Jump to content

За всички от форума с B4


LSFC

Recommended Posts

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде и от мен малко UP на темата .. Мръсна е малко .. но .. в това време .. чиста не може да се задържи :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Айде и от мен малко UP на темата .. Мръсна е малко .. но .. в това време .. чиста не може да се задържи :)

ехе мамин убавец,ти жив ли си :rolleyes:

тая седмица се прибирам и щи звънна да се видим и да си зема милиционерската шапка

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте,ето ме и мен ;)

Колега, тя досущ като моята :bia: само моята дето не е S , отвътре как си с екстрите всичко ли има (подгряване на седалки, ел. реглаж на фаровете вкючване/изключване на АБС-а)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А бе а купетата за нищо ги немате или те са друг раздел :flehan: Що никъде не съм срешал тема да си покажем 90-ките.

Шшшш тя голяма лъскарка бе. Сигурно само по сватби ходи. :blink:
Има леко петънце на заден ляв калник сигурно е от някое подхлъзнало се кюфте от свадбата. :supercool: Колко ли каси с бира и щайги с Кифтета и кибапчета побира тоя авант. Браво на колегата много лачено.
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Мерси колеги

стараем се да не излагаме

марката и най-вече себе си.

Няма да забравя едни думи на майор Костов (ония дребния по телевизията където показва само някакви рисунки с катастрофи.) "Когато пред вас или около вас се движи автомобил с мръсни стопове или номера той бива управляван от немърлив шофьор - пазате се от такива защото на такива не им пукало кой ще ги надене от зад заради това че не е видял че му светкат стоповете"

Ще чакам някой да постне тема за 90 Купе да си покажа мойто ако не съм го продал до тогава, ама първо ще чакам да се запролети та да го снимам чистичко и сред зеленинката че са е все едно съм карал офроуд.

Редактирано от REPLAY
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:)

Ти до кога ще се излагаш с тоз кош от средата на миналия век бе? Я скачай на нещо по-модерно и вземи ми го продай :bia: , че да хвана аз да се излагам :icon_arrow: Ся съвсем сериозно, като ти мине през ум идеята да сменяш каляската аз съм първия кадидат!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ти до кога ще се излагаш с тоз кош от средата на миналия век бе? Я скачай на нещо по-модерно и вземи ми го продай :) , че да хвана аз да се излагам :icon_arrow: Ся съвсем сериозно, като ти мине през ум идеята да сменяш каляската аз съм първия кадидат!

като го карам напрао ми иде да си накИнем вените,ще взимам кола от тоя век ма чакам да остареят , че немоем ги купИм :bia:

255754549317425381.JPG

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...