Jump to content

Audi Q7, обсъждане на качества, проблеми


Деян

Recommended Posts

Благодаря за бързите отговори,

Не мисля че тук визията е приоритет, но и аз ще му препоръчам 19", а че той ще сложи по-високи гуми, то е ясно. Виждал съм Q7-ци с големи джанти и гуми с борд 2 пръста като на моята А6-ца, но на SUV такива гуми стоят меко казано смешно.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Единствения недостатък на Q7-цата е съществуването на RS6-ца.

Наистина, всеки паралел между тях би бил неуместен, но все пак...

и надсписа МТМ ехххх :bgdev:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

няма знамение, искам да видя какви модели има, за да знам дали по принцип има нещо хубаво което да карам целогодишно, или да вземам някакви обикновени 18ки каквито се предлагат и да ги търкалям зимата...

или направо ако някой знае готини 18ки - нещо тия големи тежки тупани не ме кефат да се возя на тях, иначе са красиви

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Погледни тук

http://www.audi.dk/dk/brand/da/service/audi_ekstra/ekstra_redirct/q7/sport___design_/aluminiumsfaelge.html#source=http://www.audi.dk/dk/brand/da/service/audi_ekstra/ekstra_redirct/q7/sport___design_/aluminiumsfaelge.html&container=page

Само четири варианта са, но може да си харесаш нещо, има парт номера, размери и т.н.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да, мерси, нещо такова търсих. за момента се предлагат от първите, които не са лоши, но последните са по готини

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Провери и тук:
www.skidmark.bg

www.pitlane.bg

 

Те са представители на ABT. Могат да ти предложат много модели - оригинални на ABT, на Ауди и на други производители. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Вчера една моя много близка позната с Q7-ца претърпя ПТП в румъния близо до нашата граница,челен удар със 120 км/ч с подобен автомобил от друга марка,чак предното стъкло се строшило при удара.Двамата души отпред са били с колани,но въздушните възглавници не са се отворили,някой има ли представа защо не се е задействала защитата?Нямаме данни преди това колата да е имала удар.

Редактирано от integrale45
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Здравейте,

може ли да препоръчате читав сервиз  в София,в който да сменят компресора на климатика на Ку 7,че стария се повреди!

Благодаря!

Редактирано от joro09
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Намерих я и аз тази, но няма България.

Има си България, всички ползваме този торент. Просто БГ го няма в списъка по някакви причини, явно сме специални нещо. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Пичове, 2 въпроса:


1. Как отключва безключовото - при мен се налага да дръпна дръжката веднъж за да отключи и трябва да дръпна втори път вече за да се отвори вратата... само ако си сложа ръката на дръжката от вътрешната страна не става, иска да я дръпна, и то сериозно. 


2. Как да си сетна перманентна аларма за скорост, че карам със зимните гуметки и се отплевам понякога. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хм, аз ръчках с бутоните около таблото като на старото ауди, ще погледна в ММИ. 

А за заключването явно бутона на дръжката не работи, това си им е слаба част... за отключването ми е по интересно? 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бутона на дръжката на твоята врата не работи :) имаш и задна лява :) там трябва да работи.

Когато заключиш с този бутон, а не с дистанционното вратата се отключва още като посегнеш.

Ако не е така при теб пробвай на друга врата, може дръжката да ти е дефектирала.

Не е скъпа около 500/600 кинта е :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има си България, всички ползваме този торент. Просто БГ го няма в списъка по някакви причини, явно сме специални нещо. :)

Окс, мерси :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Онзи ден ми се случи нещо не би се случвало- при изпреварване с кикдааун на дълга колона за момент реших да се откажа, върнах газта, после реших да продължа и натиснах пак .... мина сигурно една тягостна секунда докато се върне на ниската предавка, напрапво косата ми се изправи, отсега нататък като карам бързо - само на S. Иначе кутията е прилично бърза, нямам оплаквания, сега просто ми изкара акъла. 

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако си изпреварвал на D, най вероятно е качила две предавки нагоре, ако не и 3. Изпреварвай си на спортен режим или не пускай газта.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Някой знае ли как мога сам да си сменя навигационния диск на MMI? В сервиза "няма свободни часове", сякаш отнема повече от три минути.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

С VAGCOM отключваш DVD-то на навигацията (ако вече не е отключено), вадиш стария диск. слагаш новия, потвърждаваш ъпдейта от MMI конзолата и след 3 минути си готов

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...