Jump to content

Ауди q7 3.6 Съвети


Efo

Recommended Posts

Искам да попитам хората тук,какво мислат за този СУВ,особено този двигател.Дизел не искам да си взимам,затова нека си говорим за бензиновите.Още съм в дилема межди Q7 and BMW X5 4.8

Ако знаете нещо повече,дефекти,поведение на пътя,здравина etc..

благодаря

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

само щр ти обадя че бмвто под 22 не може да гори!!

а са аудито едва ли някой ще изкаже мнение точно за този матор оти е сравнително непознат и нов!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

BMW X5 е по-добрият избор по-нов модел моторът е по-силен поведението на колата е много добро някак q-то не е точно това което пресъздават останалите модели на ауди.

Силно впечатление ми направи една Х5 по магистралата хемус значи на завои не се накланя въобще при положение че около 20 мин карах зад него с около 180(чудесна пилотна кола :D) даже не разбрах с какъв мотор е не изпуши нито веднъж и ускоряваше здраво на правите и изглежда много по-добре от предишната версия.

Q7 -та поне за мен има нещо недодялано във визията си някво мастодонско усещане за автомобил чертите и са някак без тая завършеност която имат и BMW X5 i MB верно че интериора е много хубав и е достатъчно широко вътре ма има кво да се желае примерно ако ти трябва багажник 7-та има смехотворен такъв.

Предполагам че за първи опит на ауди е чудесен автомобил ако и като има ново поколение тогава ще си покаже силата но на твое място бих мислил за BMW X5 а защо не и за онези с мерника техния джип е много добър във всичко и май ще излиза ревизирана версия :blink:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Предната ми кола беше Х5 и по голямя бангия не съм карал. Единсвеният съвет който бих ти дал е да вземеш много мощен мотор, защото примерно 300к.с на джип и същите на лека кола нямат нищо общо. Не знам как се държат Q7, но БМВ е трагичен, усети ли влага или сняг на пътя се стряска яко, да не говорим за спирачен път и по-спортно каране. Не може и въпрос да става.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нееееее мноу скапи тия с Хdrive. Тия по евтинджос, предните. Които уж също бяха много стабилни, вървежни и т.н. глупости

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ми човека щот го сравнява с Q7 си мисля че и за Х5 с Х-драйв говори. А всъщност те тоя Х-драйв прави една мноооого голяма разлика. Иначе и аз съм съгласен че първите Х5ци са дървета.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искам да попитам хората тук,какво мислат за този СУВ,особено този двигател.Дизел не искам да си взимам,затова нека си говорим за бензиновите.Още съм в дилема межди Q7 and BMW X5 4.8

Ако знаете нещо повече,дефекти,поведение на пътя,здравина etc..

благодаря

Избрал си си екзотичен двигател:hilezh:)

VR6 с директно впръскване, разработка на VW. В БГ съм мяркал само 2 такива екземпляра единия в София, другия някъде в провинцията беше...

Съмнявам се, че някой ще може да ти даде информацията която ти трябва за него. Иначе се явява entry level Q7 - и единствения двигател, който се предлага с ръчна кутия.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

3.6 мотора го слагат на пасат и на Кю съм го виждал...не съм чул лоши отзиви за сега.Но нямам пряко наблюдения :wall:

Офф: Мен по ме кефи A6 Allroad Quattro...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

спрямо цена и способности и поведение, нито едното, но ако трябва да избирам, X5.

иначе ако искаш истинска машина landcruiser 100/200

:hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Благодаря за мненията,но реших да се спра на нещо по сигурно и стабилно!3.0TDI 240hp.

Те това е умна приказка .

Учидих се като зачетох че някои иска КЮ 7 БЕНДЗИН .

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

3.0 е добре и после едно боксче да ти дава радост в ускорението и намаления лаг на двигатела :unsure:....добре дошъл в отбора!

Относно разхода на Ку-то ....междуградско 11.5 градско 20. Една година го карам и ако пак трябва да избирам пак е точно такава ще си купя. Карача на втората е на същия акъл :dance:

Редактирано от kokonai
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Че какво му е на бензиновия мотор,колега?

Еми нищо- ти си вземи такъв .

ТЕя дето взимат ТДИ (повече от 86 процента от всички продадени кю7 сигурно не са наред )

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Еми нищо- ти си вземи такъв .

ТЕя дето взимат ТДИ (повече от 86 процента от всички продадени кю7 сигурно не са наред )

Опс само без наново темата дизел срещу бензин. :respekt:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 years later...
Те това е умна приказка .

Учидих се като зачетох че някои иска КЮ 7 БЕНДЗИН .

че какво му е на 3.6 бензин колега.Аз го карам 2 години и нямам забележки.Вкаран е нов от Флорида и е по-луксозно изпълнение от повечето европейски аудита,които се търкалят тука.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ехееее баси старата тема,човека пита, а му отговаряте след 2 години и половина :unsure:

Редактирано от integrale45
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

че какво му е на 3.6 бензин колега.Аз го карам 2 години и нямам забележки.Вкаран е нов от Флорида и е по-луксозно изпълнение от повечето европейски аудита,които се търкалят тука.

Ми нито върви доволно, нито е икономичен.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...