Jump to content

Recommended Posts

Колеги, имам проблем.

Като дам да сканира на engine (01) и ми изписва с червени букви Label file none.

Не мога да разбера, какво е решението?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Колеги как мога да видя с VCDS при какви обороте па 5-та предавка (примерно), какво количество гориво изразходва колата. Или при спряло положение със запален двигател колко литра харчи колата на час.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Колеги как мога да видя с VCDS при какви обороте па 5-та предавка (примерно), какво количество гориво изразходва колата. Или при спряло положение със запален двигател колко литра харчи колата на час.

Като влезнеш в Engine-> Measure blocks и точно на кой канал е не се сещам,при мен ми го показва в 3-тото поле на място 0.3l/h и стойностите се променят когато подавам гориво...

Аз друго искам да попитам,може ли по някакъв начин с тоя вагком да си променя сервизните интервали,когато пробвах да го направя ми изписва че иска регистрирана версия или нещо такова,засега съм ги занулил с приборите на арматурното табло,но ми се ще да си сложа интервали...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не си спомням дали е писано в темата, но има ли някой представа, дали с ВАГ-Ком може да се настройва как да отчита изминаваните километри спрямо размера на гумите, с които се кара колата, за да е по-точно отчитането?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Здравейте,днес си взех кабел hex+can  VAG 11.11,инсталирах диска и като отворих програмата ,съответно със влкючен кабел о подаден контакт на колата ми дава usb interface not found,.С windows 7 съм,диска си тръгна сам,инсталира се,но това съобщение малко ме притеснява.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

А някой можели да даде линк от къде да сваля читав ваг-ком ,а не няква Ляйт версия в която нещата са непълни или да прати направо инсталацията,благодаря предварително.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 Здравейте,искам да попитам ,дали мога да направя така че като запаля да ми се включват габарита и фаровете за мъгла,колата е А4 Б6 1.9 131,2004 декември.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Би трябвало да можеш. Отиваш на канал 9 - central electric - recode. По подразбиране е 00001. При тази кодировка не свети нищо. 00002 е за северните страни - така съм го направил и при мен защото при нея светят фаровете - късите светлини. Има подсказки между другото - пробвай с 3 или 4 или 5 -там някъде ще е това, което искаш. Но няма да светват при запалване на двигателя, а още при даване на контакт. Така е направено при Б6 за съжаление.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 е да де,ама при въртене на стартер ги гаси автоматично,което малко или много щади акумулатора,кофти е че,ако седиш по дълго на контакт светят,но поне няма да ги забравям

П.С и другото,не ми се сваля десния джам преден/аз отзад съм с врътки/а като задържа ключа се сваля и после от копчето се вдига,но само вдигането работи,това и от двете страни ,демек и от пасажерския и от моя бутон,до преди седмица от шофъорския си работеше,но сега и от там спря,само може да вдига,..та мисълта ми е ,дали може да е направило грешка,или да иска обучение,.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

По-скоро ми се струва, че си е чисто хардуерен проблем, но нямам никаква идея от принципа на работа на копчета за стъклата. Най-вероятно да не правят хубав контакт при натискането им. Все пак провери дали ти дава някаква грешка в 46 ти канал.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

 Да проблема се оказа хардуерен дава грешка ,която трия и пак се появява,,и ми изписва каталожния номер на модула с който не прави връзка,ама не го записах ,че да го постна.Иначе направих кодировката като зададох 4-Канада,и сега като запаля и светят габарит,и фарове за мъгла,...надявам се да не товари много акумулатора,защото все пак светват при контакт.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Само да ти кажа, че така както си го направил катаджиите ще те глобят ( ако затова си ги активирал де). Номера с фаровете за  мъгла не минава пред тях. Ако го правиш заради изискването на закона правилната ти настройка е 2.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес и направи впечатление,че не открива модули,примерно навигация,радио,и още няколко,,кабела е hEX +CAN, с 11.11,и почти всички останали работят,но радиото навигацията и телефона не ги открива.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Оригинално е с Chorus, а сега съм с концерт2,навигацията е малката с дисплея в таблото,а телефона не знам ,но има блутуд хендсфрии система

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пак ще опрем до аналогово/дигитално и такива неща ;)

Но телефонната интеграция трябва да я открива стига да е оригинална.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой има ли идея как да коригирам показанията на скоростомера?

След смяна на табло скоростомера и километража показват с около 20% повече, което не е в рамките на нормалното...

Сравнявам го с показанията на 17 канал на климатроника - еднакви са, странното е, че 17 канал винаги е показвал повече,

дори при старото ми табло, а то беше точно то 1 км/ч, т.е. явно може да се настроят показанията на таблото...

 

Пробвах с различни ст-сти на кодиране на instruments във ваг-ком, ефект нямаше , но го правих на сляпо, тъй като нямам лейбъл файл за това табло,

ПП А3 '01 е автомобила, новото табло е VDO, старото Jaeger.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...