Jump to content

Recommended Posts

Ще свърши, само че докато го получиш ще забравиш че си го поръчал!

 

Вземи си един от Продавалник и ще е в тебе още в понеделник. Този например: https://www.olx.bg/ad/diagnostichen-kabel-vag-com-409-1-kkl-adapter-obd-2-usb-interfeys-ID4Hpgq.html#f17070ad54

 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега в крайна сметка,поръчах от Алиекспресс, за 20 лева поръчах два кабела,но в описанието на продавачите,не пишеше дали поддържа уиндоус 7.....?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Е, ако искаш кабел без пари това е начина. Купуваш два от Китай за 20 лв, чакаш и после продаваш единия пак за 20 лв. в Продавалник.

 

8 hours ago, gpetkov said:

Колега в крайна сметка,поръчах от Алиекспресс, за 20 лева поръчах два кабела,но в описанието на продавачите,не пишеше дали поддържа уиндоус 7.....?

 

Ако е 32 битов Win7 ще тръгне от раз. Ако е 64 битов, преди да го инсталираш първо трябва да позволиш неподписани драйвери да могат да се инсталирват. Това отнема около 2 минути и след това пак си тръгва без проблем.

Редактирано от CVT
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На 23.09.2016 г. at 21:44, CVT написа:

Ще свърши, само че докато го получиш ще забравиш че си го поръчал!

 

Вземи си един от Продавалник и ще е в тебе още в понеделник Този например: https://www.olx.bg/ad/diagnostichen-kabel-vag-com-409-1-kkl-adapter-obd-2-usb-interfeys-ID4Hpgq.html#f17070ad54

 

Колега това става ли за моята кола A4 B6 1.9 TDI AWX 2002г. и ако става ще тръгне ли на уин боза 8.1 про 64 бита или да търся по-нова версия ? Кое е най-добре за Б6?

Редактирано от kx3m
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

За Б6 ти трябва 11.11 HEX+CAN или по-нов. Ще тръгне с Win 8.1 64-bit, но трябва да позволиш неподписани драйвери при инсталирането.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Значи мога да взема и по-евтин кабел, мерси колеги :zustimm: Иначе по-скъпия (50-80лв) някакви други "екстри" предлага ли за моята кола, в сравнение с евтиния от 20 лв.? Като цяло кабела ми трябва за диагностика и кодиране на ръчки за темпомат и пълен борд комп.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

28 minutes ago, kx3m said:

Значи мога да взема и по-евтин кабел, мерси колеги :zustimm: Иначе по-скъпия (50-80лв) някакви други "екстри" предлага ли за моята кола, в сравнение с евтиния от 20 лв.? Като цяло кабела ми трябва за диагностика и кодиране на ръчки за темпомат и пълен борд комп.

 

Специално за твоята кола - не. Единствената разлика която би забелязал е че документацията на по-новите версии е по-подробна.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Чудесно, работи! За съжаление все още не може да се изключи тая тъпня Start-Stop от адаптациите. Намерих още някакво място но не намирам информация какво прави/не прави: ide02237 indicator light for start-stop operation

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Привет колеги , защо неможе да ми се активира тази функция 

Emergency brake flash Audi A6 4f Allroad 2007 , на coding 07 нямам long coding helper , не съм в час но на някой от другите модули имам дълъг код  . 

 

module46channel50_zpsc88eaf1e.jpg

Редактирано от Tumbev
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...
On 9/29/2016 at 7:11 PM, Tumbev said:

Привет колеги , защо неможе да ми се активира тази функция 

Emergency brake flash Audi A6 4f Allroad 2007 , на coding 07 нямам long coding helper , не съм в час но на някой от другите модули имам дълъг код  . 

 

module46channel50_zpsc88eaf1e.jpg

 

Ами след като съществуващата стойност е 1 значи вече е функцията е активирана. Ако не ти мига при рязко забиване на спирачки сигурно самия модул не го поддържа. Ти пробва ли?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Зависи от версията на VCDS. Няма как да инсталираш версия 11.11 или по-ниска без да позволиш неподписани драйвери. За по-високите версии не знам - може и да са ги подписали. Понеже колегата има проблем при Win 10 и не е казал за коя версия на VCDS става дума, най-вероятно това е причината при него.

Редактирано от CVT
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...