Jump to content

Къде да не ходим!


Recommended Posts

Напълно нормална цена. Едни хубави накладки са 100+ лв клиентска цена. Сложи спирачна течност 1л - 20-30лв и труд.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 months later...
  • Отговори 731
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Здравейте,
от 11 години съм с автомобили ауди , като последната кола ми беше а6 . 
Искам да ви споделя мнението си за Ники от Илиенци и за Румен , който се намира до Фанстастико Любляна. Двамата приемат много коли ,а нямат възможност да ги започнат . При двамата ми се налагаше да оставям колата по 1 месец да седи преди да я започнат .  Но искам да ви кажа ,че при Бат Ники сменях носачи , шарнири , дихтунги и още неща по окачването + масло и ми взе приблизително 1500 лева. След излизане от сервиза , колата си тропаше , както преди и все едно нищо не е сменяно. След няколко дни отидох при Румен и той каза ,че нищо не е сменяно и където съм бил са ме излъгали . ОК , започнах да си карам колата само при Румен ,а там нещата се случваха бавно . Ако се разберем на 1во число да му закарам колата за дискове и накладки ,то след 10 дни си я взимах след много обаждания и уговорки . За съжаление и там не мога да изкажа добро мнение ,защото бях гледан ,като ходещи пари. За рециклирания на турбини , скорости и то без гаранция колата трябваше да седи по няколко месеца ,а сумата е приблизителна до стойността на автомобила . Смени ми възглавница , която той беше взел от Спас , който предимно части за а6 продава и се спука след няколко дни ,а гаранцията отказаха ,защото било проблем ,че съм минал през неравност..... Рециклирах фаровете при човек на Румен ,а той ги монтира . Фаровете светеха много нагоре и всеки път , когато го карах да ги регулира (с ваг ком) каза ,че това било добре , но все едно карах на дълги и заслепявах всички ,редовно ми правеха забележки .  Мога да изпиша много лоши неща ,но мисля ,че това е достатъчно и не искам повече да ги засягам . 
Знам ,че има изключително много позитивни мнения и не искам да се карам с колеги от форума , това си е изцяло мое мнение . Но никога не бих изпратил човек при тях  , защото ще седят без кола 1 месец ,а в крайна сметка не се знае дали ще свършат работа .  
Много се чудех дали да пиша за тях , но реших да ви споделя и хора , които търсят мнения да не се лъжат по старите такива ,а да видят едно актуално мнение.
 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

от 11 години караш Ауди, регистрирал си се преди месец тук във форума...имаш 10 мнения и в 5 от тях плюеш по майстори и сервизи. Добреммм.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Заставам с името си , разбирам ,че имаш изгода от тях , но при мен чашата преля и няма да им пълня гушата повече! Лично съм се чул и съм говорил със Стефан крематор и момчето знае ,че тези майстори не са това , което са били и не смее да каже нищо , както бях аз ,но видях ,че хората ,които давате акъл колко са велики и добри майстори само заблуждавате хората . Аз мога да прикача снимки с изображение от чатове с тях . Как не съм жалил и 1 лев и съм казал най-доброто да се прави и да няма "цигански работи" .  Ти с твойте 6000 мнения ,които са тотален спам без насоки ,а само в заблуда на хора , които се чудят как и къде да си оправят автомобила водят до това.... Заставам с името си и мога да се срещна с теб ,за да поговорим за великите майстори и да ти покажа какво съм сменял ,колко съм платил и куп други неща . Всеки сам си носи кръста , а тези двамата "майстори" ме отказаха от марката . Преди това карах а3 и а4 , която я сервизирах при Боби на околовръстното и там отношението беше на високо ниво , но когато я взех а6тицата ми каза ,че не ремонтира такива коли и не е за него,а да потърся в нета . Също мога да кажа и положително мнение за Чавдар . Също за момчето от Люлин , което рециклира стопове ,невероятна работа свърши и е сериозен..
Но тук конкретно писах ,за да помогна на хора , които ти си подвел с твойте мнения !

  • Like 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С какво име заставаш ти в този форум, като не си изградил такова?

Аз изгода от форумните майстори каква имам?

Ясно е, че няма 100% доволни от нито един сервиз, нито един майстор.

Просто не си първият, няма и да си последният, който се регистрира тук, за да оплюе някой майстор, а в твоя случай - няколко. 

  • Like 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За Ники от Илиенци мога да потвърдя мнениеята на колегите. Вече не карам ауди, но до преди две години бях негов клиент и нещата накрая бяха трагични. Оставям колата при него (след предварителна уговорка) за оправяне на проблем по ходовата част. Питам го след колко дни ще е готова, казва ми 3 дни. Минава седмица и нищо, започвам да му звъня и изобщо не се вдига телефона. След 4-5 позвънявания в рамките на 2-3 седмици накрая си вдига телефона, когато колата е уж готова. Взимам колата и отново същото тропане.... след това пак му я връщам и схемата с чакането се повтаря. По спомен след 3-тото връщане я оправиха, но всеки път си плащах я за някви тампони, шарнири или някой носач. Преди да започне с мизериите заведох и двама приятели, които започнаха да си правят колите при него, но имаха същите ядове и те  се отказаха.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@slavista, @darkeci: вашите мнения са стойностни, защото сте регистрирани отдавна в този форум, а не сте го направили преди 20 дни. 

Аз за 7 години съм ходил и при двамата по 2 или 3 пъти и са ми вършили работа. 

 

Препоръчайте сервиз, от който сте доволни?
 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз съм убеден slavista = IvanGeorgiev11.

Всеки може да се издъни на нечия кола, и мен са ме виняли за гръмнали турбини и двигатели, а някои карат с ремапи от мен над 100 хиляди км на същия код на мотора.

@darkeci кот такоа човек, има свестни майстори ама понякога миришат чорапите за там. Не работят със заместители, само с ОЕМ и средна ставка 100-150лв на час.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@kpematop: вярно, че слависта е оригиналният акаунт на Кирил :) 

Няма как да имаш два акаунта и да не си водиш диалог в темите...за подкрепа :hilezh:

 

Моят шлеп е вече 45000 с твой ремап, Стефане, няма драми, а не е като да не му стъпвам мъжката.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То има и такива с над 100 хиляди, ама пак има недоволни или съм виновен защо с рециклирани дюзи пак прекъсва, а аз не съм казал след диагностиката рециклирай, а съм казал нови. След няколко такива случаи вече не ми се и занимава с диагностики от тоя сорт, че ставаш пишман.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

On 4/8/2024 at 10:22 AM, IvanGeorgiev11 said:

Здравейте,
от 11 години съм с автомобили ауди , като последната кола ми беше а6 . 
Искам да ви споделя мнението си за Ники от Илиенци и за Румен , който се намира до Фанстастико Любляна. Двамата приемат много коли ,а нямат възможност да ги започнат . При двамата ми се налагаше да оставям колата по 1 месец да седи преди да я започнат .  Но искам да ви кажа ,че при Бат Ники сменях носачи , шарнири , дихтунги и още неща по окачването + масло и ми взе приблизително 1500 лева. След излизане от сервиза , колата си тропаше , както преди и все едно нищо не е сменяно. След няколко дни отидох при Румен и той каза ,че нищо не е сменяно и където съм бил са ме излъгали . ОК , започнах да си карам колата само при Румен ,а там нещата се случваха бавно . Ако се разберем на 1во число да му закарам колата за дискове и накладки ,то след 10 дни си я взимах след много обаждания и уговорки . За съжаление и там не мога да изкажа добро мнение ,защото бях гледан ,като ходещи пари. За рециклирания на турбини , скорости и то без гаранция колата трябваше да седи по няколко месеца ,а сумата е приблизителна до стойността на автомобила . Смени ми възглавница , която той беше взел от Спас , който предимно части за а6 продава и се спука след няколко дни ,а гаранцията отказаха ,защото било проблем ,че съм минал през неравност..... Рециклирах фаровете при човек на Румен ,а той ги монтира . Фаровете светеха много нагоре и всеки път , когато го карах да ги регулира (с ваг ком) каза ,че това било добре , но все едно карах на дълги и заслепявах всички ,редовно ми правеха забележки .  Мога да изпиша много лоши неща ,но мисля ,че това е достатъчно и не искам повече да ги засягам . 
Знам ,че има изключително много позитивни мнения и не искам да се карам с колеги от форума , това си е изцяло мое мнение . Но никога не бих изпратил човек при тях  , защото ще седят без кола 1 месец ,а в крайна сметка не се знае дали ще свършат работа .  
Много се чудех дали да пиша за тях , но реших да ви споделя и хора , които търсят мнения да не се лъжат по старите такива ,а да видят едно актуално мнение.
 

Сега е време и аз да се изкажа,монетата има две страни. Кога съм ти направил ремонт без да имаш гаранция????? Кога по точно аз ти купих възглавница за окачването от Спас????? Винаги сам си пазаруваш от Спас после идваш да ги монтирам и плюеш по него. Кога съм ти одрал кожата или съм ти взел много пари без да е свършена работа по колата??????? Защо не напишеш колко пари даде и какво свърших по колата ти последния ремонт със смяната на вратата???? От днес за теб цените са по три

  • Haha 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@Rumen_Service ти си пиян бе момче. Човека си е прав за всичко, освен, че не научихме как се казва и колко ника/регистрации има 😃

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

1 hour ago, kpematop said:

@Rumen_Service ти си пиян бе момче. Човека си е прав за всичко, освен, че не научихме как се казва и колко ника/регистрации има 😃

Венци се казва и във фейса има няколко 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 критика , тук във форума не се приема?Истината е , че съм чакал по 1 месец за колата , защото се вършат лични неща.Аз във всяко едно отношение съм бил разбран към Румен. Всеки един ремонт го имам записан и мога да кажа колко ми е излезнал труда , но не съм сигурен , че е ок да го пиша.Три пъти колата я носих за теч на масло от пробката и три пъти продължаваше този проблем. Нито искам да нападам някого , но това е истината и я споделих с хората , които търсят мнения за майстори.

Отново заставам зад думите си , ако карате ауди а6 4ф това не са местата , които ще ви свършат работа , а ако ви свършат половинчата работа , то тя ще бъде след 2 месеца чакане.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@slavista Ако протече пробката трябва да купиш картер. Почти съм убеден, че няма да искаш нов. Затова се слага пробката със силикон и после само го смучеш маслото. Колко човека са си прецакали моторите не е истина от течащи пробки...Явно е направена да се развие и завие 5-6 пъти за целия си живот. Ако искаш да стават нещата качествено ходи в официалните дилършипи.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@kpematop разбрахме се да сложи силикон и със вакуум да се сменя , но това нещо не се случи .Два пъти съм карал кола в официален сервиз и отношението беше друго. За тази кола четох , че там били невероятни некадърници и от мнения реших да я правя при румен.Не искам по никакъв начин да омаловажавам труда и желанието , но това е моят опит .Горчив , с дълго чакане и свършен на половина , ако изобщо е свършен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@kpematop разбрахме се да сложи силикон и със вакуум да се сменя , но това нещо не се случи .Два пъти съм карал кола в официален сервиз и отношението беше друго. За тази кола четох , че там били невероятни некадърници и от мнения реших да я правя при румен.Не искам по никакъв начин да омаловажавам труда и желанието , но това е моят опит .Горчив , с дълго чакане и свършен на половина , ако изобщо е свършен.

Мислех изобщо да не се включвам в темата ,но реших , че ще бъда в помощ на колеги , които са се чудили.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

@slavista Донякъде заради чакането по сервизите хората почнаха да купуват нови коли, но това не те лишава да не пиеш кафе в дилършипа, за да ти изтрият някоя грешка, защото без логин може да не може да влязат в колата гаражните майстори....................Та това е засега.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...