Jump to content

Колко от вас правят Каско на Ауди 80 Б3


vilik

Recommended Posts

Миналата година я застраховах за 250 лв. и ми платиха за над 2000 лв. щети...дали няма да я застраховам до живот а? :hilezh: То пази боже, ама в София не е въпрос на късмет, а на време.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • Отговори 71
  • Created
  • Последен отговор

Top Posters In This Topic

И аз таркалям Б3 91год. вече 10 месеца и не съм и правил каско,НО от Януари месец ще и правя каско на 100% съм го решил само се чудя къде е най-изгодно и къде евентуално един ден няма да бера ядове с тях.Тъй че от Януари месец и аз ще съм с Каско! :blink:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Здравейте колеги,

Имам си Б3 и Б4. От тази година спрях застраховките на Б3-ката, като причината е че баща ми я кара само до вилата през уикенда....

На Б4-ката в момента подновявам полицата. Мисля си че ако имате много килиметри на година, като голяма част от тях са в градски условия е желателно да направие каско. Тенденцията е увеличаване на автомобилите при липсващо развитие на инфраструктурата, т.е голям риск от катастрофи.

За ваша информация колегата daks прави застраховки към Лев Инс, като е издействал наистина добри отстъпки за членове от форума. Прави застраховки за цялята страна. Можете да разгледате темата в началота на раздела продава/купува. http://audibg.com/forum/index.php?showtopic=30746

Дано съм бил полезен....

Поздрави и безаварийно......

:hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...
кво каско ве?тя цената на 80-така неможе да покрие гражданската ти за каско ми говориш,кои ги краде тея бракми???

Абе тя нека да е някоя запазена лачена ,пак ти каквото искаш си говори! :hilezh: От днес и аз съм вече с КАСКО :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Нашравил съм каско на колата ми(Б3,92г) не толкова заради кражбата, колкото до други щети. Например отзад съм с целия стоп дето минава около номера (бленда) и ми е пукнат. Новият стува 300лв. Тук идва мястото на каското.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

В петък 28-ми на последния ден от каското една Вектра спря на светофара в багажника ми. Вече не се чудя дали да си го подновявам. Колата е Б-3 90г.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

На Петък 13 ти катастрофирах ....Ако имах Каско щях да си помогна малко а сега всичко отгоре ми да му еба и късмета ,а се случиха и други работи :hilezh:

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

То и аз в началото се колебаех, да правя ли каско или не, ама като почнах да карам по 20-25х/км на година прецених, че вероятността от катастрофа е доста голяма. :(

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 2 weeks later...

Имам

готино е не пиеш студена вода

пак си пиеш вода ама не боли толкова :stupid:

пък и си е успокоение пак си я гледам и пазя, но само за да си спестя ходенето по майстори.

Спокойствието е безценно

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...
  • 2 months later...
  • 3 weeks later...

в момента нямам но смятам да си направя до месец защото сега я купих и малко се поохарчих. при първа възможност правя :lol:

Като гледам как вървят нещата, ако догодина въведат тази Еко-такса 250лв на година, на вместо каско нея ще плащаме :rotcol:
каквооо ... всяка година да плащам 250 лева еко такса ? и застраховките дигнаха винетки .... и още сума си такси и глупости ... що не си ... мамата
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Има си и добра страна.

Много дедови ще си разкарат руските паметници от паркингите.

Редактирано от sloter
Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 1 month later...
Има си и добра страна.

Много дедови ще си разкарат руските паметници от паркингите.

Именно...и ще карат коли само ония, на които наистина им се налага и могат да си го позволят. Сега натовареността е нетърпима и ако това ще пооправи нещата, съм ЗА.

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Някой правил ли е миникаско на автомобила си,това предсатвлява доплащане на 39 лв към гражданската отговорност при Алианс-България и служи при ПТП с протокол от КАТ или двустранен протокол,който се дава от застрахователя?

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

  • 4 weeks later...

абе вие луди ли сте ве? :respekt: кво каско на тия кошници ве?аз моя барутник го купих за 1000 лева преди 5 години та и каско.ееее там го захвърлям нито му мисля нито и паяка го мисли даже и наркоманчетата не се заглеждат.

разбирам да е чистонова да заслужава си каско ама само против кражба 2 години и следващата е на ред

Адрес на коментара
Сподели в други сайтове

Създайте нов акаунт или се впишете, за да коментирате

За да коментирате, трябва да имате регистрация

Създайте акаунт

Присъединете се към нашата общност. Регистрацията става бързо!

Регистрация на нов акаунт

Вход

Имате акаунт? Впишете се оттук.

Вписване
  • Потребители разглеждащи страницата   0 потребители

    • Няма регистрирани потребители разглеждащи тази тема.
×
×
  • Create New...