Jump to content

ПАЗЕТЕ СЕ ОТ НЕКОРЕКТНИ КОЛЕГИ


Recommended Posts

Аз мисля че сам напално коректен с теб, подари простата причина че въпросната глава е свалена от работещ двигател и колата никога не е правела какъвто и да е проблем, разглобява се защото я бяха запалили незнам дали главата някога е била шлаифана или не,но главата не е пуктаната или каквото и да може да и се случи. Колата е на приател на когото върша услуга като я пускам в форума. А по въпроса с връщането в всички куриерски служби има опция отвори преди да платиш, вупросния колега е взел пратката и след това иска да я враща, аз няма как да съм сигурен , че тои ще ми изпрати моята 4аст. В днешно време има много не 4естни хора но аз не съм едних от тях !!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 631
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Ако искаш да ти изпратя сканирана товарителницата - опция отвори преди да платиш няма :rolleyes: От Еконт са ти е звъняли още тогава дали ще пуснеш такава опция, но без резултат - ти не си вдигнал.

Баща ми е разчитал на твоята коректност и я е взел.След като е я отворил при майстора и двамата са останали приятно изненадани :respekt:

Главата е пакетирана и понеделник (06.12.2010) и ще бъде изпратена наобрано. Ако не я вземеш ще бъдат предприети други мерки към теб! Сезирана е КЗП (Комисия Защита на Потребителя) за случая, така че ти си помислете от тук нататък как ще продавате и какво ще правите. Имам ви всички координати и лични данни.

Редактирано от Marcus Aurelius
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Искам да кажа, че( главата) още не е изпратена, защото днес(07.12.2010 вторник) я нямаше в еконт. Не ме изкарвайте най - 0черния

И на всички мой добропожелатели да им се враща двойно...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Днес колегата Калинчев си е взел главата обратно. Надявам се оснаталите му клиенти да нямат подобни проблеми... Благодаря за съдействието на модераторския екип на Ауди клуб България. :)

И все пак имайте едно на ум преди да закупите нещо и ако няма отметка отвори преди да платиш не вземайте пратката преди да ви предоставят тази възможност! :)

Поздрави!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 months later...

Колеги още един измамник за който да внимавате Riminats,в една тема каза че има прагове от S4 и на другия ден му звъннах да взема прагчетата той каза че е от бургас и няма как. Казах да ми ги прати с опция отвори преди да платиш,след което почна да запецва момчето нещо да се оплита ,но каза че в понеделник ще ги прати .Обясних му че чакам да ми прати праговете защото колата ми е за боя и ще изчакам само праговете ама минаха вече 10 дни и даже не си вдига и телефона.Досега си се чувахме през ден той излъже за утре и така вече и не вдига.

Ето и темата

http://audibg.com/forum/index.php?showtopic=94483

където казва че ги има ,ама може би още не ги е откраднал ,че да ги продаде или знам ли къв му е случая на тоя:( .Ебати форума напълни се с некви дребни кретенчета дето лъжат на по 100,200 лева.

Ако мине номера да ти пратят нещо без да го видиш и те така :) ето му и номера 0888625254

Редактирано от gogotzanovsf
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На вниманието ви още един "колега" - Stanimir Kazakov, подвизаващ се в доста авто-форуми и като kazakovst и stkazakov,

цялото му име е Станимир Борисов Казаков, от Симеоновград, тел. 0894042727 и 0884766533, skype: stkazakov

Накратко, в началото на януари в друг форум ми продаде четири летни гуми, цитирам "Уникални", "Без забележки", "Грайфер 7,5мм" и т.н.

Гумите пристигнаха с куриер, при огледа се оказа че най-дълбокия грайфер на гумите беше не повече от 6мм.

Последва разговор по телефона, при който "колегата" благоволи да направи 10лв отстъпка (при обща цена около 300)

заради "недоразумението"... Наречете ме наивен, но въпреки всичко, с идеята да бъда коректен се съгласих се да

ги взема в това състояние, щяха да изкарат едно лято...

Няколко дни по-късно отидох да ги монтирам, и се оказа че едната има голям балон... Мога да приложа снимков материал.

Разбира се, веднага му звъннах, той ми обясни че е възможно понеже бил пробвал само 2 от гумите, пратих му и снимките,

и обеща да намери два броя от същите до месец и да ми ги прати.

След месец и половина бездействие малкия Станимирчо реши че няма нужда да търси други гуми, тъй като ги бил пратил с опция за преглед, да съм ги бил видял...

Най-забавното беше обвинението, че през тези два-три дни преди монтажа съм ги карал и съм направил въпросния балон... в снега hilezh.gif

Да е жив и здрав, "колегата", и да си развива все така онлайн бизнеса и занапред dry.gif

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тая е неква друга май.... или колегата още не ги е купил, за да ти ги продаде :unsure:

Е точно в тая тема въпросния клошар Riminats беше писал ,че има такива и си беше оставил телефона ,явно някой от тъпите модератори му е почистил за да може да продължава да лъже по форума,.То и модераторите станаха от кол и въже ,за да почистват на измамниците постовете.

А и като му напишеш ника в търсачката ,гледам темите с неговото име излизат само в тоя раздел за некоректните боклуци,Ей модчетата дайте му банан на тоя бастун ,а не чистете неговите постове

Редактирано от gogotzanovsf
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

И аз бях измамен със гуми от колегата vladii , сега не ми вдига, чакам неговия отговор? Прати ми 4 гуми като едната е има 4см цепка.

Ето и номера му 0878595953, 0878784428, 0876909898.

пп Отказва да ми вдигне, говори с други хора, но явно е измамник на дребно!!!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Из форума се подвизават доста такива лайнари - по телефона ти казват, че всичко е бонбон и накрая като получиш стоката к*р.

Виждам, че модераторите не са предприели никакви мерки към КРАСЕН, който ме изпързаля преди време. Продължавайте в същия дух, колеги модератори - да не би да сте на % от дребните измами дето стават в този форум? :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Докато се разберем с този човек се чухме повече от 4-5 пъти. Незнам как мисли да си продава колите/на части/, които видях в тях, след като няма никакъв ентусиазъм да удовлетвори и да обесни на клиента какво продава, ако той не пита като мен като "хахав". Въпреки, че съм доволен от цената, която колегата сам ми предложи несъм доволен оттова, че го попитах. "На гумите пише M+S сигурен ли си, че са летни?" отговорът беше следния " Аз без да погледна какво пише по шарката различавам, гумите летни са". От няколко дни размишляваме в форума, е никой не каза, че гумите са летни.Да не говоря как ми свирят. И да не ми се иска да го кажа - да излъган съм ... Продавача е angel_zx9r

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Много мразя да ме правят на глупак.

А когато го прави човек от форума побеснявам.

Няма да давам оценки. Просто ще публикувам часния разговор между мен и потребителя neddko2.

Решете сами кой крив кой прав:

Lyudmil Barzev

Sent 13 май 2011 - 19:25

Здрасти колега,

Демпфер маховика здрав ли е?

Колко пари му търсиш?

Също ме интересуват и тампоните на двигателя всичките.

Ако си в София мога да дойда да видя на място

neddko2

Lyudmil Barzev, on 13 май 2011 - 19:25, said:

Колега здрасти денферния маховик е почти нов сменян е преди да ме блъснат преди около 2000км.цена-100лв цена за комплект +съединител и притескател-200лв

тампоните оточни кой по точно трите на мотора или + на котията цена тампон за мотора-30лв бр.и 10лв за малкия отпред на гредата

От Варна съм колега

Lyudmil Barzev

Sent 16 май 2011 - 23:01

Здрасти,

Каква марка е Денфера?

Колко пари го плаща нов?

Комплект имаш предвид със съединител предполагам?

neddko2

Sent 16 май 2011 - 23:20

Здрасти колега като марка не се сещам като пари беше 800лв със смяната

Комплект имам предвид със съединителя но ако го искаш трябва да го сваля че е на колата

Lyudmil Barzev

Sent 17 май 2011 - 10:41

Искам го много но незнам в какво състояние е.

Но щом казваш че е нов.

Може ли да ти го върна ако нещо?

Също така ще пътувам и ако може да ми го пратиш другата седмица?

neddko2

Sent 17 май 2011 - 15:51

значи гаранция че няма да имаш проблеми званни ми да се разберем

Lyudmil Barzev

Sent 18 май 2011 - 17:02

Здрасти,

Ето и адреса ми както говорихме:

**Addess***

Lyudmil Barzev

Sent 27 май 2011 - 00:07

Здрасти,

получих съединителя и маховика.

Маховика го вземам но съединителя не е в добро състояние и ще ти го върна.

Предполагам сме ок

neddko2

ок връщаи но с притескателя и да е моя все пак но на твоя сметка

Lyudmil Barzev

Разбира се ще е твоя за моя сметка.

Ще пратя феродов и претискателен диск.

Дай един адрес

neddko2

Sent 27 май 2011 - 10:56

тази седмица няма да ме има в бг. щр ти звъна като се прибера

Lyudmil Barzev

Sent 27 май 2011 - 13:44

Ok обади се или пиши като се върнеш. Ще го пратя веднага

neddko2

Sent 27 май 2011 - 13:46

ок

Lyudmil Barzev

Sent 07 юни 2011 - 12:37

Здрасти колега,

На линия ли си вече?

Lyudmil Barzev

Sent 08 юни 2011 - 13:07

Виждам че си се прибрал вече.

Мога ли да ти пратя обратно съединителя?

neddko2

Sent 08 юни 2011 - 14:00

здрасти шефа е в германия днес пак замина за коли незнам за какво става въпрос ама като се върне ще му кажа

Lyudmil Barzev

Sent 13 юни 2011 - 12:54

Мина доста време.

Мога ли да пратя частите вече?

Lyudmil Barzev

Sent Yesterday, 13:29

Misleh che shte sme korektni kolega?!?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

ето го новия ИЗМАМНИК във нашия форум Подвизава се с ник neddko2 от Варна е и има обяви че продава части за доста автомобили.

поръчах си от Господина Табло с ФИС за А6 С5 човека ме уверяваше че фиса работел идеално и ако имал проблеми щял да ми върне парите.

когато обаче пристигна таблото, още на пръв поглед личеше че нестава за нищо. пойсках му разрешение за тест, при което човека, ТАРИКАТ не се обади повече. когато му се обади Служителя на ЕКОНТ,зада му каже че отказвам пратката, това малко момченце от Варна му казал че имаме уговорка да платя таблото и ако не работи той да ми върне парите. ДАЛИ ЩЕШЕ ДА МИ ВЪРНЕ ПАРИТЕ ????

ето му телефоните ВНИМАВАЙТЕ :0893/578378,0879/363230-Недко

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

.... ДАЛИ ЩЕШЕ ДА МИ ВЪРНЕ ПАРИТЕ ????....

Не!

Колеги четете повече във форума преди да правите поръчки. Има си хора с история тук, на които може да се има доверие.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ОТГОВОР НА КОЛЕГАТА "Lyudmil Barzev"

Колега мисля че след седем дни да ми пишеш колега не искам да вземам претискателя и феродовия диск защото не ми харесват след като имаше опция отвори преди да платиш ти си го видял на място и после аз съм бил НЕКОРЕКТЕН защото на теб ти е скимнало че трябва да го върнеш .Колеги обарнете внимание на датите от когато колегата е пуснал адреса и дата на когато иска да ми връща частите

Lyudmil Barzev

Sent 18 май 2011 - 17:02

Здрасти,

Ето и адреса ми както говорихме:

**Addess***

Lyudmil Barzev

Sent 27 май 2011 - 00:07

Здрасти,

получих съединителя и маховика.

Маховика го вземам но съединителя не е в добро състояние и ще ти го върна.

Предполагам сме ок

Редактирано от neddko2
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Какво точно доказва това? Отделно не е и единствен случай.

Ами доказва това че след 7 дни колегата се сеща че не му е харесала дадената част и иска да я върне защо не я е върнал на момента когато я е видял пред служителя.Ок за единствения случай- за снимките на колегата дето използвах снимки те му се извиних и му казах на колегата че искрено се извинявам наистина ако съм завлякъл някого да пише тука . А за колегата "toshev81" ако иска да защити своя приятел (служителя на еконт )ок аз Колегата "toshev81" нито съм го излъгал нито съм го завлякъл за таблото.Таблото ми беше върнато от еконт и така аз просто пуснах оплакване от служителя на ЕКОНТ колегата "toshev81" знае най добре защо съм пуснал оплакване

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Всъщност не доказва такова нещо. Пропускаш нещо момента, че тогава сте се "разбрали" че няма проблем да ти го върне, след което си се покрил. Сега почват едни оправдания, след като работата се е разсмърдяла. В крайна сметка това не е моя работа, но ми направи кофти впечатление. Предполагам и на други колеги.

П.С.

Какво е "кулатро"?

Редактирано от nicoldy
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да ИЗМАМНИКО не успя да ме излъжеш и затова сега се чудиш как да си го изкараш на ЕКОНТ да ти платят таблото. Е и това няма да стане, защото всички разговори с теб бяха направени през централата на еконт, а те се записват. Вчера бях в софия да поставям темпомати и се разговорих с още 5 човека от нашия форум за твойте измами. И ПОЗНАЙ само като споменах Варна и единия се обади, ' да нее недко а. Него си го излъгал с някакво огледало, което той с доста зор е успял да оправи зада си свърши работа и просто не му се занимава да пише тук. Е считай че още ДНЕС ще го помоля и той да разкаже за допира с теб. СЕГА ПАК ЛИ ЩЕ Е ЕДИНИЧЕН случей.

Искаш ли да пребройм ти с колко хора тук си правил бизнес, и аз с колко. и дали ти ще можеш да намериш поне ЕДИН който е останал с лошо впечатление от мен. САМО ЕДИН НАМЕРИ И НЯМА ДА ПИША НИКОГА ПОВЕЧЕ ТУК. Хайде де .

А за теб даже две мнения ПОРЕДНИ СЕ НАПИСАХА. данеби да правим заговор. Жалко че си далече, но вярвай Ще дойда. може късно но ще те намеря, малко дребно човече

И тъкмо съм почнал. това че на определена дата човека ти е пратил адрес за пратката не означава че си му я пратил тогава.

мен е мота точно 8 дни преди да я пратиш. първо не беше у теб, после не си имал време да го свалиш таблото, после много късно си отишъл и офиса бил затворил. КАЖИ НЕ БЕШЕ ЛИ ТАКА. съжалявам че ти се обаждах вместо да пиша тук, но ако и за това излъжеш, ще постна датата на която ти пратих адреса и ще поискам от Еконт копие на товарителницата зада се види кога е пристигнала.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Не колега не си търся парите щом таблото не става просто искам въпросния служител да си получи заслуженото.

Да продадох огледало в софия на колегата: " bobb2003 "да но той нищо не е казал .

За колегата с денферния съединител пратката му е пуснатана следващия ден ще пусна квитанцията от еконт

Цитат:

мен е мота точно 8 дни преди да я пратиш. първо не беше у теб, после не си имал време да го свалиш таблото, после много късно си отишъл и офиса бил затворил. КАЖИ НЕ БЕШЕ ЛИ ТАКА. съжалявам че ти се обаждах вместо да пиша тук, но ако и за това излъжеш, ще постна датата на която ти пратих адреса и ще поискам от Еконт копие на товарителницата зада се види кога е пристигнала

ДА ТАКА БЕШЕ

Първо че аз не мога да нося колата постояно с мен ,после аз нямах време защото ходя на работа не съм морга че да се занимавам само с това.Колега за тебе нищо не съм казал че си ме излъгал както видя като счупих крачето ти звъннах

Редактирано от neddko2
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

здравейте и аз да се уплача от колегата - CheFolino

ето и личното дето ми беше пратил:

колега , аз ти звънках преди малко за дискът с тунинг софта и картите , колата ми е Audi A4 B6 2002 , код на мотора AVJ, 150коня . моля те провери дали имаш чип софтуер за този мотор точно , че ме предупредиха ,че ако сложа неправилен софт и ще си прецакам компа на колата .

ако имаш точният сотф , прати ми копие на дискът си със карти и софт на адрес :

Варна , еконт -кв.Левски , за Стефан Жеков Стефанов , 0883 310 102 , 0895 584133 , до поискване :huh: поздрави

И така пратих му аз диска по еконт обаче пича не ходй да го вземе и на мен почнаха много да ми звънят от еконт да питат какво да го правият,аз ги убеждавах да изчакат още малко и така чакат от 2 седмици и повече!въпросния уж много коректен пич даже не ми вдига и телефона а най тъпото и недостойното от него е че му звъня ли много пъти хората от еконт да го попитат дали ще си вземе пратката а той се направил на ударен и казал аз нищо не съм поръчвал!

Редактирано от totoza
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...