Jump to content

Recommended Posts

Я да питам и аз модовете:

На какво основание се мести тема в "СПАМИЛНЯТА"?

За това че хую и мую са "осрали" темата на някого ли? В такъв случай темата трябва да се почисти а съответните нарушители да носят наказание.

И СПАМИЛНЯТА раздел ли е или тема?

Спамерите (моите уважения) серат до такава степен че в спамилнята вече няма теми. Има ЕДНА ГОЛЯМА ТЕМА и тя е изпражнения.

Както и да е. Форумът добива образ на нашата действителност в която всеки е безнаказан и си вее байрака както си иска. Съответно дава тон на другите. Че дори някои си позволяват да клатят пръсти и да раздват нареждания.

Какво прави в спамилнята темата за Speed_Fest 2007 например?

Адрес на коментара
  • Отговори 257
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Гризли, ще ти отговоря, както съм отговаряла и преди.

Съгласна съм, че местенето на темите в спамилнята не е начина.

Това че съм го правила не означава, че ги определям като маловажни или несериозни, но реших че е единствения начин да се запазят постовете на всички писали в тези теми. Разбира се, каквото и решение да се вземе при в такива случаи има потърпевши (автора или всички писали в съответната тема). Е, кое е по-малкото зло?

Обикновено, когато местя тема пиша ЛС на автора, за да не го приема като лично отношение или обида.

А темата за Speed_Fest 2007 беше директно пусната там, ако не се лъжа.

Адрес на коментара
И аз съм се смяла на простотийки в спамилнята, но не ме кефи това, че всяка една тема пусната там след първата страница добива един и същ вид, с едни и същи изрази,едни и същи епитети. Тогава дори не може да се различи в коя тема си всъщност.

Това е най-точното изречение написано в цялата тема.

И аз принципно много смислени постовене не пиша но съм по-фен на тънкия хумор.Против затварянето съм,но понякога се изпростява доста там.

Адрес на коментара

Напълно съм съгласен с Гризли :rolleyes:

Аз смятам, че смесването на Спамилнята с останалата част от форума, прозлезе точно от това.

Стана правило, че всяка ос**на тема, автоматично слиза долу. Това до което се стигна е резултата.

Адрес на коментара

Без да целя да се заяждам с никой,само ше питам.Кво си мислите,кат затворите спамилнята и кат треснете бановете?Че нема продължаваме да се виждаме и да сме си приятели ли?Или па че ше вкарате някво ограничение да не се виждаме и чуваме?Жестоко се лъжете.Са ше ви питам при затворена спамилня кво ше стане....ше продължава да се сере наляво и надясно.Но тоа път така наречения СПАМ ТИЙМ,който пречи на толко хора,ше обикаля и ше си цъка докладчета,ама ше цъак на секи един пост къде не е по темата,и глейте слагате предупреждения,така както на нас ни ги слагахте за сяква простотия!!!

П.С Василе..... (littleredaudi) даде адско неподходящ пример със колата на Боби...по простата причина,че за тях тва е напълно непознато нещо :rolleyes:

Адрес на коментара
Че нема продължаваме да се виждаме и да сме си приятели ли?Или па че ше вкарате някво ограничение да не се виждаме и чуваме?Жестоко се лъжете.

Ма ти това сериозно ли го мислиш? Че това е целта на някой?

Мога да те уверя, че по никакъв начин не ме интересува с кого си приятел. Нито пък ХИТМАН го интересува, можеш да си сигурен. Радвам се, че са се получили такива силни приятелства. Лично аз излизам ГЛАВНО с хора от форума. Те са най-близките ми приятели.

Не се прави, че не разбираш за какво става въпрос. Никой не иска "да ви е гадно". Напротив, вие сте значима част от форума. Придавате му колорит. Лично на мен ще ми е кофти, ако теб и KYPO ви няма, колкото и да не ви се вярва. Проблемът е, както казах горе, че не можете да прецените къде трябва да спрете. И че колкото и да си говорим на ЛС и уж да сме се разбрали и изяснили позициите си, на другия ден нещата са същите. Стигна се до явна гавра с правилата и още по-лошо - с модераторите. Добри или лоши, те са хора. Хора, които работят доброволно за тоя форум. И не заслужават такова отношение от потребители, които явно потъпкват правилата на форума. И които с нищо не са ви длъжни, така да се каже.

Адрес на коментара

Ето това е начинът на комуникация! :wall:

Цивилизовани хора сме, грамотни, интелигентни! Това, че понякога мислим различно, не мисля че е проблем. Аз обичам да споря. Нека обаче го правим с доводи, а не с обиди към опонента. Тук много често, като свършат доводите, почват лични нападки - ти колко си прост, нищо не разбираш и т.н. А в същото време много често в спора човек разбира, че тезата му не е дотам правилната! На мен ми се е случвало мн ого пъти, не ме е срам като го разбера в течение на спора, да си го призная. Когато обаче ми обяснява някой, че съм смотан, по никакъв начин не ме убеждава в нищо :(

Надявам се нещата най-накрая да тръгнат, Спамилнята да си работи по предназначение и всички заживеят щастливо :(:)

Адрес на коментара
Ето това е начинът на комуникация! :wall: Цивилизовани хора сме, грамотни, интелигентни! Това, че понякога мислим различно, не мисля че е проблем. Аз обичам да споря. Нека обаче го правим с доводи, а не с обиди към опонента. Тук много често, като свършат доводите, почват лични нападки - ти колко си прост, нищо не разбираш и т.н. А в същото време много често в спора човек разбира, че тезата му не е дотам правилната! На мен ми се е случвало мн ого пъти, не ме е срам като го разбера в течение на спора, да си го призная. Когато обаче ми обяснява някой, че съм смотан, по никакъв начин не ме убеждава в нищо :( Надявам се нещата най-накрая да тръгнат, Спамилнята да си работи по предназначение и всички заживеят щастливо ;):(
Най-важното е в спора да не се стремиш да наложиш собственото си мнение. Привеждаш аргументи и се стараеш да вникнеш в аргументите на опонента. Ако участниците в спора са разумни ще приемат правилното мнение. За никой не е обидно, да си признае че е бъркал и да приеме мнението на опонента - имено това е признак на мъдрост.
Е кво "куче" си ти ве, такова дет е безполезно за повечето, тва си ти :) Не бе тва беше пример, че има и "по-стари" в наще редици от теб, от към ползване, любене итн на марката Ауди, ся за буквална възраст не смея да твърдя там си отявлен фаводит. :(:(:)П.С пак е Powered by KYPO
Това за "повечето"...."Всяка обществена мисъл, обществена идея, като правило са глупост, тъй като са се харесали на болшинството" (повечето) - Еразмус фон Ротердам"по-стари" в наще редици " - Ротааа! Стегни редиците! Ходом марш да четете правилника на форума!Има една хубава думичка - "доайен".... не се среща в езика на дадена категория индивиди..... За съжаление не съм доайен, но за мен би било чест.
Адрес на коментара
Това за "повечето"...."Всяка обществена мисъл, обществена идея, като правило са глупост, тъй като са се харесали на болшинството" (повечето) - Еразмус фон Ротердам"по-стари" в наще редици " - Ротааа! Стегни редиците! Ходом марш да четете правилника на форума!Има една хубава думичка - "доайен".... не се среща в езика на дадена категория индивиди..... За съжаление не съм доайен, но за мен би било чест.

Баце с тази философия дет ми я цитираш никой не впечатляваш, имам си една такава в къщи :( Ма гледам си ги чел нещата през ред, нема се плашиш може да е от диоптъра, офталмолог може пък да е твоят човек. :( Ми не си доайен, доайен е човек, който е вездесъщ, най-можещия, приема се че е човек, който цял живот е специализирал в дадена сфера и на върха на своята кариера е всепризната личност, чието мнение по конкретен въпрос е непоклатимо меродавен. Ти къде се редиш сред такива би ли ми пояснил ве? :) Тва, че с теб не желая да дискутирам зараждането на вселената, като например не значи, че нямам мнение по въпроса. :wall:

П.П Ся се сетих ти си доайенът на OLD TEAM, вече няма да ви наричаме чички, ще сме по-любезни и кратки. old team. :(

П.С пак powered by KYPO

Адрес на коментара

...и първо партизаните надвили жандармерията и ги изгонили от "своята" гора,

след това, жандармерията се организирала, подредила се и от своя страна освободила "своята" гора от партизаните...

....до дето не му писнало на падаря и не натирил, и тия, и ония от своята гора....

....

Редактирано от RossN
Адрес на коментара
Е кво "куче" си ти ве, такова дет е безполезно за повечето, тва си ти :(

Николайчо, вече прекрачваш всякакви допустими норми и са на възраст за мой син. :wall:

Тук сме група от хора около и над 40-те и си дружим по някакъв начин, без да Ви забравяме Вас. :( Лорда е един от тях и ще го защитавам винаги!!

Днес Влади_ди се измъчи почти 5 часа заради мен и една простотия в монтажа на помпата на съединителя.

Надявам се съм ясен.

Адрес на коментара
Николайчо, вече прекрачваш всякакви допустими норми и са на възраст за мой син. :wall:

Тук сме група от хора около и над 40-те и си дружим по някакъв начин, без да Ви забравяме Вас. :( Лорда е един от тях и ще го защитавам винаги!!

Днес Влади_ди се измъчи почти 5 часа заради мен и една простотия в монтажа на помпата на съединителя.

Надявам се съм ясен.

Първо в случая Кокич,изобщо не си визиран ти :( а ако се беше загледал внимателно в мнението щеше да разбереш,че тва нещо го е написал КУРО аз само съ го постнал щото той неможе да пише :)

Аз па некса се измъчих с КУРО 4 часа с дискове на спирачките....надявам се съм ясен

Редактирано от AuDi_RuLzz
Адрес на коментара
Спамите си, гледам! :wall:

Ма спамилнята е затворена и нема къде да се метне тази темичка-слънце. :(

п.п. Аве, нЕкой май модерира лорда. :(:)

Редактирано от audi A3 1.8T
Адрес на коментара

Аз лично съм КРАЙНО разочарован от това прибързано и брутално решение, въпреки че се опитвам да разбера аргументите и на двете страни и да бъда обективен. Забавлявах се в спамилнята и не виждам какъв толкова проблем имаше там. Кое толкова доведе до такива крайни мерки? Вярно, че понякога нещата излизаха от контрол, но беше за малко и определено нефатално. Това според мен беше раздел за свободомислещи и разкрепостени хора. Явно обаче някои, които не успяха да влязат в ритъма му, решиха че е по-лесно да го закрият. Доста SS-овски мерки са това за мен, но тъй като мнението ми едва ли е от значение, ми остава просто да приема решението на "богопомазаните". Дано вече са доволни и необезпокоявани. Разцепиха форума.

Форумът вече никога няма да е същия. Да ни е честит провалът. УРА ДРУГАРИ!!! :wall:

Адрес на коментара
...Дано вече са доволни и необезпокоявани. Разцепиха форума.

Форумът вече никога няма да е същия. Да ни е честит провалът. УРА ДРУГАРИ!!! :wall:

..споко и преди теб се е случвало. Нема страшно, както виждаш форумът не е мръднал от тук.

Ще се оправи.

Адрес на коментара

Ти направи ли си труда да прочетеш темата или просто така реши да си напишеш мнението?

И на теб ще кажа - проблемите не са от днес и вчера, но ти няма как да го знаеш, защото си тук от няколко месеца. Видял си едната страна на нещата, но нямаш представа какво е довело до това положение. В този ред на мисли определения като "SS-овски мерки " и "прибързано и брутално решение" по повод действия на човек, който е създал и поддържа с лични средства това място толкова години, за да могат такива като теб и мен да си изразяват мнението за щяло и нещяло свободно, пък и да си правят бизнеса тук, е меко казано неетично! Но това е един от проблемите на свободната зона Интернет - потребителите приемат всичко за даденост, което свободно могат да използват, и изобщо не се замислят, че някой харчи време и средства за това тяхно "право".

Беше един дълъг ден във форума... Лека нощ от мен! :wall:

С най-добри чувства,

Адрес на коментара
Ти направи ли си труда да прочетеш темата или просто така реши да си напишеш мнението?

И на теб ще кажа - проблемите не са от днес и вчера, но ти няма как да го знаеш, защото си тук от няколко месеца.

Лека грешка. Тук съм от година и няколко месеца и смятам, че съм доста активен. Поне дотолкова, че да съм в час с отношенията между хората. Посещавам редовно срещите и познавам поне една трета от пишещите тук. Да, допускам, че мнението ми е не напълно меродавно и всеобхватно. Не се смятам за голяма работа тук, а и нямам такива мераци. Просто ми е болно, че се стигна до такъв грозен развой и се питам нямаше ли начин да се решат нещата по-мирно и неагресивно. Що съсипахме форума? И други такива въпроси. Едва ли обаче има значение какво питам. Здраве да има!

П.П.: Да, прочетох темата.

Редактирано от daks
Адрес на коментара

Да завършим с цитат от детските приказки а? "Утрото е по-мъдро от вечерта" :lol: :lol: :lol:

Да се надяваме, че утре HITMAN ще пусне спамилнята, за да не се чувствате ощетени и низвергнати. Пък дано идеята е станала ясна на повече хора и спама остане в отреденото му място. Амин. :steinigung::lol::lol:

Адрес на коментара
Оооо здравейте колега Х. Радвам се да ви срещна.

Аз съм Инкози. Да. Да. Именно. От Ауди форума.

Хаа ... И вие вече карате Ауди

Какво? .. Ааа .. Б3!! .. Браво ...

Коя година ... Мммм ... 92ра .. Нищо интересно май ...

Аааа ... вървяла викате ... Супер ...

Абе...

Тук с едни приятелчета спорим дали Б3 вози по-добре от Б4.

Дизел или Бендзин е разпоретината... Базикам се. Нема значка, ташак да става ...

А ще ни повозите ли за да разберем?

Наистина ли? ... Да? ... Вие сте прекрасен човек...

Къде да седнем ... Където искаме? Якоо ... Вие сте и много демократичен, заЮ.

Колани ли?? По правилник!! И на задните седалки??!!

Ебати, тъпата чичка си. смот .. Не бе, не ми се връзвай ...

Карай, не ни гледай отзад..

Аууу...

Браво колега. Абе върви таратайката. Евала.

Ма да ви кажа мен и приятелчетата, всъщност, ич не ни боли фара за нея...

Качихме се, само за да си направим кефа ...

Щото си имаме наши, дето са по-бързи... и яростни ...

Обаче... Искам да ви попитам ... Понеже ...

На приятелчетата ще им е много готино и забавно да ви се поизакаме на тапицерията.

Неее... Не ме разбрахте ... Не по цялата тапицерия.

Само на задната седалка дето си седим.

И то на тази зад шофьора ... За да се правите, че уж не ни виждате.

Честна дума ... С приятелчетата много ще се изкефим.

Мммм ... Ще ни позволите ли?

Това беше една алегория. Който, както иска да я разбира...

Но нека всеки си даде отговор на въпроса ... за себе си ...

Редактирано от Inkozi
Адрес на коментара
Една алегория. Който, както иска да я разбира...

Но нека всеки си даде отговор на въпроса ... за себе си ...

Ето как една грозна действителност може да бъде представена по изтънчен и забавен начин :steinigung::lol:

Адрес на коментара
Ето как една грозна действителност може да бъде представена по изтънчен и забавен начин :lol::lol:

А пък аз си мисля, че една забавна и изтънчена действителност бе прецакана по грозен начин :lol: ...Ма само си го мисля, не го казвам тва :lol::steinigung:

Адрес на коментара
А пък аз си мисля, че една забавна и изтънчена действителност бе прецакана по грозен начин :lol: ...Ма само си го мисля, не го казвам тва :lol::steinigung:

Имаш стил, признавам ти го. :lol::lol:

Адрес на коментара
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...