Jump to content

ПАЗЕТЕ СЕ ОТ НЕКОРЕКТНИ КОЛЕГИ


Recommended Posts

........."Станимир представящ се за ПАЗАЧ-гард в клуб АДИКТ се покри..............

Доколкото разбрах, става дума за изпаднало наркоманче, намерило хитра ниша за крадене.

Няма да бъде оставено така това кърлежче, ще го развъртим обратно на часовниковата стрелка.:rotcol:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 631
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

Лесно ще бъде открит,не мисля че хора с името станимир манолов на 21г от Бургас,пазач в клуб АДИКТ(той го каза),живеещ в Меден рудник,продаващ до преди 2 дни голф 2 която е смъкнал от продажба,обаче закъснял :) защото свалих снимките ще се скрие лесно мишока малък.Имамe и снимка на детенцето http://www.aha.bg/search.php?srch_short_name=riminats&srch_short_gender=2&srch_short_city=0 разпечатана заедно с измамите му тук!няма да се измъкнеш тиняк гнусен!!! :rotcol:

Редактирано от joro09
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тъй като нямам време да преровя 23 страници и търсачката не намира нищо - има ли оплаквания от колегата gsb.БЛгаодаря предварително

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колеги не пращайте нищо на колегата ' mitkoel' защото пратих му валове за 2.5тди но колегата 'mitkoel' месец и половина ме върти не ги връщай нямаме в софия като се върна ще ги взема но след 1м1/2 започна да се крие да не си вдига тела и така заплатих 140лв доставка+престой .Така че колегата излезе супер голям мошеник

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

http://riminats.aha.bg/

Ето го нещастника Riminats

ама е един такъв дълъг сладур...да му го ръгнеш и да се суче като маркуч. Мършата му крадлива.

Sent from The Dark Side

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

има ли оплаквания от колегата gsb.БЛгаодаря предварително

Аз купувам редовно от него части и до сега не е имало никакъв проблем,даже съм супер доволен от отношението и цените на Колегата!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...
  • 3 weeks later...

Внимавайте, вчера dimitrachko или wolf_882 и двата телефона са негови се опита да направи грабеж на родителите ми!

Звъннах му в 10 часа сутринта за катализатор, обаче като му казах, че ще изпратя майка ми и баща, той каза, че може да се видят само вечерта в

18 часа. Изпратих майка ми, която е на 60 години и баща ми, който е на 70. Чакали го пред кино Арена, а той им казал, че ще дойде

след час, явно за да стане по-тъмно. В 19 часа той е казал, че не може да отиде на входа на киното и ги е викнал в дъното на

паркинга. Родителите ми не са заподозряли нищо и са отишли. Там той ги е чакал с още един, взел катализатора в ръце, погледнали

се с приятеля му и казал на майка ми, че той ще вземе катализатора и тя да не очаква пари от него.

Представете си какъв стрес е било за възрастната жена, сама в тъмнината, като знае, че разчитам на тези пари. Хванала ги е

за ръцете и започнала да вика за помощ, баща ми също започнал да крещи, те тръгнали да се дърпат и майка ми, толкова по-

възрастна, се борила с тях. Добре, че са минали хора наблизо и явно тези долни измамници са се уплашили и избягали.

Майма ми беше много уплашена и почти разплакана, гласът и трепереше, като ми разказваше това, никога няма да си простя, ако му

се размине. Не знам как може да има чудовища, които да причинят такова нещо и то на толкова слаби и по-възрастни хора.

Той няма ли майка?! Предупреждавам другите, защото тази вечер може да обере вас, вашата съпруга, родители или приятели.

Не мога да приема, че такива се разхождат спокойно, а не са в затвора, не може да живеем в такава държава!

Още днес ще отида в полицията, моля администраторите да предпазят другите хора и да не му позволяват свободно да бъде

рекламиран в интернет, защото не се знае дали всеки ще има късмета на близките ми, и ако се наложи, да дадат информация, за да

може този безсърдечен престъпник да бъде наказан!

Обръщам се към това долно безсърдечно чудовище - да знаеш, че няма да те оставя, ще те намеря и ще се погрижа да отидеш в затвора!

Ето линк - http://audibg.com/forum/index.php?showtopic=114135

http://audibg.com/forum/index.php?showtopic=115603

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Алеле маико ,естествено поредното недоразомение,Така да ви кажа за какво иде реч,видях се с майката на това момче,съответно на уречената среща .Съответно катализатора беше правен,не го купих.Тръгнахме си поживо по здраво,случката се разиграва към 14часа следобяд,привечер имали среща с друг колега който също купува катализатори!И по думите на момчето се опитал да го дръпне от ръцете на майка им и баща им.В краина сметка се чухме с момчето по телефона разбра се че е станало недоразомение,и го чакам да се прибере за да ужедоми модераторите че е станало грешка и от моя страна всичко е наред!

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да добавим и този хубавец Bat Mitio. Ето и темата за него. Ето и малко данни:

1. Бат Митьо, представи ми се като Димитър, телефон: 0892 99 24 83 скайп: vip.nacho

2. Неговия уж най-доверен човек, който организирал транспорта. Велизар Огнянов Врабчев от Дупница (имам му и данните от личната карта, но не смятам за уместно да ги публикувам и тях), телефон 0894 08 23 80

Редактирано от P_PETKOV
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

И аз да добавя един от некоректните пише се "iorgi" skype му е tani0o1 прати ми една част която нестана и му го пратих обратно но уви стои си в еконт и няма намерение да си го вземе!

http://audibg.com/forum/index.php?showuser=65505

Редактирано от miro87
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Видях подобна тема в другите форуми(не намерих в търсачката) и след като ме прецакаха :wall: , мисля че е важно да има такава тема. Мисля, че трябва да споделяме за некоректните колеги, просто за да знаем и да не се минават и други като мен. Та как започва историята, продавам един усилвател за а4 б6 и бях писал, че го бартеросвам за cd с mp3.Пише ми колегата pavel petkov, че има сони, cd с mp3, перфектно, кабели, всичко му било 6. Обажда се по телефона говори мило и се разбрахме да направим бартера. Съответно му пращам по еконт усилвателя, с наложен платеж за колкото се продава, а след това той трябва да ми прати радиото със същия наложен платеж. При което звъни ми една сутрин и ме пита защо съм го пуснал на тази цена усилвателя, как може, трябвало да го пратя без пари(нямал пари и нямало как да го вземе). Казах му да праща радиото на същата цена, аз го взимам, след това той взима усилвателя и всичко е точно. Дойде радиото, взех го, при което на другия ден решавам да го слагам. Мъц, няма никой и веднага го занесох в тояга. През това време 3 дни усилвателя си седи в Плевен и няма кой да го вземе. Звънкам на Павел, няма кой да вдигне. Та радиото се оказа, че е за над 100 лева ремонт, платих си обратния път и си взех усилвателя. Павел Петков все още не вдига телефона, вече щастлив, предполагам, че е пробутал прецакано радио и радващ се на съответната сума. Та пиша за да знаете, ако ви предложи нещо, просто бягайте надалеч.

Това според мен ще е важна тема, нека всеки който е бил прецакан по някакъв начин да напише какво е станало.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Здравейте колеги,

и аз се присъединявам към измамените. Дълго време си мислех, че форума е за хора, които споделят радостта си към една марка коли (Ауди) и си помагат, но - уви. Закупих си два задни амортисьора от "miro87". На пръв поглед нищо странно. Продава на части кола точно като моята. След 2 дни писане във форума (телефонът му беше изключен и настояваше да водим кореспонденция на ЛС) амортисьорите бяха изпратени и ги взех от куриер. Вечерта започна монтажа и какво да видя - нищо общо с моите. Отново на ЛС въпросният търговец ме уверяваше, че амортисьорите са от кола като моята, но след справка по номера на самият амортисьор се оказа, че са от А6 98-ма година (моята е А4). Искаше да му ги пратя отново по куриер и да ми върне парите. Но веднъж излъган не повтарям. Настоях да си даде адреса и да му ги доставя лично, но вече няколко дни водим безмислена кореспонденция и ефект няма. Ако някой реши да закупува нещо от него да внимава.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

да добавя едно дупе от Добрич, явно се мисли за много голям тарикат

nikolai90 - Николай Маринов Събев с телефон 0897084404 селска мишка от Добрич,

препратка към темата

http://audibg.com/forum/index.php?showtopic=122287&st=0&gopid=1836317entry1836317

няма да се оправи държавата докато са живи такива същества

като му звъннах по телефона преди малко през цялото време ме уверяваше, че щипки е имало и били здрави като ми ги бил пратил, че той знаел какво ми бил пратил и тн

реално погледнато аз съм си виновен, че взех нещо което не съм видял, но аз очаквам от другите това което аз бих направил, никога не съм и предполагал, че може някой да направи такава мизерия още повече, че става въпрос за някакви кирливи няма и 90лв

Редактирано от ghostdog
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Гледам си е качил и снимка на BMW-to . Ако го видя някъде в града , ще го поздравя. :steinigung: .Между другото мога да ти дам и адрес , по снимките разбрах къде живее :hilezh: . Ако идваш към Добрич да си поприказвате.

Редактирано от iovkom
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

Към списъка да го прибавя и тоя измекяр

http://audibg.com/forum/index.php?showuser=17085

Отпреди месец взе от мен една лява седалка да я носи на неговия майстор да види дали може да си я оправи .Седмица след като я взе ,звънна и каза че седалката е оправена и ще дойде да си вземе другите седалки и да си ги плати .След това се чувахме през седмица и първо беше болен ,после му се счупила колата ,и аз най човешки си го чаках ама вече ми писна.От няколко дни не си вдига телефона и постоянно ми драсва по някое лично ,че утре ще прати някой да ми я остави ,но това не се случва.Ако някой колега знае къде живее ,може да ми драсне лично поне да мина му нарежа гумите и да не се ядосвам.

Форума пак се напълни с дребни тарикатчета за жълти стотинки

Редактирано от gogotzanovsf
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Към списъка да го прибавя и тоя измекяр

http://audibg.com/fo...?showuser=17085

Отпреди месец взе от мен една лява седалка да я носи на неговия майстор да види дали може да си я оправи .Седмица след като я взе ,звънна и каза че седалката е оправена и ще дойде да си вземе другите седалки и да си ги плати .След това се чувахме през седмица и първо беше болен ,после му се счупила колата ,и аз най човешки си го чаках ама вече ми писна.От няколко дни не си вдига телефона и постоянно ми драсва по някое лично ,че утре ще прати някой да ми я остави ,но това не се случва.Ако някой колега знае къде живее ,може да ми драсне лично поне да мина му нарежа гумите и да не се ядосвам.

Форума пак се напълни с дребни тарикатчета за жълти стотинки

Жорка,видя ли му профила.Максимално анонимен,но е написал в Interests:Авточасти,футбол и още нещо. Е,вероятно това още нещо е тарикатлък на дребно. :D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Внимавайте с колегата Gazaraborko, чакам го от зимата да си оправим сметките за частите които му пратих до Варна, след седмица чакане ми каза че няма възможност да ги вземе и да платя куриера на обратно, той щял да дойде при мен да ги вземе, както и да е наби ме с 30лв ...

Мина се вече над половин година крие се като мишка от тогава, нито отговаря на лични, нито вдига телефона.

Направо се изумявам как може да има такива хора :blink::steinigung::gruebel:

Ще изчакам още 2-ма колеги да видя до къде ще им продължи наглостта.

Редактирано от more
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

ПОДГОТВИЛ СЪМ СПИСЪК С ТЕЛЕФОНИ НА ЛИЦА КОЙТО НЕ СА ЗА ПРЕПОРЪЧВАНЕ ДА ИМ СЕ ДОВЕРЯВАТЕ, ПОДВИЗАВАТ СЕ В РАЗЛИЧНИ ФОРУМИ,САЙТОВЕ........ С РАЗЛИЧНИ ПСЕВДОНИМИ, ИМЕНА И ГРАДОВЕ - ЩЕ СЛОЖА САМО ТЕЛЕФОНИТЕ ЗАЩОТО ТЕ ВИНАГИ ЛЪЖАТ ЗА ИМЕНАТА.

АКО ИМАТЕ ПАРИ И НЕРВИ В ПОВЕЧЕ ИМ СЕ ДОВЕРЕТЕ.

ЗА ХОРА ЗАНИМАВАЩИ СЕ С ТЪРГОВИЯ ЩЕ СИ СПЕСТИ НЕРВИТЕ И ПАРИТЕ. ВСИЧКИТЕ ИМА ЗАЩО ДА СА В СПИСЪКАrotcol.gif

ПРОВЕРЯВАЙТЕ СПИСЪКА ПРЕДИ ДА РЕШИТЕ ДА ИЗПРАЩАТЕ КАКВОТО И ДА Е !!!!!!

0894 362-271

0888 839-271

0878 996-786

0896 003-214

0882 450-503

0886 014-281

0896 600-214

0887 241-061

0878 834-187

0876 656-558

0885 617-184

0889 442-984

0886 700-627

0878 109-597

0878 259-149

0896 990-210

0895 923-270

Редактирано от alexandarpav
  • Like 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Добавям този потребител. Телефонът му е 0898 683838. Купих си от него моторче за задната чистачка, като специално няколко пъти попитах дали работи. Увери ме, че "100% работи". След лееееко надлъгване с цената се разбрахме и той ми го изпрати. Закарах колата миналата седмица да го сменят, след малко майсторърт ми се обади, че не работи и няма смисъл да го слага изобщо. Няколко пъти се опитах да разговарям с продавача, никакъв резултат, "моторчето си работеше". Факт е обаче, че това, което ми е пратил, не работи. Били минали 3 седмици от доставката... Ами за добро или лошо не се занимавам само с тая кола и нямаше как да го монтирам на другия ден.

Много, много отдавна не бях купувал нещо втора ръка, но все си мислех, че за моторче за задна чистачка не може да се лъжем. Имайте го предвид, лично мен тази случка окончателно ме отказа от търговията с хора, които не познавам лично. :steinigung:

  • Like 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

TIHOTI внимавайте с този пич разбрахме се да му пратя задна броня врата и кора под мотора днес ми се обадиха от Еконт че ги отказва нямам думи след като е видял частите да плащам само транспорти до Габрово и обратно

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

TIHOTI внимавайте с този пич разбрахме се да му пратя задна броня врата и кора под мотора днес ми се обадиха от Еконт че ги отказва нямам думи след като е видял частите да плащам само транспорти до Габрово и обратно

колега...Моля те сложи снимки на поисканите части от мен.

Питах те 10000000 пъти дали имат забележки ти ми каза вратата е перфектна,перфектна е и бронята.Поисках ти снимки:

1 вратата ти беше ожулена от зелен автомобил и има наранявания до основа веднага ти отказах вратата и казах да не я пращаш(ЗАЩО КАЗВАШ ,ЧЕ И НЕЯ СИ Я ПРАТИЛ)

2-Бронята каза,че и паднал лака и само това е забележката и на снимките снима само това място и аз те питах само това ли е ти каза ДА

3-пусна ми броня и кора под мотора-(САМО КОРАТА БЕШЕ ХУБАВА)

4-Получих пратката след преглед аз РАЗБИРАМ

че бронята не и е паднал лака а е била ударена там и беше напукана от двете страни беше ожулена доста даже от лявата страна беше пръската с някакъв спрей.черната приставка отдолу беше извадена и не можеше да се сложи заради омекналите щипки и постоянно се вадеше.на буферите които се захващат бронята към купето десния беше пилен :gruebel: .Горната част която скрива разтоянието между купето и бронята беше усукана.щипките отстрани не знам коя се падаше беше счупена.

ти на това ПЕРФЕКТНО ЛИ МУ ВИКАШ

5-ЗА кората не я взех защото тази кора идваше на стойност 80лв то нова струва толкова.

аз ти се обадих и ти казах ,че отказвам.

И ако не знаеш аз не съм задължен да плащам обратната доставка.

научи се да казваш истината преди да пратиш нещо,затова исках преглед преди да платя.

Мисля ,че трябва да се извиниш за това което КАЗА.

Редактирано от TIHOTI
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Този потребител Владимир123 много е некоректен.

Продаваше волан - разбрахме се да ми го прати - първо на една, после на по-висока цена - съгласих се.

Каза вторник пращам - разкарвах се до еконт да видя дали е пратил нещо - щото не получих смс оттях - викам си нещо да си ми объркали номера.

Нямаше нищо пратено.

Писах му няколко пъти с въпрос ще праща ли, пратил ли е - никъв отговор.

Чак на четвъртото ЛС писа - волана бил ожулен, не ставал - подарил го бил. :rotcol:

После се разбра, че го продал на друг няколко дни след като се разбрахме.

Не си държи на думата и лъже.

Така, че внимавайте с него. :gruebel:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...