Jump to content

Audi A1


Shagrath

Recommended Posts

Красавец е две мнения няма, а и как свети задната емблема, супер яко!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 69
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

нали като те знам тебе, ше си вземеш едно такова и после ше го магериш докато стане 500 коня :hilezh:

Само ??? :hilezh: Не се излагай тя сегашната ще е близо до тея, пък кво остава за по-голям двигател :hilezh:

И аз в това се загледах,не ми се струва реално това нещо...

Ако тая джуджавка е примерно 800кг и има онзи 2 литра турбо двигател 265 коня , не виждам кво му пречи да направи едни 280 примерно ... То верно , че на тоя етап сичко е догатки , ама се пак ...

Редактирано от Shagrath
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Audi Metroproject Quattro ... quattrooooooooo !!! ... Край аз се влюбих в тая плюнка ... тва ще ми е следващата кола ... :respekt:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

еми това е - като си продам а3-ката евентуално ще останат пари да си взема този телефон....пък ще си представям ще имам и автомобила :respekt:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Audi показа A1, която ще бъде изложена на автомобилното шоу в Токио след няколко дни.

Официалното наименование на концепцията е Audi Metroproject Quattro. Този малък автомобил има амбицията да се превърне в най-сериозен конкурент на MINI Cooper от BMW.

Линията на покрива напомня за купе, а силуетът му е очертан и от алуминиеви арки от двете страни. Предницата вече е традиционна за всички нови модели на Audi, доминирана от агресивно изглеждащата решетка на радиатора.

Двигателят е с обем 1.4 литра, тип TFSI с мощност 110 kW (150 к.с.) :respekt: . Предаването е към предните колела, скоростната кутия S-tronic включва по две степени.

Най-интересното при този модел обаче е това, че на задната ос има монтиран електромотор. Той доставя допълнителен въртящ момент от 200Nm и още 30 kW (41 к.с.). Електромоторът може да се зарежда направо от електрическата мрежа (plug-in hybrid). Батерията е ново поколение литиево-йонна, позволяваща с едно зареждане да се изминат 100 км без каквито и да е вредни емисии.

Audi съобщава и за допълнителни системи монтирани в автомобила, като stop/start на двигателя и генериране на енергия от спирачната сила намаляват потреблението на гориво с 15%. Като цяло средният разход на бензин е 4.9 литра на 100 км

Динамичните характеристики на колата са доста добри. От място до 100 км/час набира за 7.8 секунди, максималната скорост е 201 км/час.

Взето от ТУК

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мен лично ми изглежда доста яко ... голЕм сладур ... еле па с 2литра турбо бензин ...

1764_1.jpg

http://carsguru.ru/news/art/1732.html

Най вероятно ще е малко по голямо от Smart.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

...и как свети задната емблема, супер яко!
Тва колегата pif го е правил... :huh:
Аз ли съм кьорав или наистина на скоростомера пише 350 :blink:
Ако ще и 500 да пише повече от 250-60 нема да вдига...
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А ето я и конкуренцията!

Отново да ме прощават сектантите, че внасям смут и разкол сред редиците им.

http://www.drive.ru/alfaromeo/news/2006/12...o_italyano.html

004322879.jpg

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

тва ауди е меко казано ужасно :bia: тулуп на четири колела...явно и дизайнерите от ауди са почнали да се събуждат със оакани гащи сутрин за работа,подобно на колегите си от бмв :blush:

ама поне не е по-грозна от алфата де :moon:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Отново сам с/у всички.

Това А1 е ужасно грозно.

Както каза колегата по-горе....

Абе незнам ама започва да ми се струва, че след като неизвестен шпионин успя да насере дизайна на БМВ, сега новата му цел е Ауди. Пардон, "луксозния" ФВ.

И май Крис Бенгъл май няма пръст тук :):hilezh: :hilezh:

Искрено се надявам това А1 да не е първото от многото ако в кацата с меда. уффффф ама като гледам стоповете на рестайлига на А6 започвам да вия и да викам, помоооощ.....

Простете!

Георги

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...