Jump to content

Промоционално каско в "ЗПК ЛЕВ ИНС" АД за форума и АКБ


Recommended Posts

Здравейте, и аз се възползвах от промоционалната оферта на Тони!

Искрено мога да го препоръчам на всеки които все още се колебае!

Колегата е изключително точен и коректен и му благодаря за оказаното съдействие.

Още докато бях на каналите в КАТ се чухме и докато чаках за талона вече пишеше каско и гражданска, търпеливо изчака с мен докато излезе и номера на колата за да го впишем :respekt: , след което ЛИЧНО ме заведе до "неговите хора" за маркировка!

Евалата на такива пичове! :flipoff:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

+1 :bia:

Много точен човек ... за Аудито му няма какво да кажа :).

Работи и събота и въпреки че поради недоразумение от моя страна закъснях с 1 час, пича беше много коректен !

Условията - без конкуренция :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

колеги тъй като и аз съм застраховател и работя към брокерска къща и от известно време следя темата мога да кажа,че колегата daks предлага условия,който никой неможе да предложи ако щеш в целия свят особено за старите коли над 11 години,които преобладават в нашия форум!!!евала на daks!! :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

колеги тъй като и аз съм застраховател и работя към брокерска къща и от известно време следя темата мога да кажа,че колегата daks предлага условия,който никой неможе да предложи ако щеш в целия свят особено за старите коли над 11 години,които преобладават в нашия форум!!!евала на daks!! :blackey:

Мерси за хубавите думи, колега! Рядко в БГ конкурент ще се изкаже така. Направо ме учуди (приятно). Евалла! :blackey::hilezh::hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

Колеги, длъжен съм да ви уведомя, че от 18.07.2009 до 27.07.2009 съм в годишен отпуск и няма да съм на разположение. Разбира се за спешни случаи съм си осигурил заместник, но като цяло ще се работи на малко по ниски обороти (казано по нашенски :P ). Ако е важно ще отговарям на 0899986226 и 0887427365. За колегите от региона на Бургас пък няма да е проблем и да се видим. ;)

П.П. 10 дни отдих им се полага дори и на застрахователите. ;):wall:

Редактирано от daks
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колегата е точен като швейцарски часовник, коректен като унгарски банкер и печен като горна кора на домашна баница, печена от печка "Раховец". Разкара се човека до работата ми, направихме застраховката и 'три реда моабет', дето казват в някои югозападни български градове и по живо, по здраво.

Ако има повече такива хора услужливи и усмихнати, ще се живее по-добре в тая държава! Препочъчвам го на колегите.

Редактирано от tnt3
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Публикувано (Редактирано)

Колеги, върнах се от отпуск :hilezh: , отново съм на линия и съм готов да съдействам на който с каквото мога. Както винаги съм казвал - звънете, не ме жалете! :lol:

Редактирано от daks
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

дойде и моя ред да похваля Тони. миналата седмица си купих кола и се обърнах към него относно офертата. разясни ми всичко и задвижихме нещата веднага (при мен бе малко по-сложно понеже не съм в София). много отзивчив и достъпен човек - един от разговорите ни беше далеч след работно време. резултатът е, че вече съм с каско към Лев Инс при доста изгодни условия и с добър професионалист насреща, за което съм страшно благодарен на Тони! :blink:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Изчервяваш ме, колега. :gut:

Радвам се, че си останал доволен - това е целта на бизнеса. Дано контакти по негативни поводи да нямаме! :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ами.... аз какво да кажа-не съм се и надявал всичко да е толкова лесно и удобно за клиента.И това благодарение на Тони!

х1000 :flipoff:

много отзивчив и точен-направи всичко за да ми е възможно най-удобно и да спя спокойно с новата колица!

Хиляди благодарности и дано се чуваме само за добри поводи

:hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искам да благодаря ,отново,на Тони за съдействието при сключването на каско за още една година напред.

Отношението и вниманието :dance::)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, за улеснение на всички от София, реших да публикувам адресите на пунктовете за маркиране.

Ето ги и тях:

343519.jpg

На колегите от другите градове бих препоръчал да звънят на телефоните на местните офиси. Координатите им ги има на последната корица на всяка една полица. Всеки един офис знае къде най-близо има маркировъчен пункт. :bia:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги, уведомявам ви, че давността на щетите при нас е 3 години, което значи, че ако се заведе нещо, то не е нужно да се отстранява веднага. Казвам го, за да ви призова - завеждайте си щетите веднага след като станат! Не чакайте да се насъберат по 2-3 или 5 броя и да се чудите как да ги представите после! Не забравяйте, че за всяка щета има срок от 5 работни дни, за да се заведе, така че е трудно да повярва някой, че сте имали тежка седмица, в която всеки ден се е случвало по нещо с колата ви! Дано нямате поводи разбира се, но ако все пак се случи нещо, не го отлагайте, а го завеждайте навреме! Кога ще го оправяте си решавате вие, за това вече може да се почака да се понасъберат.

Просто съвети, които помагат всичко да е наред и всички да са доволни. :respekt:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Моля да бъда извинен ако не вдигам телефона на клиенти, но съм временно извън страната и рядко поглеждам мобилните.

В средата на седмицата ще съм отново на линия. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Повечето пунктове за маркиране са от 09 ч. до 17 ч., но този на Житница и на Ботевградско са до 18:30.

В събота същите са дежурни от 10 до 14 ч.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги ,за улеснение на колегата daks и клиентите на ЛЕВ ИНС искам да споделя че аз маркирам за ЛЕВ ИНС на територията на град Пазарджик.Работното време е 09:00/18:00 от понеделник до петък,и 09:00/15:00 в събота,неделя е почивен ден!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

имам въпрос ? за коли с десен волан има ли оскъпяване на % от застрахователната премия ? важи ли изобщо тази оферта за коли с десен волан ? става въпрос за град Варна

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...