, в което оползотворяваме част от свободното си време да е пълно с това ? Васко (tsvet40) е много прав с мнението си по-горе, което няма да цитирам дословно, но е факт, че доста стойностни хора избягаха оттук. Така се случва и с много нови, които току виж биха били полезни на някого с нещо. Така се случва и с жените, които влизат тук, моментално биват налазени от "групировката"...

Аз, както казах и по-горе - подкрепям безусловно борбата с тоталната простотия, всичко има граници, когато бъдат преминати става ад...

Редактирано от galaboff
Адрес на коментара
... защо не се изказват домакините? ...

Не са длъжни, както казах.

Идваш ми на гости, казвам ти да си събуеш обувките и ти се събуваш.

Аз няма нужда да се аргументирам защо.

Ако не ти е приятно да се събуваш, просто си тръгваш на момента и не идваш повече.

Но ако се събуеш и ти се разсмърдят краката, проблемът си е мой, аз съм те накарал да се събуваш.

Следващият път ще си правя и аз сметката, ако дойдеш.

Та и тук така. Ти си преди мен тук, нагледали сме се на всякакви варианти и модели.

Редактирано от RossN
Адрес на коментара

Форума за мен винаги е бил място за виртуални срещи със страхотни пичове, марката си е марка, и аз я предпочитам но ето че след месец се мятам на Туарег, значи ли това че треа да бъда изгонен във Фолсваген клуб???? Постно е там, вервай ми. Така че и каруца да карам па ше влизам у спамилнята:respekt: Просто защото се оказа че spam team има именно моето странно и извратено чувство за хумор и спамилнята ми стана любимо място. Тук съм не заради марката а заради хората.

Просто при мен така са стекли обстоятелствата че проблемите с колата не бих ги коментирал тук защото:

- няма кой да ми помогне (освен Deliveryman)

- проблемите са грижа на официалния вносител по време на гаранцията а не мои още по-малко на форума

Редактирано от Audi_90
Адрес на коментара
Ае смот, ти на тва дет праат шемалетата с тебе Убида ли му викаш:unsure:?

Или 1,8Т кат ти изпревари нагревателния уред па ли е Убида:dance:?

Ма много моля! Обидите продължават!!! няма ли някой да направи нещо по въпроса! Нали нямаше да използваме епитети и обидни обръщения! Аз съм чуствителна личност и държа на уважително отношение! Искам също така да подчертая, че съм и с изключително добро възпитание и не мога да толерирам такъв езек! Пендел! :respekt:

Адрес на коментара
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...