Jump to content

ЕТКА


valers

Recommended Posts

Някакви идеи как изобщо да я ИНСТАЛИРАМ на 64-ри битова Виста тая програмка(за ELSA-та става дума),не ми се слага втора операционна само заради нея..... :respekt:

Редактирано от NIKO
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 149
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

майсторе кажи туй кво е ве??? :respekt:

аз съм уеко....незнаещ..... :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То и аз ама пускам мнения колкот да тъпчем базата на форума. Туй са ъпдейтчета за името на темата. :nixweiss: Ето тука почват, а туй е продължението.

Редактирано от ralenekov
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 7 months later...

Братушката е пуснал нов вариант, който обаче не се ъпдейтва.

Работи перфектно и чете VIN без проблеми.

Не забравяйте, че Ви е нужно да си инсталирате виртуалния принтер PDF Creator за да извадите разпечатката в PDF файл.

Тегли се учудващо бързо - не повече от 90 мин.

Благодарнисти на адаша - Nikieva, че ми даде пак линк към позабравената тема. :)

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз наскоро изтеглих някъква версия на ЕТКА 7.2 Тecar Forum и ми се вижда добра ... нямам време да я поразгледам по обстойно да видя какви са предимствата и възможностите и пред предната която имах.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 months later...
Братушката е пуснал нов вариант, който обаче не се ъпдейтва.

Работи перфектно и чете VIN без проблеми.

Не забравяйте, че Ви е нужно да си инсталирате виртуалния принтер PDF Creator за да извадите разпечатката в PDF файл.

Тегли се учудващо бързо - не повече от 90 мин.

Благодарнисти на адаша - Nikieva, че ми даде пак линк към позабравената тема. :respekt:

Благодарности - Работи та дрънка :blowingup:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Изтеглете от Руския тракер ... ЕТКА 7.2 ... когато има Ъпдейт или Актуализация когато я стартираш автоматично те пита искаш ли да я ъпдейтнеш с ъпдейта за момента ... чете ВИН-овете без проблем и върви без проблем. /на Windows XP SP2 съм/ за други не давам гаранция.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Бате, дай, някакъв линк към таз ЕТКА.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Човече незнам откъде съм я теглил ... донеси една Флашка 4ГБ да ти я метна и така ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...

Става въпрос за ЕТКА 6.31

2008 година си я изтеглих, доколкото си спомням от арена или замунда, инсталирах я на Windows Server 2003.

VAG ETKA v6.31 (Audi VW) Full + Final Crack.iso - това е името на ISO файла, големина: 761,554,944

Ето какво ми дава, когато я стартирам, проблема излезна преди около 1-2 месеца:

Първите 3 картинки са от стартирането на ЕХЕ-то, а последната, когато се отиде на "ЕТКА starten", след което следва изход от програмата.

bfi1264688186c.JPG

rgh1264688222i.JPG

viu1264688239w.JPG

arx1264688259u.JPG

Някой колега със същата версия, разрешил проблема?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Колега пробвал ли си с ЕТКА 7.0 тази от Замунда която май не чете ВИН ... или тази от линковете тук от Руските тракери ако не бъркам ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега пробвал ли си с ЕТКА 7.0 тази от Замунда която май не чете ВИН ... или тази от линковете тук от Руските тракери ако не бъркам ...

Пробвал съм я и върви на Windows 7, но все си мислех да оправя тази 6.31 вървяща под 2003, ако скоро не намеря решение на проблема ще сложа 7.0 версията

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Аз в момента съм със ЕТКА 7.0.2 и Ъпдейт до 756 и нямам проблем ...

Ако не успееш си слагаш 7-ца и това е ...

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 3 weeks later...
Евала адаш,много полезно инфо,помислих,че е закрит :)

Почти беше закрит, но явно ентусиастите се оправиха. Имаше прокурорско разпореждане, вероятно силови действия и пр. неща. :hilezh:

В "държавата на вечнозелените домати" всичко е възможно, а ние почти не им отстъпваме. Няма да се учудя ако и у нас се случи подобно нещо. :rolleyes:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...

Колеги изникна един проблем при мен,след моя глупава намеса а и ме съмнява,че един от ъпдеитите е нещо бъгав.

Изтеглих си доста ъпдеите почнах да си ги слагам,но ми липсваше au676D ,рових насам натам но не можах да го открия и преименувах един такъв на vw и го сложих.Отначало не го позна и почти успя да се сложи но греда.След час ровене и наново сваляне на пакета от който трябваше да го има открих,този 676.Но сега не го вижда,като го стартирам от папката в С: ми изписва тази грешка.

60677133.png

А като си пусна програмата тази:

17577488.png

Ако някой го има този ъпдеит и има желание да го сподели,нека да го пусне да пробвам и с него.Или вече грешката е другаде.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Колега, доста нежно и без особено натякване е подчертано в няколко мнения да не се занимаваш с ъпдейт защото после ще пишеш подобни въпросителни мнения. Все пак едва ли ще надхитриш дяволчето. :2gunsfiring_v1:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Ама тя сега си работи без грижи,само че имам ъпове до 786 и заради тая моята итровня,няма да мога ди ги ползвам.А ъповете на vw няма никви грижи.

Не ми се занимава да тегля друга версия която не знам кое ще и работи.

А ако можех да го надхитря едвали ще питам тук.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Да ви питам дали може да ми кажете какво излиза, ако не ви затруднявам много и излишно, като оборудване, мотор, абс и там каквото още излиза, на едно ауди с VIN:wauzzz4azpn104387

Мерси предварително :hilezh:

Редактирано от bull.bg
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...