Jump to content

Recommended Posts

  • Отговори 257
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Аз учтиво те "нахранвам" и си тръгвам! ...:

...само гле'й да не те гоня надолу по стълбеа'та, кат грабна джелезото из гардеробо... :respekt::unsure:

Адрес на коментара
Не са длъжни, както казах.

Идваш ми на гости, казвам ти да си събуеш обувките и ти се събуваш.

Аз няма нужда да се аргументирам защо.

Ако не ти е приятно да се събуваш, просто си тръгваш на момента и не идваш повече.

Но ако се събуеш и ти се разсмърдят краката, проблемът си е мой, аз съм те накарал да се събуваш.

Следващият път ще си правя и аз сметката, ако дойдеш.

Та и тук така. Ти си преди мен тук, нагледали сме се на всякакви варианти и модели.

Да ве ама аз като съм поканил гости или гостите ми са си довели приятели и ги изгоня обикновенно им казвам защо, а не просто тряс и чао. Най-малкото като се познаваме лично може да има малко уважение.

И кво всички си говориме глупости като проблема е ясен - АДМИНИСТРАТОРИТЕ (не модераторите) нямат време да се занимават с форума.

Адрес на коментара
върнете ДИЗЕЛ/БЕНЗИН то си е класика :respekt: няма втора такава тема :unsure:

Да! Класика! Даже класическа класика!!! Моля покорно да бъда извинен за тафтологията, тази груба грешка в моето изразяване!!! ;)

Бих помолил гост да се събуе ако мога да му предложа подходящи пантофи (но дори и тогава не го правя) :dance:Примера е твърде неподходящ по темата!

кажи му го!

(Боже! вече ме е страх да използвам дори емотиконите с пръсчетата!!! Какво нещо е контрола, боже...)

Редактирано от corso
Адрес на коментара
И кво всички си говориме глупости като проблема е ясен - АДМИНИСТРАТОРИТЕ (не модераторите) нямат време да се занимават с форума.

Понякога се изумявам как може да си такава ... :respekt:

corso бате, темата е супер сериозна, поне за много от нас. Не виждам защо с Десо опитвате и нея да обърнете на чат :unsure:

Адрес на коментара
Понякога се изумявам как може да си такава ... :respekt:

corso бате, темата е супер сериозна, поне за много от нас. Не виждам защо с Десо опитвате и нея да обърнете на чат :dance:

Извинявам се! :unsure:

Адрес на коментара
Бих помолил гост да се събуе ако мога да му предложа подходящи пантофи (но дори и тогава не го правя) :respekt:

Примера е твърде неподходящ по темата!

Кое точно не е удачно?

Аз казах ли, че ще го карам да ходи бос по плочките и паркета?

Или може би ще спори с мен?

Може да продължиш да търсиш под вола теле, но това едва ли ще промени нещо.

Така че си ти...

Редактирано от RossN
Адрес на коментара

Доста време четох но сега реших да си изразя мнението и аз. Уважавам решението на Хитман, ако админите решат, ще има спамилня, ако не решат - няма да има. Просто искам да изразя несъгласие към тези колеги които правят генерализация и стереотипизиране на хората които влизат в спамилнята. Може да не се е разчуло, но всеки от нас е помогнал на някого, всеки е имал сериозни и полезни коментари, всеки се отнася колегиално. Просто в спамилнята хората с по-нестандартно чувство за хумор намират събеседници през времето в което не пишат по сериозните теми :unsure:

Така че, въпреки че и аз съм ЗА спамилнята, не агитирам за връщането й, а за третирането на всеки съфорумник като индивидуалност, а не изграждане на стереотип по предразсъдъци.

:respekt:

Адрес на коментара

И аз съм се смяла на простотийки в спамилнята, но не ме кефи това, че всяка една тема пусната там след първата страница добива един и същ вид, с едни и същи изрази,едни и същи епитети. Тогава дори не може да се различи в коя тема си всъщност.

Друг е въпроса, че всеки е свободен да избира дали да чете и пише там. Не мисля, че липсата на този подфорум ще доведе до обедняване от към фън и начини на разпускане във форума. Когато аз се регистрирах тук ми беше инересно (не знам дали щеше да ми хареса ако тогава я имаше спамилнята), после ми стана забавно и сега е така ... не, сега съм пристрастена и то не просто към audibg.com, а към форума. Защото форума е всеки един от нас, с различният си начин на изразяване, със собствените си проблеми и радости. И ако наличието на спамилня е основната причина за някой да посещава този форум, то много жалко за него.

Адрес на коментара

Свобода на словото в Интернет няма, тъй че не се заблуждавайте, че защитавате някакви права... Всеки от вас, в това число и аз, с изключение на HITMAN се е съгласил да приеме правилата на форума при процеса на регистрация такива, каквито са и независимо от това какви ще бъдат занапред, тъй че всички освен той се задължавате да ги спазвате.

Адрес на коментара
Кое точно не е удачно?

Аз казах ли, че ще го карам да ходи бос по плочките и паркета?

Или може би ще спори с мен?

Може да продължиш да търсиш под вола теле, но това едва ли ще промени нещо.

Така че си ти...

Нямам желание да го докарваме до нов спор! Продължавам да мисля, че не е подходящ примера.

Прав си за това, че сайта е създаден от хора, който са правото си да определят правилата, напълно си прав!

Аз съм против глупостите в сериозни теми, често съм некомпетентен и гледам да не пиша, но има доста писаници дето не са спам, дори звучат по зле! За спамилнята съм твърдо за, мисля е ясно :unsure:

п.с. за тоята гостоприемност нищо не съм искал да кажа и не ми влиза в работа. а и колата ти бая върви, така че :respekt:

Адрес на коментара
Добре де, нека си я има спамилнята но да има вход само за пожелалите. Който иска да чете и пише там - паролка.

Виж сега, не вярвам че спамилнята като такава е проблема. По-скоро оспамването на другите теми. Предполагам (нека HITMAN каже каква е истината), че затварянето на СПАМИЛНЯ-та е по-скоро наказание за налазването на останалата част от форума и превръщането и в WC.

Така де: да живее СПАМ ТИЙМ, но нека спами САМО в спамилнята :respekt::unsure::):dance:;) , a в останалите теми - сериозно или нищо.

Редактирано от nikidd
Адрес на коментара
Отговори МА, аз не разчитам изречения-иконки :unsure:

Някой си е позволил да ме нецзурира.... Доста тъпо, беше много точно казано :respekt:

П.С. Аз определено не мисля, че проблемът е в спамилнята като такава. По-скоро в няколко потребителя. Факт е, че в тяхно отсъствие нещата са коренно различни в целия форум, не само в спамилнята. Лошото е, че по тях се овличат още няколко деца (в буквалния смисъл на думата) и става трагично. ГРАМ не ми пречат, когато са в Спамилнята, с изключение на моментите, когато там се хранят други хора, които нямат и представа за това. Проблемът идва обаче, когато отборът реши да се разходи из другите подфоруми. В първия месец след създаването на подфорума Спамилня такива случаи нямаше. Всички бяхме много доволни, че проблемът е решен и ВСИЧКИ най-накрая са доволни. Да, ама не. Нещата лека полека тръгнаха отново назад. Хората просто търсят внимание, искат да са интересни на някого. Това е жалкото, няма как да се разберем с тези хора като с приятели. Те си запълват и без това многото свободно време със образуване на нерви на другите. Тива е начинът, по който се "разтоварват" :dance:

Редактирано от tsvet40
Адрес на коментара
Свобода на словото в Интернет няма, тъй че не се заблуждавайте, че защитавате някакви права... Всеки от вас, в това число и аз, с изключение на HITMAN се е съгласил да приеме правилата на форума при процеса на регистрация такива, каквито са и независимо от това какви ще бъдат занапред, тъй че всички освен той се задължавате да ги спазвате.

:rolleyes:;):) :)

Точно това бях почнал да пиша, ама ми се отвори работа и ме изпревари!!!

Всеки регистрирал се във форума СЕ Е СЪГЛАСИЛ с правилата! Ако не му изнасят не е трябвало да се регистрира!

Могат ли сега колегите, на които им липсва спамилнята да обяснят на какво основание си я искат обратно, след като в правилата изрично е записано че не се допускат обидни квалификации. Там няма уговорки може в спамилнята на други места не може. Казано е ясно:

4 Не трябва да има обидни квалификации, отправени към други потребители. Няма да се толерират и мнения, в които под привидно нормален тон лъха подигравателно отношение.

Регистрирайки се във форума вие сте приели СЪЩЕСТВУВАЩИТЕ ПРАВИЛА! Защо сега искате да ги нарушавате?

П.П. Наистина не мога да разбера, ако някой иска забавления от сорта на тези в спамилнята, защо това трябва да се прави именно В ТОЗИ ФОРУМ? Ако не могат да намерят готово място в нета, нищо не им коства да си направят такова. Аз лично пиша активно в още два форума и през ум не ми минава тук да повдигам темите, за които пиша там. Форума на АКБ не филиал на детска градина.... за всяко нещо си има място.

Редактирано от Lord of the Rings
Адрес на коментара

Ама некои хора се правят на много тесногръди.

Забелязвам, че от как го няма пантерата, направо откачихте. Верно спама по другите теми беше в повече, защото не една и две теми бяха свалени "долу". От друга страна "долу" си беше забавно, че дори и нужно. И аз списвах от време, на време и ми беше разтоварващо. Въпреки всички писания и приказки, Росен ги казва нещата най-точно(за пореден път). Като не се справят модераторите, да се сменят бе. Ако не достигат, да се сложат още. Не мисля, че е толкова трудно.

Адрес на коментара
Цитата е по памет нека ме извини " тва батки е частен клуб на който му не изнася да изчезва с 200 "

Цитатът е точен в общи линии :)

Писаха го няколко човека няколко пъти. За тези, които не им се чете, ще го синтезирам:

- има си правила, които следва да се спазват. Всеки се е съгласил с тях при регистрацията

- никой (или много малко хора) са против Спамилнята. Против отделянето в останалата част на форума сме, което продължава въпреки жеста, наречен Спамилня

- форумът е за Ауди и за фенове на Ауди. Не за супер богати батки, дето от фирмения сервиз и магазин не излизат, не за канене на гости, ще извиняваш адашче, ма не е и за силов тунинг. Нито за оптичен. САМО за Ауди. Да, има раздел Извън темата. Има фън тема, ИМАШЕ СПАМИЛНЯ, вероятно пак ще има. Това обаче явно не е достатъчно на някои хора. КАКВО тогава ги задържа тук тези хора се питам? На нас си ни харесва. Това, че ще намалеем с 5-10-20 човека хич не е проблем. Случи се веднъж, с ръка на сърцето казвам, че лично аз не почувствах липса. Хората, които уважавам и които ценя, са тук, все още! Моето желание е те да си и останат тук, а не да спрат да влизат като vilibal и още един куп СТОЙНОСТНИ хора. Които, когато се шегуват, се шегуват. А когато трябва да се върши работа, я вършат. Всяко нещо си има мярка, проблем е, когато хората не могат да се усещат колко неприятно прекрачват границата! Защото всички сме тук главно да се забавляваме, но нека да не е за сметка на настроението на другите. :rolleyes:

Адрес на коментара
Ама некои хора се правят на много тесногръди.

Забелязвам, че от как го няма пантерата, направо откачихте. Верно спама по другите теми беше в повече, защото не една и две теми бяха свалени "долу". От друга страна "долу" си беше забавно, че дори и нужно. И аз списвах от време, на време и ми беше разтоварващо. Въпреки всички писания и приказки, Росен ги казва нещата най-точно(за пореден път). Като не се справят модераторите, да се сменят бе. Ако не достигат, да се сложат още. Не мисля, че е толкова трудно.

Жоре, тук си 4 месеца от преди мен. Е, не ти ли беше интересно когато нямаше спамилня, нямаше хранилка....... Толкова ли е трудно който иска да си сложи един линк на десктопа и като му се прииска да отвори още един прозорец и да отиде на друго място да се разтовари. Универсални неща няма - не може в един форум да се набута всичко - просто няма как да стане.

Адрес на коментара

Беше ми интересно бате, ама тогава бях на 22г. За тези 4г, научих доста за марката, и продължавам, но основните неща се поизчерпаха. Сега идват хора като мен преди 4г. Просто се премиля едно и също, а ние за 4г почти не сме си сменили колите, за да имаме нови теми за обсъждане. Поизчерпахме се, така да се каже. За това в един момент имаш нужда да изпростееш малко с приятелите. Ама като си по цял ден в офиса не става. Има хора с жени, деца и смейства, и не става и вечер да си биеш камшика и да простееш в някое кръчме с тези приятели. Спамилнята беше уникален и перфектен начин това да се замести. Пак казвам, безкомпромисно триене и наказания за спаменето извън определеното за целта място! Но спамилнята си седеше кротко в дъното, и не пречеше наникой. Ако там се започне обиждане и оклеветяване на някой, който е извън въпросния кръг от хора, отново наказания.

Адрес на коментара
Guest
Темата е заключена и Вие нямате право да коментирате в нея.
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...