Jump to content

0-100km


cekata

Recommended Posts

Привет.Някои от вас засичал ли е със своетто Ауди за колко секунди прави от 0-100км и колко е вдигал най-много на всяка предавка?С моето на 1-ва-40,2а-100,3та-150,4та-180 и на там ме беще страх..........

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 293
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Моята не съм я тествал никога колко на коя предавка че ме е страх да не я почупя :rotcol: .

Ама на 5-та с 3000 оборота 130 на равен и прав път.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С "Купе" 2.0/113кс. на 5ск с 5200об = 200км.ч (иначе 220км.ч макс) (до 200 стига лесно, но после се задъхва нещо) :)

Редактирано от depeche
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С "Купе" 2.0/113кс. на 5ск с 5200об = 200км.ч (иначе 220км.ч макс) (до 200 стига лесно, но после се задъхва нещо) :D

Така като направиш още 3-4пъти по 220км и отиваш да шлайфаш главата :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Така като направиш още 3-4пъти по 220км и отиваш да шлайфаш главата :hilezh:

Не съм много на ясно.Аз с 2.0 16V съм вдигал 220 доста над 3-4 пъти,и до сега проблеми нямам.Защо мислиш че ще шлайфам главата?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

на 5ск с 5200об = 200км.ч

Абсолютно същото на 1.6 АДА 100кс със сменена скоростна кутия ;) ,даже мисля, че ще мине 220км ако има къде, понеже на 5000об е на 180км.

Ама тва си е самоубийство според мен. Максимум 150км и то само на магистрала иначе за единия тест може, но тряя се внимава :rotcol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Абсолютно същото на 1.6 АДА 100кс със сменена скоростна кутия :rotcol: ,даже мисля, че ще мине 220км ако има къде

;)

1-ва 50км/ч, 2-ра 80км/ч, 3-та 140км/ч, 4-та 200км/ч, 5-а 250км/ч, после задна и вече не помня :)

Иначе 0-100км/ч около 14+ години.

Редактирано от AUDI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

:rotcol:

1-ва 50км/ч, 2-ра 80км/ч, 3-та 140км/ч, 4-та 200км/ч, 5-а 250км/ч, после задна и вече не помня ;)

Иначе 0-100км/ч около 14+ години.

лека корекция на 4-та повече от 180 несам дигал :) , а 5-та вече няма нищо общо, сериозно особенно като стигне 5000об изменението скорост/обороти става далеч нелинейно

Редактирано от krasi85_
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Моята АДА на 1-ва 40км,2-ра 80,3-та 150, на 4 не сам пробвал до колко ще вдигне но на 5-та до 200км ги вдига що годе лесно но нататак вече почва да се зори на 215 някаде ми изключва инжекцията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моята АДА на 1-ва 40км,2-ра 80,3-та 150, на 4 не сам пробвал до колко ще вдигне но на 5-та до 200км ги вдига що годе лесно но нататак вече почва да се зори на 215 някаде ми изключва инжекцията

:rolleyes: значи определено не си с късата скоростна кутия

На 2-ра 90км на 5900об

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

на 180км.

Ама тва си е самоубийство според мен. Максимум 150км и то само на магистрала иначе за единия тест може, но тряя се внимава :rolleyes:

1. по матистралата след 170км/ч аудито е супер стабилно и почваш да усещш колата - с по-ниски скорости не е същото :hilezh: - покарай известно време с 180,190 и нагоре, Б3 вдига и повече, ама трябва да се съобразиш със скоростния индекс на гумите

2. на обикновен път - на една права с 160 и всичко ти минава като на кино - дори и 2-те коли които се изпреварват в далечината на края на правата и в следващия момент ставате 3 коли на двулентов път...

направо се излагаш с тези 150

п.с. опс, ти си с Б4, а то май не вдига високи скорости

Редактирано от lllubo
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моита е 2,3 на 220км. спи на пьтя.Ама тука кьде да караш така,една бабуна което е нормално за нас и излиташ.Автоматик е ама не сьм засичал за колко вдига 100км.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Дига дига ама кажи ми какъв е смисъла :)

И кво като е Б4, тва са 100кила там и малко :hilezh:

При тая скорост и най-малката нередност и ....... :bia:

Тва да не ти е аутобана :rolleyes:

Редактирано от krasi85_
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Брееееей.....

баси рацерите. :):hilezh::rolleyes:

Яко, яко. С миксери 1.6 220 и още може. Мухахахахахха. :bia: Аз с мойта на 350 ми се включва прекъсвача, ма съм сигурен, че още може. ;) Мислете с главите си ве и не говорете глупости да не ви се смеят после.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моето ги вдига 100, :bia: това го знам с сигурност,а за колко време,не мисля,че е толкова важно! :bia:

Редактирано от Lion_Heart
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тая тема е за мерене на пишки.

не,тази тема е една от най глупавите.Коя б3 или б4 колко вдига и за колко тия стари коли са им земени душите одавана и не ги надувайте много,все пак това са стари коли.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Моята АДА на 1-ва 40км,2-ра 80,3-та 150, на 4 не сам пробвал до колко ще вдигне но на 5-та до 200км ги вдига що годе лесно но нататак вече почва да се зори на 215 някаде ми изключва инжекцията

Стига бе, имам същата...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Супер,

е за такава тема бех зажаднял, щото повече от седмица никой не бе пущал такива интересни работи...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...