Jump to content

Тракат ли ви пластмасите в салона?


Raino

Recommended Posts

На мойта Б3 ми тракат стотинките във вазичката подарък от мама и касетите в жабката.

Понякога ми поскръцва вратът на кученцето с клатеща главичка ама не ми пречи.

  • Like 1
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Тотална щета :hilezh: С 80 в стълб и нова с първа вноска... :flehan:

Мда, въпроса е само дали ще е още сега или да я потърпя още годинка:D

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Понякога ми поскръцва вратът на кученцето с клатеща главичка ама не ми пречи.

Ти да не си от Райфайзенбанк? :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да ви кажа днес бая поразглобявах детайли по колата и отстраних някои шумове.Нещото което ми направи впечатление е,че от вътрешната страна на почти всички детайли има изолация,гумички и какво ли не.За сравнение ще ви дам предишната ми кола-Рено Меган,която съм разглабял всеки месец и там такива неща като дунапренчена ,гумички,уплатнения,вати нямаша.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ако не си забелязал в ЕТКА-та има даже секция за изолации в купето :respekt: . Между другото това е и една от най-хубавите черти на марката.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мене ми трака нещо вътре в шофьорската врата, всякаш има нещо откачено и смятам да я разглабям да я видя... Другото е, че ми скърца подлакътника като се лестя в колата :respekt:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Попринцип в Ауди ако трака нещо, то е в следствие на предишно сваляне на въпросния детайл от някой "майстор" и неправилното му монтиране след това. Неприятно, но факт :respekt:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колата ми е на 9 години,варви перфектно стра6но е запазена,но като се намали музиката и се 4ува дразне6тото скарцане.На ба6тами 124-ката е на 20 години и отгоре и варви супер без6умно и меко като танк е.Може би за6тото сам сас спортно ока4ване знам ли.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз кат я купих мойта всичко и беше наред- не скърца, не трака, не тропа. След две седмици по милите ни пътища се разтропа нещо по предницата в дясно, корите си поскърцват и потропват. А като се минава по тия павета просто сьрцето ме боли:hilezh: за нашите пътища май само танк ще издържи, а туко виж и на него да му падне оръдието:hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

На мойта и скърца предната седалка.Мисля че е някоя пружинка защото го прави само при голям завой,когато тежеста на тялото ми се примества.Скърцат ми и пружинките на задните накладки(тези които ги притискат към апарата да не тракат).Свалял съм ги.Постегнах им оста с център да не се мърдат много много,и ги изчистих с обезмаслител.За малко си помислих че скърцането изчезна,но уви.Вчера на паважа пак се появи.Явно тия модели са така :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

При мен има едно особено дразнещо скърцане,отзад в дясно го чувам. Това само по неравности и лош път де. Ама мнмого ме дразни :hilezh: Чувам го като да е от задните седалки,там където се закопчават и заключват.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Проблема с шумовете от кората на шофьорската врата- ги има и при мен. От време на време чувам някакво скърцане отзад, от задна дясна седалка, а може и да е от багажника (Avant). Обаче при мен има нещо друго, и никъде никои не каза да има подобн проблем. При скорост > 100/120 km/h отстрани на шофьорската врата нещо свисти здраво (дотук за мен е ясно че въздуха обдухва и минава през "нещо")- засега имам чувството, че проблема е в огледалото или близо до него (диагностика по слух). Някои да има мнение, или опит по въпроса?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Проблема с шумовете от кората на шофьорската врата- ги има и при мен. От време на време чувам някакво скърцане отзад, от задна дясна седалка, а може и да е от багажника (Avant). ....

И при мен са същите шумове. Сега е топло и рядко карам по път различен от асфалт и по тая причина не съм свалял кората, но като я натисна с пръст на място и скърца да го ева. От зад в дясно ми скърца задната облегалка. Натисках я но ключалката така и не поиска да се щракне.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

хаха и моята не се закопчава...даже не иска и да се заключи :hilezh:

Реших проблема, като я подпрях с един бас откъм багажника :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Винаги съм си мечетал да има специализиран сервиз,отстраняващ тези шумове.За подобна услуга съм готов много пари да дам,само и само да не трака

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Винаги съм си мечетал да има специализиран сервиз,отстраняващ тези шумове.За подобна услуга съм готов много пари да дам,само и само да не трака

В Германия като си купиш нова А8ца и ти се разскърца пасажерската седалка на 2рата седмица, я караш в сервиза и те си смазват там където е пропуснато, с големи извинения и т.н. Това е реален случай. Въпросът е обаче колко често се случва това на ново Ауди :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...